Kosze piknikowe – jaki najlepszy?

11 czerwca 2010, dodał: Redakcja

Czas pikników i ucztowania na trawie, grillowania w ogrodzie czy w parku jest obecnie bardzo modne, tym bardziej, że nie brakuje przecież miejsc gdzie można z całą rodziną wybrać się rowerem czy autem za miasto, aby na łonie natury zjeść smaczny posiłek. Jak jednak praktycznie przygotować zastawę stołową aby nic nie popękało, nie stłukło się podczas podróży? Ogromną furorę robią obecnie kosze piknikowe – najczęściej wykonane z lekkiej wikliny, wewnątrz wyścielane bawełną lub specjalnym materiałem termoizolacyjnym, posiadające już w komplecie talerze, sztućce, kieliszki do wina, kubeczki i inne potrzebne akcesoria. Naczynia są często wykonane ze specjalnego tworzywa, chociaż w jednym sklepie znaleźliśmy koszt z porcelaną chińska, cały zestaw z dzbankiem, filiżankami i mlecznikiem.  Oczywiście ceny wahają się od 50 do nawet 900 zł – to wszystko zależy od jakości samego kosza, ale też wyposażanie (ilości poszczególnych naczyń). Tak więc jeśli tylko jesteś miłośniczką piknikowania na trawie, koniecznie spójrz na ofertę sklepów internetowych i zobacz jakim ułatwieniem są kosze piknikowe:


Kosze piknikowe można zakupić min.  w sklepie internetowym:

  • www.wik-klik.pl
  • www.multisort.pl
  • www.sklep.pozorski.info


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Jeden komentarz do Kosze piknikowe – jaki najlepszy?

  1. avatar Carol22 pisze:

    Te kosze są naprawdę świetne! Pojemne i mega wygodne. Ja kiedyś kupiłam Wikliniak, który zabieramy ze sobą na wspólne wypady. Nie ma to jak jedzonko pod chmurką w ładną pogodę! :)

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Jak mieć więcej energii
Mojej mamie kupiłam geriamoc, dobrze działa na pamięć żeń szeń, który jest tam...
pcos
Ja też to mam, ale nie biorę nic, naprawdę musiałyby mieć poi kilka...
Poprawa kondycji na rowerze
Polecam fajną stronkę https://fundacjamorska.pl nt uprawiania sportu, treningów, suplementów diety i odżywek dla sportowców....
Kredyt na szybko
Ja już od dłuższego czasu zastanawiam się nad zaciągnięciem kredytu, bo mimo dobrej...