URODA I ZDROWIE

Krople hCG na odchudzanie i dieta – opinie i porady

2 lipca 2020, dodał: Redakcja

Zapewne jak większość z nas także i Ty nie zdajesz sobie sprawy z powagi sytuacji jaką kryje za sobą OTYŁOŚĆ – bowiem jest to nic innego jak choroba – na którą w Polsce choruje aż 64% mężczyzn i 46% kobiet, a aż 17% DZIECI cierpi na nadwagę.

gruba kobieta

Otyłość według swojej definicji nie jest defektem estetycznym naszej sylwetki lecz przewlekłą chorobą metaboliczną. Nie wolno więc w żadnym wypadku jej bagatelizować – pamiętaj, że każda nieleczona nadwaga może przerodzić się w otyłość !

SPRAWDŹ CZY I TY MASZ PROBLEM Z OTYŁOŚCIĄ

Policz swoje BMI  = masa ciała (kg)/ wzrost (m)² – wynik pomoże uzyskać ogólny obraz naszej wagi. Jest to główny parametr odróżniający nadwagę od otyłości stosowany prze WHO. Otyłość zaczyna się, gdy BMI wynosi powyżej 30,00 i dzieli się ja na otyłość I,II i III stopnia.

BMI 30,00-34,9 – otyłość I stopnia

BMI 35,00-39,9 – otyłość II stopnia

BMI ≥ 40,00 – otyłość III stopnia (tzw. otyłość olbrzymia)

bmi wskażnik tabela

ZAPOZNAJ SIĘ Z PRZYCZYNA OTYŁOŚCI

Główną przyczyną otyłości jest: NADMIERNA dzienna podaż KALORII, która przeradza się w zapasy energii w postaci podskórnej tkanki tłuszczowej.

To, dlaczego przyjmujemy więcej kalorii niż jesteśmy w stanie spalić, to już bardzo szeroka grupa przyczyn:

Leki, które wzmagają łaknienie
Leki zaburzające metabolizm
Zaburzenia w produkcji leptyny ( hormonu sytości)
Brak ruchu
Zaburzenia hormonalne
Nadużywanie dodatków do żywności potęgujących apetyt
Nadmiar węglowodanów w diecie powodujących szybki wzrost i spadek cukru we krwi – wilczy apetyt
Łatwy dostęp do taniej żywności
Brak umiejętności odmawiania
… itd

Bez względu na to z jakiego powodu powstała Twoja nadwaga, najważniejsze jest to abyś nie pozwolił przejść jej w otyłość ! Jeśli już tak się stało podejmij walkę i wygraj z wrogiem jakim jest OTYŁOŚĆ i NADWAGA!

HCG POWER – MASZ SIŁĘ DO WALKI Z OTYŁOŚCIĄ

Angielski endokrynolog dr Simeons odkrył, że podawanie małych dawek hCG w połączeniu z nisko kaloryczną dietą, której dzienne spożycie wynosi 500kcal pozwala na pobudzenie gruczołów podwzgórza, które uruchamiają spalanie nadzwyczajnych zapasów tłuszczu, oraz przestawienie samego podwzgórza w nowy tryb pracy i przyspieszenie metabolizmu.

mózg

Wg doktora Simeonsa człowiek posiada trzy rodzaje tłuszczów:

1. Tkankowy inaczej strukturalny (wypełnia luki między różnymi organami, otacza nerki miękką i elastyczną osłoną, chroni naczynia wieńcowe oraz sprawia, że skóra jest gładką i jędrną, chroni stawy, tworzy sprężystą wkładkę pod kośćmi stóp, dzięki której możemy normalnie chodzić)
2. Zapasowy stanowiący normalną rezerwę paliwa ( rozmieszczony w całym ciele, rezerwa energii)
3. Zapasowy anormalny, występujący u ludzi otyłych ( to właśnie ten najbardziej kłopotliwy tłuszcz na brzuchu, biodrach, pośladkach, udach, ramionach, barkach i szyi), który w założeniu też powinien być rezerwą energetyczną, ale organizm nie spala go.
Metoda HcgPower, jak żadna inna nie narusza w czasie odchudzania tłuszczu strukturalnego oraz podstawowych zapasów tłuszczu, a także nie doprowadza do spalania mięśni podczas diety, redukowany jest jedynie tłuszcz zapasowy anormalny. Po zakończeniu kuracji skóra jest jędrna, nie wisi i nie jest pomarszczona. Przy dostosowaniu się do pełnych zaleceń nie pojawia się efekt yo-yo, co jest spowodowane faktem, że oprócz pozbycia się anormalnych zapasów tłuszczu, ‚zresetowane zostaje podwzgórze, które jest odpowiedzialne za zarządzanie gospodarką magazynowania zapasów tłuszczu i po kuracji działa poprawnie. Oprócz tego, poprawia się nasze samopoczucie, a nasze stawy wreszcie są odciążone, kto ma problem np. z kolanami czy biodrami.

CZYM ZATEM JEST SAMO hCG?

hCG – inaczej jest to gonadotropina kosmówkowa, jest to substancja wytwarzana przez kobiety w trakcie ciąży. Pobudza ona podwzgórze uwalniając nagromadzone zapasy tłuszczu, dzięki czemu gwarantuje to dziecku potrzebną energię. Podawanie małych dawek hCG wraz z niskokaloryczną dietą  kalorii uruchamia proces spalania zablokowanego tłuszczu, bez naruszania mięśni. Niskokaloryczna dieta, która nie przekracza  kalorii dziennie jest możliwa tylko w połączeniu z hCG – nie czuje się wówczas głodu, a dodatkową energię pozyskuje się ze spalonych zapasów ponadprogramowego tłuszczu. To jest od 1500-3000 ( a nawet 4000) kalorii. W trakcie trwania kuracji z HcgPower spala się przeciętnie 0,4-1kg zbędnego tłuszczu na dobę co pozawala schudnąć 8-20 kg w ciągu całej kuracji. Dieta z HcgPower pomogła tysiącom ludzi pokonać otyłość jak również poprawić sylwetkę tym, którzy mieli mniej kilogramów do zrzucenia. Niechciane boczki, oponka, krągłe uda – dieta z HcgPower pomaga właśnie wygrać w walce z tymi uporczywymi miejscami. Oprócz utraty wagi osoby, które ukończyły program hCG zaobserwowały również wiele innych korzyści zdrowotnych, w tym normalizację poziomu cholesterolu, ciśnienie krwi, poziomu cukru we krwi oraz układu hormonalnego.

POSTAW NA SPRAWDZONY PRODUKT Z hCG POWER

Pierwotna wersja protokołu hCG opierała się tylko i wyłącznie na hormonie przyjmowanym w postaci zastrzyków. Dzięki szeregom badań i postępowi nauki na rynek wprowadzono następnie krople homeopatyczne a dziś na rynku dostępne są również krople bioinformacyjne  – całkowicie bezpieczne, powstałe w oparciu o najnowszą technologię, które jak na razie pod każdym względem przebijają swoich poprzedników. Dostaniesz je od reki tutaj ↓↓↓

 

aktywator hCG

 

https://hcgpower.pl/product-category/krople-hcg

 

 

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Spawanie
Mam znajomego, który robi to profesjonalnie i dlatego nie ma problemu jak mam...
Studia w Warszawie
Jeśli studia w stolicy, to tylko zaoczne, bo przy tych cenach mało którego...
Antyperspirant
A próbowałyście olejków eterycznych? Można wymieszać z ulubionym kremem i zastosować pod pachami:)
teatr
Czasem chodzę do teatru, ale raczej na klasykę, bo nowoczesne sztuki to...