URODA I ZDROWIE

Koniec popularnego serialu Hannibal?

24 czerwca 2015, dodał: Adrianna Kaczuba

Od kilku dni możemy usłyszeć w mediach informację, która z pewnością nie ucieszy fanów serialu Hannibal. Bowiem po wyemitowaniu zaledwie 3 odcinków nowej, trzeciej już serii, stacja NBC ogłosiła, że nie planuje produkcji kolejnego sezonu.

pobrane

Hannibal, to produkcja ciesząca się popularnością wśród niezbyt wielkiego, lecz wiernego grona fanów. Serial produkowany przez amerykańską stację NBC, przyciąga przed telewizory przede wszystkim nazwiskami odtwórców główny ról- w postać Doktora Hannibala Lectera wciela się duński aktor Mads Mikkelsen, a jego ekranowym przeciwnikiem- Will’em Grahamem, specjalistą do spraw analizy umysłów seryjnych morderców, jest znany dotąd głównie z komedii romantycznych- Hugh Dancy. Prócz nich, w serialu zobaczyć można takie gwiazdy jak: Laurence Fishburne czy Gillian Anderson.

Jednak serial będący kolejną ze współczesnych adaptacji historii o słynnym mordercy, zawdzięcza swoją popularność przede wszystkim niezwykle realistycznemu i często wręcz artystycznemu przedstawianiu kolejnych zbrodni Dr. Lectera.

hannibal-show-header

Hannibal-Promo-Picture

 

Warto także podkreślić, że w Hannibalu niezwykle silnie zaakcentowo psychologiczną stronę natury człowieka. Osoby zainteresowane się technikami stosowanymi w psychiatrii i psychologii z pewnością znajdą w serialu coś dla siebie!

Jeśli natomiast chodzi o zapowiedziany przez stację NBC koniec emisji serialu po 3 sezonie, to sprawa nie jest jeszcze zamknięta. Przedstawiciele stacji ogłosili bowiem, że są skłonni sprzedać prawa do produkcji innej stacji. W obronie serii, stanął także jeden z jego współprowadzących- Bryan Fuller- który rozpoczął akcję protestacyjną poprzez swoje konto na Twiterze. Fuller i jego współpracownicy apelują do fanów serii, by oglądała pozostałe wciąż do wyemitowania odcinku 3 sezonu, gdyż może się to okazać podstawą do wykupienia serialu przez inną stację.

Nie pozostaje nic innego jak trzymać kciuki za pojawienie się możliwości do kontynuowania serii!

https://www.youtube.com/watch?v=dnMgxYjWNZI

 

 

loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Koronawirus - porady, obalanie mitó…
Zastanawiam się... Kiedy i jak się skończy? Czy świat się zmieni czy wszystko...
remont przedpokoju
Ja wreszcie zdjęłam boazerię, która tam była od 30 lat, więc wreszcie normalnie wygląda...
Rossmann
Ostatnio widzę tam fajne promocje na kolorówkę, kupiłam 2 pomadki w cenie jednej:)
Bank pocztowy - kredyt
Zaletą jest to że weźmie się go na poczcie, nie trzeba chodzić do banku.