Konferencja SofWave_PANDA MEDICAL | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne

Konferencja SofWave_PANDA MEDICAL

30 listopada 2022, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

W warszawskim hotelu Hilton na Kongresie Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti- Aging, oficjalną premierę w Polsce miała najnowsza  technologia w medycynie estetycznej z ostatnich trzech lat – SOFWAVE, którego dystrybutorem jest PANDA MEDICAL.

Konferencję poprowadziła Dr Rita Rakus z COSMETIC MEDICINE FELLOW OF THE BRITISH COLLEGE OF AESTHETIC MEDICINE w UK, która zaprezentowała badania i  efekty pozabiegowe SofWave wykonane przez lekarzy z całego świata.

Gościem specjalny była Klina Ben Sira, właścicielka kilkunastu Klinik La Perla w Polsce. Współpracuje z najlepszymi specjalistami od wielu lat, a w jej klinikach dostępne są najlepsze urządzenia do zabiegów medycyny estetycznej. Od 2018 roku Kalina Ben Sira prowadzi autorską audycję “Cztery strony piękna” w Chillizet. Jest też expertem  beauty w telewizji.

Sofwave – przełom technologiczny SUPERB Synchronous Ultrasound Parallel Beam

Zaaprobowane przez FDA. Posiada medyczne CE.

Urządzenie, które nie posiada odpowiednika na rynku, choć działa na bazie ultradźwięków czyli technologii znanej. Jego fenomen i innowacyjność, polegają na opatentowanym mechanizmie aplikacji wiązki ultradźwięków w sposób kompletnie nowy i unikatowy. Jest jedyną taką technologią na świecie i jedyną nowością na rynku medycyny estetycznej od kilku lat.

Brak otoczenia konkurencyjnego. Nie da się porównać tego urządzenia z żadną inną technologią.

Nie można go też porównywać do Hifu z uwagi na używanie technologii ultradźwięków!!!! Hifu nie posiada równoległej wiązki cylindrycznej, nie posiada chłodzenia i nie posiada opatentowanego systemu podawania energii w sposób, który nie uszkadza struktur ani skór ani leżących poniżej. Sofwave nie powoduje żadnych uszkodzeń.

Jak działa?

Wiązki ultradźwiękowe o wysokiej częstotliwości rozchodzą się przez tkankę i tworzą w skórze właściwej 7 unikalnych geometrycznych, trójwymiarowych, cylindrycznych stref termicznych oddzielonych obszarami nieuszkodzonej tkanki, tworząc w ten sposób efekt frakcyjny w środkowej części skóry właściwej.
Frakcyjny efekt ultradźwiękowy tworzy kontrolowaną, wydłużoną i kierunkową koagulację termiczną na głębokości 1,5 mm w środkowej części skóry właściwej, która zapewnia wybitne efekty przy minimalnej penetracji, gwarantując jednocześnie brak uszkodzeń naskórka i struktur leżących poniżej.
Ogrzewanie tkanki skórnej (60-70°C) indukuje produkcję kolagenu i przebudowę w optymalnym kierunku wektora względem zmarszczek skóry.
Zintegrowany mechanizm chłodzący Sofcool™ chroni naskórek i pomaga ukierunkować efekt na środkową część skóry właściwej.
Unikalny wektorowy charakter oddziaływania Sofwave stymuluje zapalną odpowiedź gojenia ran obejmującą neokolagenezę i neoelastogenezę.

Amerykańska Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) zatwierdziła system Sofwave do zabiegu redukującego drobne linie i zmarszczki twarzy, unoszenia brwi i podnoszenia luźnej tkanki podbródkowej i szyi.

SUPERB™ to unikalna, opatentowana i wiodąca obecnie technologia oferująca lekarzom nieinwazyjne leczenie wymagających zabiegów liftingujących twarzy i szyi, likwidująca zmarszczki bez względu na rodzaj i koloryt skóry.

W mniej niż tydzień widoczne są znaczące wyniki, bez zaczerwienienia i podrażnienia. Fale urządzenia przenikają przez górną warstwę powierzchowną skóry, pozostawiając ją całkowicie nienaruszoną.

Sofwave  można wykonywać zabiegi nawet wokół oczu i  z przodu szyi.

Co więcej, można również kontrolować, jak głęboko pod skórę przeniknie energia. Sofwave ogrzewa tylko określone tkanki bez wpływu na mięśnie, nerwy lub tkankę tłuszczową wokół nich. W tym procesie to ogrzewanie powoduje koagulację, która napina skórę poprzez zbliżenie włókien kolagenowych.

Sofwave ogranicza znacznie bolesność zabiegu i całkowicie wyklucza prawdopodobieństwo wystąpienia negatywnych skutków ubocznych.

Nie wymaga okresu rekonwalescencji. Bezpośrednio po zabiegu można udać się na bankiet J

Kliniki w Polsce:

Dermamed – Wrocław – prof. dr hab. Paweł Surowiak

Klinika Janeczko – Kraków – dr Julita Zaczyńska – Janeczko

Klinika Medical House – Żywiec – dr Barbara Dudka – Żyrek

Klinika La Perla – Warszawa – dr Zuzanna Rahali

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Jak często się badać?
W mojej firmie kadrowa tego bardzo pilnuje, trzeba co roku mieć świeże badania...
Metylowane witaminy
Witamina to witamina, a dla mnie to podejrzane takie określanie dodatkowe, żeby tylko więcej zarobić...
Brak inicjatywy partnerki
Z moich obserwacji to takie oziębłe dziewczyny raczej zostają same:)
szukam zestawu do decoupage'u...
Są fajne chusteczki w e-sklepach, bardzo duży wybór.