Książka, która odmieni Twoje życie!

1 czerwca 2016, dodał: Agata83
Artykuł zewnętrzny

file1464943989

Z całą pewnością nikogo nie trzeba przekonywać, że zdrowe, szczęśliwe życie to wartość bezcenna. Tym samym sięgniecie po książkę, która dowodzi, iż pełnia szczęścia jest osiągalna zdaje się koniecznością.

Pomimo, iż większość z nas cieszy się stabilnym stanem zdrowia, i na co dzień nie narzeka na uporczywe dolegliwości, nie możemy stwierdzić, że czujemy się dobrze we własnym ciele. Co więcej częstokroć należałoby zastanowić się, czy odpowiada nam nasze własne towarzystwo?

Okazuje się, że większość z nas nie jest zadowolona z własnego wyglądu, posiadanych umiejętności, czy zgromadzanych dóbr materialnych. W zasadzie częściej narzekamy, niż doceniamy nawet subtelne pozytywy. Potrafimy koncentrować się na porażkach, skutecznie zaniżać poczucie własnej wartości, latami umartwiać się wspominając przykrą przeszłość, bezustannie porównywać z innymi itp. Chaos, który w ten sposób wprowadzamy do swego życia bezpośrednio wpływa na nasze samopoczucie i stan zdrowia. Nieświadomie robimy bowiem wszystko, by czuć się źle i nie być w stanie zmienić tego stanu rzeczy.

Na całe szczęście nawet jeżeli przez wiele lat ciężko pracowaliśmy, by uprzykrzać sobie egzystencje, teraz możemy spróbować posmakować czym jest prawdziwa radość życia. Zdrowie fizyczne i psychiczne potraktujmy jako końcowy „efekt” równowagi cielesnej i duchowej, swego rodzaju harmonijną układankę, w której istotny jest każdy element.

Książka „Życie i zdrowie masz tylko jedno” ułatwi nam zadanie, ponieważ jest to jedyny w swoim rodzaju poradnik na rynku księgarskim, który ujmuje człowieka jako istotę cielesną, psychiczno-emocjonalną, społeczną i duchową. Ponad czterystu stronicowa pozycja zawiera 34 rozdziały, które pozwoliły zgromadzić i wyestetyzować najważniejsze zagadnienia odnoszące się do tematyki zdrowia.

Ostrożność mogłaby nakazać nam zastanowić się, dlaczego właśnie ten, a nie inny poradnik będzie w stanie nam pomóc? Jeżeli nie wystarcza nam świadomość, iż jest to książka obejmująca interdyscyplinarną wiedzę z zakresu medycyny, psychologii, rozwoju duchowego i wielu innych dziedzin naukowych, powinniśmy wiedzieć, że „Życie i zdrowie masz tylko jedno” napisała wyjątkowa osoba.

Autorka, Violetta Wróblewska sprawdza się jako nauczyciel akademicki, trener rozwoju osobistego, psychocoach, psycholog oraz popularyzatorka zdrowych stylów życia. Ponadto autorka jest twórczynią psychomedduchowości, czyli metody opartej na wykorzystaniu indywidualnych doświadczeń życiowych ludzi i osiągnięć naukowych w celu osiąganiu szczęśliwszego życia i osiąganiu spokoju wewnętrznego.

Porady udzielane przez osobę kompetentną, która zdołała odmienić życie wielu ludzi mogą pomóc także nam i naszym bliskim, bo przecież życie istotnie mamy tylko jedno…,

Zresztą jeżeli recepta na szczęśliwy, zdrowy żywot jest w zasięgu naszej ręki, czy nie warto spróbować, skoro możemy jedynie zyskać?

Książka dostępna między innymi na: http://tylkorelaks.pl/28-zycie-i-zdrowie-masz-tylko-jedno-9788379003983.html


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz