Kwas Hialuronowy Regenovue DEEP – tani i skuteczny, polecany przez lekarzy

7 marca 2018, dodał: aleksandraw
Artykuł zewnętrzny

Eliksir młodości, dzięki któremu możemy odjąć naszej skórze lat, naturalny filtr chroniący naskórek przed wpływem szkodliwych substancji z otoczenia oraz substancja, dzięki której zlikwidujemy potrądzikowe blizny – kwas hialuronowy ma  szerokie zastosowanie w kosmetyce i medycynie estetycznej. Jego podstawową funkcją jest wiązanie wody w organizmie. Kwas hialuronowy naturalnie wytwarzany jest przez ludzki organizm, jednak z wiekiem jego ilość stopniowo ulega zmniejszeniu, upośledzając tkanki, w których się znajduje. Na ratunek przychodzi jednak współczesna kosmetyka i jej niemal nieograniczone horyzonty.

Coraz częściej kobiety decydują się na dostarczenie kwasu hialuronowego w formie zastrzyków. Zabieg przeprowadzony przez profesjonalistę zachwyca efektami. Przy wyborze produktu warto postawić na firmę Keymed, która stawia przede wszystkim na bezpieczeństwo, jakość i prostotę. Kwas Hialuronowy Regenovue DEEP 1 ml to wypełniacz o gęstości 24 mg/ml, który zawiera wysokiej jakości usieciowany medyczny kwas hialuronowy o najmniejszym rozmiarze cząsteczki. Zastrzyki z Kwasu Hialuronowego Regenovue DEEP stosuje się w środkową warstwę skóry właściwej.

W zależności od celu, kwasy hialuronowe Regenovue cechuje szerokie zastosowanie, które gwarantuje efekt wypełnienia średnich i głębokich zmarszczek typu „lwia zmarszczka”, korekty fałd wargowo-nosowych, wykonturowania i powiększenia ust czy korekty podbródka i kości jarzmowej trwające od 12 aż do 18 miesięcy!

Elementy zestawu: 1 strzykawka 1 ml zawierająca żel z usieciowanym kwasem hialuronowym + 2 igły 27G

  • Wysoka elastyczność REGENOVUE umożliwia lekarzowi bezproblemowe wstrzyknięcie.
  • Wysoki poziom lepkości REGENVUE zapobiega przemieszczaniu się preparatu pod skórą.
  • Jednorodność struktury zapewnia jak najbardziej naturalny efekt.
  • Materiał sieciujący BDDE nie wykazuje obecności wolnych cząsteczek BDDE – nadmiar tych cząsteczek rozpuszcza się po usieciowieniu kwasu hialuronowego.
  • Niskie stężenie endotoksyn (mniej niż 0,1 EU/mg), sprawia, że jest to produkt zarówno efektywny, jak i bezpieczny (maksymalna wartość endotoksyn w Unii Europejskiej wynosi 12,5 EU/mg).

 

Dermowypełniacze REGENOVUE są wyrobami medycznymi klasy III. Gwarantuje to najlepszą jakość i całkowite bezpieczeństwo zabiegu. Produkty zarejestrowane w Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych w Warszawie, przeznaczone są wyłącznie do stosowania przez osoby uprawnione.

Więcej informacji możesz zasięgnąć na stronie firmy Keymed:  www.keymed.pl

 Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz