URODA I ZDROWIE

Konkurs: Twój romantyczny wieczór

5 marca 2012, dodał: Redakcja

Wszystkie istoty spragnione romantycznego wieczoru uroczyście zawiadamiamy, że tym razem gorrrący masaż zafunduje swojemu partnerowi:

aga521 za wypowiedź Twój romantyczny wieczór:

Mój wymarzony i romantyczny wieczór to taki na którym nie ma:
– mojej kochanej teściowej
– naszych cudownych dzieci
– naszego Yorka, przy którym nie można być zbyt głośno
– moich wścibskich i ciekawskich sąsiadów
– naszego łóżka które strasznie skrzypi
i jak już tego wszystkiego nie będzie to do idealnego wieczoru będzie mi brakować wina, kwiatów, ukochanego i stymulujący żel do masażu :P

Nagrodą jw konkursie był stymulujący żel do masażu ze sklepu Intimate Redcart

Nagrody wysyła sponsor w ciągu 7 dni od ogłoszenia wyników.


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

16 komentarzy do Konkurs: Twój romantyczny wieczór

 1. avatar aga521 pisze:

  Dziękuje bardzo :)

 2. avatar bellitkaa pisze:

  Moje wymarzone wieczór? Z moim ukochanym mężczyzną, tylko we dwoje, w jakimś cichutkim miejscu na kuli ziemskiej. Nie jest ważne gdzie, liczy się to, że będę mogła na spokojnie się do niego przytulić, posłuchać bicia jego serduszka. Bo przecież dobrze wiem, że bije ono dla mnie, że jestem dla niego najwspanialszą kobietą na świecie. Okazuje mi to każdego dnia, dlatego jeśli myślę o pięknym wieczorze to od razu ON nasuwa mi się na myśl. Każdy wieczór towarzystwie mojego Księcia i wszystko jest jak w bajce. Z dala od zgiełku, telefonów, korków, spalin, czekania, hałasu, po prostu cywilizacji. Takie chwile są dobre na poznanie się lepiej, spędzenie czasu ze sobą. Wieczór przy jego boku może być zarówno w Paryżu pod wieżą Eiffla, ale też na tej górce niedaleko domu. Możemy spędzić czas zjeżdżając na sankach i lepiąc bałwana, nikt nie powiedział, że musi to być kolacja ze świecami i winem czy płomienna noc spędzona tylko w łóżku ;) Poza tym zmarznięci szybciej wskakujemy pod kocyk, prawda?

 3. avatar sylciar pisze:

  Rozkoszny, wymarzony wieczór zacząłby się od romantycznej kolacji wśród palm na bezludnej wyspie, gdzie siedząc koło siebie w skąpych ubraniach piłabym słodkie trunki z moim mężem…
  W blasku księżyca, przy delikatnym wietrzyku, na puszystym białym kocyku wybranek mego serca namiętnie masowałby moje ciało. Ja szeptałabym mu do uszka romantycznym głosikiem jak bardzo mi się to podoba:)Potem oczywiście ciało do ciała… namiętnie i rozkosznie tak cudnie i bez skrępowania:)Aż do białego rana!;)

 4. avatar ruda pisze:

  Mój romantyczny wieczór? Dla mnie nie liczy się jak, liczy się z kim. Nie potrzebuję wypadu do drogiej restauracji, wyjazdu za granicę czy zapierających dech w piersiach widoków.
  Wystarczy mi mój Narzeczony tuż obok, możemy cały wieczór spędzić w łóżku, owinięci kocem, z gorącą czekoladą w ręku, oglądając po raz tysięczny Gwiezdne Wojny i na zmianę naśladując Yodę i jego sposobem mówienia wypowiadać coraz to wymyślniejsze wyznania miłości.
  I cały świat może nie istnieć :)

 5. avatar goskaaa pisze:

  Mój romantyczny wieczór?
  Spędzony oczywiście z moim narzeczonym na dachu wieżowca w piękną ciepłą noc. Dookoła kwiaty, świece. W tle cichutko gra muzyka Bryana Adamsa. A my przytuleni mocno do siebie szeptamy sobie: kocham Cię już na zawsze…

 6. avatar Alexa07 pisze:

  Romantyczny wieczór, spacer brzegiem morza o zachodzie słońca z drinkiem z parasolką w ręce i wymarzony mężczyzna obok, daleko daleko gdzie nie ma za dużo ludzi. Patrzenie na zachodzące słońce i wsłuchiwanie się w szum fal.

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Magnesy na lodówkę
Ja mam kilka przywiezionych z wycieczek, z motywami z danych miejsc.
On pije. Czy taki związek ma sens?
Sens ma tylko terapia albo odejście... Niestety ale na nałóg nie ma innych sposobów...
Fajne sklepy na zakupy prezentów
Dla każdego coś na prezent znajdziesz tutaj :D https://www.manoki.pl/
Krem ,czy baza?
Wszystko zależy od składy podkładu jaki nakładamy na krem lub bazę