URODA I ZDROWIE

Konkurs z Avon na Facebooku – wyniki!

17 września 2013, dodał: Redakcja

avonkonkurs1

Serdecznie dziękujemy za udział w kolejnym konkursie dla fanów portalu na FB. Zabawa polegała na dokończeniu zdania: Najbardziej szalona rzecz jaką zrobiłam w życiu to…

Robimy wiele szalonych rzeczy, wychodzimy za mąż, przyjaźnimy się z teściową, skaczemy z samolotu, uciekamy z domu, albo wcale nie mamy szalonych pomysłów i nam tego brakuje, mamy też nadzieję, że jeszcze jest czas na prawdziwe szaleństwo…

 

Jednogłośnie wybrano dwie najbardziej naszym zdaniem kreatywne, a jednocześnie ciekawe odpowiedzi:

Ania Śniosek: Najbardziej szalona rzecz w moim zyciu? Oczywiście wybór drogi zawodowej!
Jaki mądry i rozsądny człowiek zostaje nauczycielem, uczy „cudze” dzieci, zaszczepia w nich miłość do nauki, literatury, świata; znosi wszelkiego rodzaju fochy, a czasem nawet i pyskówki? Setki razy dzwoni do rodziców, tysiace razy zachęca do odrabiania pracy domowej i rozwijania pasji, milion razy słucha tych samych pytań???
Jaki mądry i rozsądny człowiek zostaje nauczycielem i mimo tych cieni, czerpie satysfakcję z pełnienia swoich obowiązków?

Halina Otta: Najbardziej szaloną rzeczą jaką zrobiłam to wyjazd 35 lat do Indii-bez adresów,gdzie mogłabym się zatrzymać,z małym plecaczkiem i bez konkretnego planu-w rezultacie prawie przez 3 miesiące podróżowałam po tym pięknym kraju najrozmaitszymi środkami transportu,poznawałam tysiące nowych smaków,zapachów i ludzi,wróciłam ponad 10 kg lżejsza,ale szczęśliwa i bogatsza o wiele doświadczeń..

Serdecznie gratulujemy! Prosimy o przesłanie danych adresowych: [email protected]

Do wygrania były 2 zestawy nagród marki AVON. W skład każdego  zestawu wchodzą produkty z linii AVON ANEW CLINICAL:

1. Krem na dzień AVON Anew E-Defence
2. Krem na noc AVON Anew E-Defence

AVON_ANEW_e-defence_group

 

O nagrodach:

ANEW Clinical E- Defence to nowa, rewolucyjna linia kosmetyków AVON do pielęgnacji twarzy, która dzięki najnowszej technologii skutecznie chroni skórę przed wpływem niekorzystnych czynników zewnętrznych. Zaawansowane kompleksy antyoksydantów i rewolucyjna technologia SmartRepair™ zapewniają cerze głęboką ochronę i skuteczną regenerację.

AVON_ANEW_e defence_visualCodzienna ekspozycja skóry na czynniki zewnętrzne środowiska takie jak wiatr, mróz, promienie UV oraz zanieczyszczone powietrze ma bardzo negatywny wpływ na skórę. Aż 80% oznak starzenia, na które składają się zmarszczki, przebarwienia oraz odwodnienie i utrata elastyczności skóry, swoje źródło mają w niekorzystnych warunkach zewnętrznych środowiska. Prawidłowa ochrona i pielęgnacja skóry twarzy pozwala na zatrzymanie tych zmian i zachowanie na dłużej młodego i promiennego wyglądu cery.
Przy tworzeniu zaawansowanej technologii kremów naukowcy AVON zainspirowali się niezwykłym odkryciem z dziedziny medycyny – inteligentną proteiną TB4 ułatwiającą transport zdrowych komórek do mięśnia sercowego w strefie uszkodzeń wywołanych zawałem i stymulującą je do naprawy. Od tej pory nieodwracalne zmiany u pacjentów stały się odwracalne!

Naukowcy AVON zainteresowani najnowszymi odkryciami i działaniem proteiny TB4, zbadali jej działanie w obszarze pielęgnacji skóry. Odkryli, że poziom tej inteligentnej proteiny spada wraz z wiekiem i pracowali nad tym, jak go zwiększyć poprzez zastosowanie kombinacji odpowiednich składników i technologii.  I tak po ponad 5 latach badań i setkach przebadanych składników powstała pierwsza na rynku technologia SmartRepair™. SmartRepair™ to innowacyjna technologia stworzona, aby podnieść poziom inteligentnych protein w skórze, dzięki którym zdrowe komórki przemieszczają się do zniszczonych obszarów skóry, aby je naprawić.
Tak powstały w laboratoriach AVON pierwsze na świecie produkty ze zgłoszoną do patentu technologią i zaawansowanymi kompleksami antyoksydantów AVON. Ta innowacyjna formuła wraz z wysokim poziomem SPF umożliwiają zaawansowaną ochronę i skuteczną regenerację zniszczonej czynnikami zewnętrznymi skóry, a tym samym zachowanie jej zdrowego, młodego i promiennego wyglądu na dłużej!

Krem na dzień AVON Anew E-Defence – zaawansowana ochrona

Wysoki poziom ochrony UVA/UVB SPF 30 technologia SmartRepair™ oraz najbardziej zaawansowane kompleksy antyoksydantów pomagają chronić skórę przed szkodliwym promieniowaniem, czynnikami zewnętrznymi oraz wolnymi rodnikami. Krem głęboko nawilża i chroni, a jego formuła tak skuteczna, że blokuje działanie szkodliwych czynników zewnętrznych na komórki skóry na poziomie aż 43%!. Krem jest bezzapachowy, odpowiedni także dla skóry wrażliwej.
Pojemność: 30 ml, cena regularna: 68,00 zł

Krem na noc AVON Anew E-Defence

Noc jest czasem odpoczynku – ale nie dla kosmetyków linii ANEW. W nocy temperatura skóry rośnie i poprawia się jej mikrocyrkulacja, co sprzyja wnikaniu składników i regeneracji skóry. Oparty na technologii SmartRepair™ oraz bogaty w składniki odżywcze krem toczy w nocy walkę przeciw starzeniu się skóry. Naprawia i odżywia, a przy tym jest bezzapachowy i odpowiedni dla skóry wrażliwej. Zawiera formułę, które znacznie redukuje zmarszczki oraz naprawia zniszczony naskórek. Rano skóra jest zregenerowana, odżywiona i gotowa do zmagań ze złą pogodą, czy promieniami UV.
Pojemność: 30 ml, cena regularna: 68,00 zł.

Badania potwierdziły 100% działanie linii ANEW E-Defence. Wszystkie kobiety biorące udział w testach zyskały zdrowszy i piękniejszy wygląd skóry!

ANEW jest marką Nr 1 W POLSCE wśród kremów PRZECIW STARZENIU SIĘ SKÓRY* (* na podstawie badania Euromonitor International Limited; całkowity rynek detaliczny, z uwzględnieniem sprzedaży bezpośredniej; wartość sprzedaży detalicznej w cenach detalicznych, 2012 r.).

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Brak możliwości komentowania.

FORUM - bieżące dyskusje

Domowe pieczywo.
Kiedyś piekłam swój chleb, ale teraz nie mam na to po prostu czasu...
zakupy przez internet
Zwykle kupuję przez internet ubrania, buty, kosmetyki, chemie, torebki i akcesoria. Jednym słowem wszystko...
materac na zamówienie
> xxxyyy napisał/a:> Najlepiej jest właśnie szukać takich sklepów jak ten z materacami gdzie...
Prezent na Dzień Kobiet
Też tak uważam. Może bransoletka z charmsami? Taka biżuteria robiona jest z wysokiej...