URODA I ZDROWIE

Kurs online czyli jak zostać BIM Koordynatorem!

23 września 2020, dodał: Redakcja

Czy mnie przyjmą? Czy nie brakuje mi doświadczenia? Jak mogę je zdobyć, mając na głowie tyle obowiązków? Czy pójściem na urlop macierzyński nie „strzelam sobie zawodowo” w kolano? Jeśli zrobię sobie przerwę w zawodzie, czy nadrobię potem zaległości? Czy w ogóle będą chcieli mnie ponownie przyjąć?

kurs online

Odwieczne dylematy

„Chcę się rozwinąć, ale nie mam na to ani czasu, ani głowy” – pewnie nie raz takie myśli kotłowały się w Twojej głowie. Najprawdpodobniej jesteś kobietą ambitną, ale codzienność pokazuje, że wygospodarowanie kilku godzin dla siebie, nie mówiąc już dni, może graniczyć z cudem lub logistyką, której nie powstydziłby się nawet najwybitniejszy strateg. Jesteś architektem, poruszasz się w branży budowlanej i masz na głowie dużo odpowiedzialnych zadań. Masz świadomość, że powrót do pracy po dłuższej przerwie czy urlopie macierzyńskim budzi w Tobie pewien niepokój, stres i lęk. Towarzyszy Ci niepewność. Wiadomo, że zależy Ci na tym, aby być najlepszą w tym co robisz. Jednocześnie masz świadomość, że rynek idzie do przodu. Oznacza to, że kiedy stoisz w miejscu, to tak naprawdę się cofasz. Nieuniknione jest to, że odnalezienie się na rynku pracy po przerwie związanej np. z narodzinami dziecka jest dużym wyzwaniem. Przez dłuższy czas pozostajemy w jakimś stopniu „wykluczone” z zawodowego życia i tracimy bezpośredni kontakt z miejscem pracy oraz nowościami branżowymi. Jednak możesz przekuć tą sytuację w coś dobrego. W coś pozytywnego, co da Ci motywację i wiatr w żagle.

Okazuje się, że możesz w szybki i sprawny sposób nadrobić zaległości! Jako Platynowy partner Autodesk – Man and Machine Software – przygotowaliśmy dla Ciebie kurs online!

 

kurs online

Skuteczna i sprawna koordynacja – Autodesk Navisworks”

 

Dlaczego warto?

Nasze wieloletnie międzynarodowe doświadczenie pozwoliło nam doskonale zrozumieć jak działa ta branża, i jakie kroki trzeba podjąć, aby praca jaką wykonujesz dawała satysfakcję, a projekty, którym się poświęcasz – wspaniałe efekty i co najważniejsze – zadowolonego klienta! Nasz autorski program „BIM Ready” oparty o międzynarodowe normy i standardy, skupia się na wszystkich elementach cyklu życia projektu – od jego planowania i oceny – po realizację projektów i optymalizację procesu projektowego.

Zainspirowani właśnie Waszymi historiami i przeżyciami stworzyliśmy ten kurs.

Jest on skierowany do architektów, projektantów instalacji, konstruktorów – osób przygotowujących dokumentację projektową od koncepcji po realizację. Jest to także kurs dla absolwentów szkół technicznych zaczynających dopiero swoją przygodę z BIM. Jeśli chcesz zostać BIM Koordynatorem to również możesz dołączyć do grona uczestników kursu! Pamiętaj, że pierwsza programistka była kobietą!

Dzięki udziałowi w kursie możesz:

  • Wrócić po przerwie do pracy z mniejszym stresem
  • Rozwinąć się zawodowo
  • Zaoszczędzić pieniądze
  • Zyskać nowych klientów
  • Zaoszczędzić czas
  • Zostać BIM Koordynatorem
  • Prześcignąć każdy termin

Studia są fajne, ale trwają latami, a rynek zmienia się bardzo dynamicznie. Szkolenia trwają często kilka dni. Kurs online jest wyjściem idealnym. Ty decydujesz o tym, kiedy i gdzie korzystasz z kursu. Wygodny fotel w domowym zaciszu.. Brzmi dobrze, prawda? :) To Ty dysponujesz swoją energią i chęciami do wykonania ćwiczeń! Każda zmiana wymaga odwagi do podjęcia tego pierwszego kroku. Naprawdę warto! Kurs składa się z 8 modułów, a w nich 14 lekcji. Każda z nich może zająć Ci około 15 minut. Znajdziesz tam pomoce wizualne, ćwiczenia, testy i bonusy. Uwieńczeniem Twojej nowo nabytej wiedzy będzie certyfikat, który może przydać Ci się w przyszłości.

Podsumowanie

Nie poddawaj się i postaw na siebie. Wykorzystaj pełną pomysłów i inspiracji głowę i zamień to na pełnowartościową pigułkę wiedzy, dzięki której zrobisz milowy krok w swoim życiu zawodowym.

W tym miejscu otrzymasz wszystko, co pomoże Ci efektywnie znaleźć pracę i podnieść swoje kwalifikacje! Zainteresowana? 🙂

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Videopogrzeb - nowy trend
Dotąd tylko czasem oglądałam jakieś fragmenty transmisji pogrzebów ważnych osób w tv.......
Włosy wypadają i łamią się... jak s…
Trzeba zmienić dietę na zdrowszą, dużo cynku i krzemu... Wtedy włosy też lepiej...
Videopogrzeb - nowy trend
Czy byłyście już na takiej uroczystości online? Co myślicie o tej formie pożegnania zmarłego?
Włosy wypadają i łamią się... jak s…
Ja myślę, że w takim przypadku najlepiej zadziała maska do włosów. Fajne...