URODA I ZDROWIE

Konkurs Golden Rose na FB – wyniki!

17 stycznia 2014, dodał: Redakcja

_golden1

Miło nam poinformować, że po burzliwych naradach i przejrzeniu blisko 150 komentarzy wyłoniliśmy 3 laureatów, ale naprawdę było to trudne zadanie, ponieważ Wasze komentarze i porady jak zostać królową balu były niezwykle zabawne, praktyczne i na pewno z wielu z nich skorzystamy osobiście…

 

Naszym zdaniem najciekawsze komentarze na temat: Jak zostać Królową Balu – twój sprawdzony przepis… należą do:

ALICJA

Królową balu zostać chce Ala, co każdy piątek na potańcówce!
Za każdym razem, znajdzie się lepsza! A ja się klepię po główce.
Ładniejsza, szczuplejsza, pewniejsza, zgrabniejsza.
W czwartek się staram, by być piękniejsza
Stawiam już wszystko na jedną kartę
Wszystkie królowe są tego warte.
Robię więc peeling, maseczkę nakładam
Nakładki wybielające ząbki też wkładam.
Na rozwiązanie długo czekać nie muszę.
Pozwólcie, że jeszcze tylko włosy wysuszę!
Mała czarna w zasięgu mego wzroku!
Pod nią pończochy, by dodać uroku!

Czego chcieć więcej, Panie kochane?
Dla ciała zostało już wszystko dane!
Uśmiech na twarzy niech się maluje!
I do rana- nawet na boso, ale baluję!

MAGDALENA

Złote Rady ręką Magdaleny Królowej Balu ku wiedzy inszych Kandydatek na Monarchinię  w Towarzystwie zacnym spisane.
1.    Królowa Balu nie jest wyniosła. Wyniosła to może być sosna w lesie, dopóki jej piorun nie trzaśnie. Królowa Balu jest niczym brzoza oku miła, ku każdemu uśmiech śląca i ciepłe słowo, na pytania chętnie odpowiada i miłe wrażenie po sobie zostawia. Królowa Balu musi pamiętać, że przychylność Towarzystwa i sympatia cenną jest rzeczą, jednakowoż zdobywać ją należy z taktem i ogładą, hałaśliwość i głupie uwagi inszym zostawiając, co to prędzej niż do miana Królowej Balu do bycia Krową ryczącą na miedzy aspirują.
2.    Królową Balu w rozmowie poznać. Gdy dyskusja trwa na temat jakowyś, ona argumentów inszych wysłucha i własne zdanie wypowie. Rozsądnym słowom pola ustępuje nie trwając dla samej tylko zasady przy swoich błędnych opiniach, bo tylko krowa poglądów nie zmienia. Trzeba pamiętać jednakoż, iż gdy swego zdania jest pewna, bronić go powinna z odwagą calą. Królowa Balu, gdy dyskusja rzeczy jej nieznajomych dotyczy raczej Towarzystwo grzecznie opuścić powinna, lub o wyjaśnienie tematu poprosić, niźli głupoty dla samego mówienia wygłaszać i na pośmiewisko się wystawiać. Zasad tych się trzymając Królowa zawsze cenioną i pożądaną rozmówczynią w każdym Towarzystwie będzie, jako Monarsze przystoi.
3.    Wiadomo wszem, iż na każdym Balu alkohol przez Towarzystwo jest konsumowany. Królowa Balu od alkoholi nie stroni,  (chyba, że wewnętrzne przekonania pić go jej zabraniają, lub lekarstwa spożywa, lub też powozem w podróż powrotną się wybiera), lecz pić go z umiarem powinna, swoje możliwości znając i je uważając. Królowa Balu, gdy kontrolę nas swymi poczynaniami traci, Błaznem się staje, a pamiętać należy, iż widok Błazna prędzej i dłużej w pamięci Towarzystwa zostaje i trudno się takiej plamy na czci pozbyć. Królowej Balu lekko podchmieloną być i krotochwile prawić przystoi, nie więcej!
4.    Takoż i tance na Balu wszelakie uskuteczniane będą. Królowa w tańcu zapomnieć się może, a nawet powinna,  a im piękniej i tańczy i delikatniejsze ruchy ma, tym milszy jej widok dla oczu Towarzystwa. Jednak i tutaj Królowa o godności zapomnieć nie może, tak więc dawać się obłapiać i ocierać o innych, biustem atakować i rzyci bezwstydnie nastawiać nie powinna. Inaczej będzie jak to drzewo, o które niedźwiedzie się ocierają, by znak swój zostawić, a im więcej niedźwiedzi się o nie ociera, tym bardziej owe drzewo śmierdzieć będzie, korę tracić i wreszcie żaden niedźwiedź w jego stronę już nie spojrzy, gdyż nieatrakcyjne i wysłużone już mu zda się. W tańcu uwodząca i kusząca dla Króla jedynie być może, gdyż tylko on tak jak powinien znaki te zrozumie.
5.    Takoż i wygląd Królowej Balu powinien być iście królewski. Suknia elegancka być powinna, dobrana starannie do figury i urody. Powab Królowej powinna podkreślać  i wdzięki jej, jednocześnie karykatury z niej nie robiąc. Cycków wystawiać na pokaz nie można, jeno kusząco przysłonić, by wyobraźnię poniektórych rozpalały, a nie wulgarnie po oczach kuły. Jednakowoż rzyć zasłonięta powinna być, a nie świecić po towarzystwie, bo jeno pawiany rzycią świecą naokoło insze pawiany podrażniając jak leci. Królowa Balu powinna tego widoku oszczędzić, aby insi w Towarzystwie sobie bezeceństw nie obiecywali,  i aby było wiadome, że u Królowej nie byle kto, jeno sam Król starannie wybrany i umiłowany audiencji może doświadczyć, a inni szacunek powinni zachować.
6.    A takoż i biżuteria dla ozdoby noszona być powinna, jeno z umiarem i do sukni i koloru oczu starannie dobrana.  Królowa Balu nie powinna wieszać na sobie wszystkiego, co w buduarze swym trzyma i pod tegoż ciężarem się uginać, by niczym witryna w lombardzie  nie wyglądać.
7.    Perfumy również starannie dobrać powinna, na względzie urodę swoją i charakter mając. Ilość jej powinna być taka, by niczym mgiełka poranna delikatnie obecność jej podkreślała, a nie nachalnie do nozdrzy innych się wdzierała, o zawroty głowy przyprawiając. Wszak Królowa Balu to nie odświeżacz powietrza, którego miejsce w wychodku jest prędzej, niźli na balowej Sali.
8.    Makijaż i fryzura także staranna być powinna i dopracowana, niekoniecznie wedle trendów obowiązujących, gdyż trendy raczej z ludzi klony robią na pierwszy rzut oka nie do odróżnienia. Królowa Balu niczym klon być nie może, a fryzurę i makijaż prędzej do kształtu twarzy, koloru włosów i cery dobrać powinna, niźli na obowiązującą modę patrzeć. Tak i uroda i wdzięki jej podkreślone będą, a i ona sama w tłum się nie wtopi i wyjątkowość swą okaże. Pamiętać także należy, iż Królowa Balu to nie ściana, by ją tapetować, ani zbyt dużo lakierów i inszych na włosach mieć nie może, by jej naturalności nie odebrać i niczym miotła na ganku by nie wyglądała. Już raczej mniej niż więcej kosmetyków użyć, pamiętając, że naturalność zawsze się obroni, a przesada efekt każden zniweczy.

Tak więc Panny moje i Następczynie pamiętajcie, że miana Królowej Balu za darmo żadna z Was nie dostanie, że to zdolności  wymaga i wyczucia, klasy i elegancji, delikatności i pewności siebie, a każda z tych cech przepracowana być musi, aby z naturalnością i swobodą przychodziła. Byście urodzonymi Królowymi były, a nie jako kij od miotły sztywne nad każdym gestem się zastanawiały, zasadami tymi w całym życiu, nie tylko na Balu kierować się powinnyście. Bo Królową nie jest się przez tych kilka godzin biesiady, swawoli i zabawy, lecz Monarchia Wasza i godność z głębi Was samych pochodzić powinna w każdej sytuacji się okazywać.

KUBA

Nie napiszę własnego sprawdzonego sposobu na zostanie królową balu, gdyż z oczywistych przyczyn jako iż jestem mężczyzną, nigdy nią nie byłem i pewnie nie będę. Ale gdyby jednak, bo przecież życie jest wyjątkowo nieprzewidywalne, pełne tajemnic i niespodzianek, to jednak miałbym plan jak zostać królową balu. Po pierwsze wybrałbym odpowiedniego partnera, nie musiałby być misterem Polski, nie musiałby czarować swoim wyglądem, wystarczyło by gdyby po prostu nie odstraszał swoim widokiem, ale musi mieć coś jeszcze, nie jakieś ekskluzywne auta, nie morze gotówki, ani na pewno nie bogatą willę lecz osobowość i charakter, dlaczego? to proste, nikt nie zostanie królem czy królową nawet podwórkowej dyskoteki, gdy nie ma się odpowiedniego partnera, gdyż ktoś nieodpowiedni jedynie będzie działał na naszą niekorzyść, rozmowa z nim nie przyniesie nam żadnych korzyści, a jedynie bardziej się zirytujemy, zdenerwujemy i zezłościmy, co z pewnością odbije się na naszej twarzy i humorze. Po drugie, starałbym się jak najbardziej naładować pozytywną energią, nie jakimiś pseudo energetycznymi terapiami, masażami  i drinkami, gdyż i one nie wyjdą nam na zdrowie a tym czym po prostu najbardziej lubię, wykonywałbym wówczas wszystkie te czynności, które sprawiałyby mi największą radość, przeczytałbym książkę, którą nie dawno zakupiłem, obejrzałbym dobry film w kinie, zjadłbym to na co mam ochotę, odpocząłbym od nieprzyjemnych obowiązków domowych choć na dzień lub dwa przed balem, by poprawić jak najbardziej się da własny nastrój. Oczywiście nie zapomniałbym o sukni i makijażu, lecz wcale nie byłby on taki oczywisty, nie założyłbym czerwonej sukni np, z delikatnym podkreślającym makijażem, ani czarnej sukni z głębokim dekoltem, świetnie eksponującą sylwetką z mocnym i ostrym makijażem, postarałbym się znaleźć coś nieoczywistego, coś czego nikt by się nie spodziewał, może ekstremalnie wysokie szpilki, może gigantycznie wydłużone rzęsy udekorowane lśniącym srebrnym brokatem, może suknię w jakimś rzadkim i niespotykanym kolorze i w nie częstym kształcie, tak by nikt na całym balu nie przykuwał uwagi bardziej niż ja ani tym bardziej nie wyglądał tak samo lub bardzo podobnie. I wtedy nawet gdyby okazało się, że nie zostałem królową balu, dla siebie byłbym zwycięzcą, bo czułbym, że zrobiłem wszystko co było w mojej mocy, że nie pominąłem, żadnego istotnego szczegółu, że nie mogę mieć do siebie pretensji a jedynie wyrazy dumy i podziwu, gdyż jak na pierwszy raz całkiem dobrze mi poszło.

serdeczne gratulacje! Laureatów poinformujemy o wygranej mailem. Nagrody wysyła sponsor w ciągu 7 dni

 

Do wygrania były 3 zestawy (po 5 losowo wybranych) lakierów z brokatem GALAXY NAIL LACQUER od Golden Rose!

O nagrodach:

Galaxy Nail Color to najnowsza kolekcja teksturowych lakierów do paznokci z drobinkami brokatu. Seria zawiera 4 rodzaje drobinek o różnym efekcie wizualnym, które występują w 25 odcieniach.

fh530-ipwqpaeu

Nr 01-07 Matowa baza z połyskującymi drobinkami.

Nr 10-15 Kolorowa, teksturowa baza z połyskującymi drobinkami o matowym wykończeniu.

Nr 17-23 Błyszczące drobinki brokatu o piaskowej teksturze i matowym wykończeniu.

Nr 25-29 Mix kolorowych, matowych oraz połyskujących drobinek o różnym kształcie i rozmiarze.
Stwórz galaktyczne wzory na paznokciach !

 

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

125 komentarzy do Konkurs Golden Rose na FB – wyniki!

 1. avatar Iwona pisze:

  Kiedy można spodziewać się wyników? :)

 2. avatar dana1213 pisze:

  Sposób na zostanie królową balu jest prosty.To poprostu dobra zabawa z partnerem,dla którego jesteś najpiękniejszą kobieta nie tylko na balu,ale też na całym świecie.Trudniej jest jednak takiego mężczyznę znależć.

 3. avatar janmega pisze:

  Nie napiszę własnego sprawdzonego sposobu na zostanie królową balu, gdyż z oczywistych przyczyn jako iż jestem mężczyzną, nigdy nią nie byłem i pewnie nie będę. Ale gdyby jednak, bo przecież życie jest wyjątkowo nieprzewidywalne, pełne tajemnic i niespodzianek, to jednak miałbym plan jak zostać królową balu. Po pierwsze wybrałbym odpowiedniego partnera, nie musiałby być misterem Polski, nie musiałby czarować swoim wyglądem, wystarczyło by gdyby po prostu nie odstraszał swoim widokiem, ale musi mieć coś jeszcze, nie jakieś ekskluzywne auta, nie morze gotówki, ani na pewno nie bogatą willę lecz osobowość i charakter, dlaczego? to proste, nikt nie zostanie królem czy królową nawet podwórkowej dyskoteki, gdy nie ma się odpowiedniego partnera, gdyż ktoś nieodpowiedni jedynie będzie działał na naszą niekorzyść, rozmowa z nim nie przyniesie nam żadnych korzyści, a jedynie bardziej się zirytujemy, zdenerwujemy i zezłościmy, co z pewnością odbije się na naszej twarzy i humorze. Po drugie, starałbym się jak najbardziej naładować pozytywną energią, nie jakimiś pseudo energetycznymi terapiami, masażami i drinkami, gdyż i one nie wyjdą nam na zdrowie a tym czym po prostu najbardziej lubię, wykonywałbym wówczas wszystkie te czynności, które sprawiałyby mi największą radość, przeczytałbym książkę, którą nie dawno zakupiłem, obejrzałbym dobry film w kinie, zjadłbym to na co mam ochotę, odpocząłbym od nieprzyjemnych obowiązków domowych choć na dzień lub dwa przed balem, by poprawić jak najbardziej się da własny nastrój. Oczywiście nie zapomniałbym o sukni i makijażu, lecz wcale nie byłby on taki oczywisty, nie założyłbym czerwonej sukni np, z delikatnym podkreślającym makijażem, ani czarnej sukni z głębokim dekoltem, świetnie eksponującą sylwetką z mocnym i ostrym makijażem, postarałbym się znaleźć coś nieoczywistego, coś czego nikt by się nie spodziewał, może ekstremalnie wysokie szpilki, może gigantycznie wydłużone rzęsy udekorowane lśniącym srebrnym brokatem, może suknię w jakimś rzadkim i niespotykanym kolorze i w nie częstym kształcie, tak by nikt na całym balu nie przykuwał uwagi bardziej niż ja ani tym bardziej nie wyglądał tak samo lub bardzo podobnie. I wtedy nawet gdyby okazało się, że nie zostałem królową balu, dla siebie byłbym zwycięzcą, bo czułbym, że zrobiłem wszystko co było w mojej mocy, że nie pominąłem, żadnego istotnego szczegółu, że nie mogę mieć do siebie pretensji a jedynie wyrazy dumy i podziwu, gdyż jak na pierwszy raz całkiem dobrze mi poszło.

 4. avatar Marta pisze:

  Mój przepis na bycie królową balu to po prostu bycie sobą! Trzeba wybrać strój, w którym będzie nam wygodnie, będziemy czuły się swobodnie i pięknie. Buty wcale nie muszą być na 15 cm szpilce! Dobierzmy takie, w których będziemy w stanie przetańczyć całą noc, podczas gdy inne potencjalne „królowe” będą masować w kącie obolałe stopy. Makijaż subtelny i nieprzytłaczający, a dodający uroku i wydobywający naturalne piękno. Paznokcie oczywiście pomalowane ulubionym lakierem Golden Rose. Fryzura taka, w której jest nam najlepiej. Na koniec użyjmy naszych ulubionych perfum i do dzieła!

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Magnesy na lodówkę
Ja mam kilka przywiezionych z wycieczek, z motywami z danych miejsc.
On pije. Czy taki związek ma sens?
Sens ma tylko terapia albo odejście... Niestety ale na nałóg nie ma innych sposobów...
Fajne sklepy na zakupy prezentów
Dla każdego coś na prezent znajdziesz tutaj :D https://www.manoki.pl/
Krem ,czy baza?
Wszystko zależy od składy podkładu jaki nakładamy na krem lub bazę