Kosmetyk dnia – MIZON INTENSIVE SKIN BARRIER SERUM!

20 grudnia 2021, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

W ramach naszej nowej akcji na Kosmetyczny Hit prezentujemy cyklicznie interesujące kosmetyki, które w danym sezonie są dedykowane dla naszej skóry. W tym tygodniu Kosmetykiem Tygodnia zostało serum dogłębnie nawilżające  skórę twarzy, szyi i dekoltu z kwasem hialuronowym MIZON – INTENSIVE SKIN BARRIER SERUM.

Kosmetyk dnia - MIZON INTENSIVE SKIN BARRIER SERUM!

W składzie kosmetyku znajdziemy nie tylko kwas hialuronowy, który ma ogromne znaczenie dla naszej skory, bo ją świetnie nawilża, ale też ceramidy czy skwalan dzięki któremu skóra jest miękka i gładka. W efekcie uzyskujemy skuteczne wsparcie prawidłowej odbudowy naskórka i dogłębne odżywienie skóry. Ogromnym atutem tego produktu są naturalne ekstrakty roślinne, które pielęgnują naszą skórę, Serum posiada żelową konsystencję, która w trybie natychmiastowym wchłania się w naszą skórę czyniąc ją świetnie nawilżoną i promienną.

 

Warto zacząć od tego co łączy kwas hialuronowy i ceramidy. Po pierwsze oba występują naturalnie w ludzkiej skórze i obu z wiekiem zaczyna w niej brakować. Tak jak kwas hialuronowy są wytwarzane w dużej ilości zwłaszcza przez młode komórki, natomiast naturalnym stanem jest starzenie się naszej skóry, co powoduje również spadek produkcji tych dwóch substancji. Zarówno ceramidy jak i peptydy nie sprawdzają się jedynie do pielęgnacji skóry twarzy.

Niestety wraz z wiekiem zawartość kwasu hialuronowego w naszej skórze zaczyna stopniowo zanikać i konieczne jest jej uzupełnienie w formie zastrzyków czy za pośrednictwem kremów. Oczywiście w tym celu nie jest wykorzystywana naturalna forma kwasu hialuronowego, lecz jej zmodyfikowany odpowiednik, będący w stanie zminimalizować tempo pojawiania się zmarszczek mimicznych i głębszych kresek na kobiecej twarzy. Dlatego też polecamy serum MIZON właściwie Paniom w każdym wieku, bo jego uniwersalne a zarazem pełnowymiarowe działanie jest niezbędne w tym sezonie zimowym.

 

Kosmetyk dnia - MIZON INTENSIVE SKIN BARRIER SERUM!

Od redakcji:

Zapraszamy firmy, które chciałyby zaprezentować swój kosmetyk w opcji Kosmetyk Tygodnia, Kosmetyk Dnia, Kosmetyk Miesiąca – prosimy o kontakt na adres TUTAJ.

 

zobacz również:

Kosmetyk Tygodnia

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

14 komentarzy do Kosmetyk dnia – MIZON INTENSIVE SKIN BARRIER SERUM!

 1. avatar else pisze:

  Przyznam, że pierwszy raz słysze o tej firmie,,,

 2. avatar alinka333 pisze:

  Kochani bardzo fajna akcja, szczególnie, że teraz w gąszczy tysięcy kosmetyków trudno się naprawdę odnaleźć BRAWO!!!!

 3. avatar noir-desire pisze:

  To serum jest też dla kobiet w wieku 25 lat…?

 4. avatar XXX pisze:

  Fajna akcja, pozdrawiam Panią redaktor:):)

 5. avatar Ksymena pisze:

  Ciekawy produkt, a gdzie go można kupić?

 6. avatar KolorowaPani pisze:

  mam juz chyba z 5 kremów z kwasem hialuronowym, ale ten kosmetyk też chętnie przyulę hehe

 7. avatar Deme pisze:

  Wygląda super!♥️

 8. avatar Irminka pisze:

  fajna czapeczka:)

Dodaj komentarz