Łagodzący sorbet JUICY POWER od BANDI – Kosmetyk Miesiąca! | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Łagodzący sorbet JUICY POWER od BANDI – Kosmetyk Miesiąca!

23 czerwca 2023, dodał: pinkmause
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

La­to to ulu­bio­na po­ra ro­ku więk­szo­ści z nas, jed­nak dla na­szej skó­ry jest to wy­jąt­ko­wo trud­ny okres. Dlatego war­to zadbać o od­po­wied­nią pie­lę­gna­cję i za­fun­do­wać na­szej ce­rze so­lid­ną daw­kę ukojenia i na­wil­że­nia w cie­płe dni. Szukasz lekkiego kosmetyku o działaniu kojąco-nawilżającym? Jeśli zdarza się, że Twoja cera bywa podrażniona, łatwo się czerwieni, czasami jest przesuszona i napięta koniecznie poznaj winogronowy łagodzący sorbet z linii JUICY POWER od BANDI, który został laureatem w naszym plebiscycie na Kosmetyk Miesiąca Czerwca!

W tym miesiącu absolutnym odkryciem i hitem kosmetycznym na portalu UrodaiZdrowie.pl jest winogronowy łagodzący sorbet z linii JUICY POWER od BANDI. Fantastyczny, lekki, pachnący krem, który pokocha każda kobieta. Naszym zdaniem – must have każdej letniej kosmetyczki.

Linia JUICY POWER to kosmetyki pełne ekstraktów z soczystych owoców, najskuteczniejszych składników nawilżających, odmładzających, odżywczych i kojących. To seria leciutkich sorbetów i delikatnie otulających, puszystych jak chmurka musów będących wyjątkowym połączeniem bogatych w witaminy ekstraktów ze smoczego owocu, papai, borówek i winogron oraz dobroczynnimi składnikami, jak: peptyd biomimetyczny, kolagen roślinny, fitoceramidy, naprawczy owies koloidalny, ektoina, koncentrat kojący SensiExtreme i kwas hialuronowy. Kosmetyki rozpieszczające zmysły i doskonale pielęgnujące skórę.

Winogronowy łagodzący sorbet z linii JUICY POWER od BANDI to kosmetyk kojąco-nawilżający. To przeciwwolnorodnikowa moc ekstraktu z soczystych winogron oraz kojące działanie ektoiny, które wzmacniają naturalną barierę ochronną skóry. Ten leciutki krem o konsystencji zmrożonego żelu zmniejsza zaczerwienienia, nawilża, redukuje uczucie swędzenia skóry wynikającego z podrażnienia, a dodatkowo pozostawia cerę jedwabiście wygładzoną.

Krem-sorbet to błogosławieństwo dla skóry wrażliwej i przesuszonej, cudowny balsam do codziennego użytku. Dodatkowo zapach rozpieszcza zmysły i sprawia, że sięgamy po kosmetyk z prawdziwą przyjemnością. Winogronowy łagodzący sorbet BANDI jest polecamy dla każdego rodzaju cery wymagającej ukojenia, w celu wzmacniania naturalnej bariery ochronnej skóry i zachowania prawidłowego poziomu nawilżenia.

 

Składniki aktywne (w kolejności alfabetycznej): ekstrakt z winogron, ektoina, koncentrat kojący sensiextreme

Winogronowy łagodzący sorbet z linii JUICY POWER od BANDI to kosmetyk, który naprawdę uzależnia. Delikatny, fantastycznie się wchłania i jest idealny pod makijaż, bowiem wygładza i skutecznie nawilża skórę. Odświeża, łagodzi, daje uczucie lekkiego chłodzenia. Kosmetyk idealny na lato. Spra­wia, że skó­ra wy­glą­da mięk­ko, gład­ko i promiennie. Ogromna przyjemność w stosowaniu.

Na­wil­że­nie i ukojenie to pod­sta­wa ład­nej i za­dba­nej ce­ry, nie tyl­ko w wa­ka­cje. Choć w let­nie mie­sią­ce pa­mię­taj­my o tym szcze­gól­nie i za­dbaj­my o na­szą skó­rę wy­bie­ra­jąc do­bre ko­sme­ty­ki. A w przy­szło­ści na­sza skó­ra na pew­no się za to od­wdzię­czy.

Produkty BANDI można zamawiać poprzez stronę: www.bandi.pl

 

 

Share and Enjoy !

Shares

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Styl eko
Nie każdy ma działkę....
Gdzie w Polsce rodzi się najmniej d…
Jasne, bo 500 zł to taka kasa jak nie wiem.... Dwa razy zrobisz większe...
sklepy online z odzieżą dziecięcą…
Ale jakość też jest ważna, żeby to ubranie wytrzymalo choć 3 prania
Facet nie wie czego chce czy się mn…
Warto słuchać otoczenia w sprawie dopasowania partnera. Z boku widzi się więcej....