URODA I ZDROWIE

Konkurs dla salonów urody

16 września 2011, dodał: Redakcja

Firma Laime Beauty Equipment organizuje niecodzienny konkurs dla właścicieli i pracowników salonów urody. Tematem konkursu jest bardzo popularna metoda odchudzania miejscowego, kawitacja ultradźwiękowa. Celem konkursu jest przybliżenie szczegółów odnośnie zabiegów i danie możliwości osobom pracującym w branży kosmetycznej, na dokształcenie się w zakresie ich wykonywania.

Zwycięzca otrzyma jedno z urządzeń do zabiegów Kawiatcji Ultradźwiekowej o nazwie Lipostar. Będzie można się z nim zaznajomić i korzystać z niego bezpłatnie przez okres jednego  miesiąca. Organizator ma do rozlosowania trzy takie nagrody. Drugą nagrodą jest pakiet szkoleń, również dotyczących kawitacji ultradźwiękowej dla trzech osób. Łączna wartość nagród wynosi 35 tysięcy złotych.

Strona internetowa na facebook’u, pod nazwą Laime Beauty Equipment, to miejsce, gdzie można zdobyć wiele interesujących informacji z zakresu działalności i prowadzenia salonu kosmetycznego. Tam również odnajdą Państwo wszelkie informacje odnośnie konkursu. Więcej informacji na temat urządzenia Lipostar możecie Państwo uzyskać wchodząc na stronę dedykowaną pod adresem www.lipostar.pl .


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Zakupy przez internet
Oczywiście, ze robię zakupy przez internet, a to wszystko dlatego że niejednokrotnie w sieci...
komputer do grania
A ja uważam, że komputer jest lepszy do gry. Na PC jest...
drukarka z tanimi zamiennikami
Ja zawsze kupuję zamienniki do drukarki.
kawiarka
Moim zdaniem nie ma lepszej kawy niż z kawiarki :)