Komfortowy sen latem

29 czerwca 2022, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Wysokie temperatury i duszne powietrze utrudniają funkcjonowanie w ciągu dnia. W nocy powodują kłopoty z zasypianiem. Zaś dobrze przespana noc to gwarancja, że wstaniemy wypoczęci i pełni energii na cały dzień. Dlatego warto zaopatrzyć się w letnią kołdrę, dzięki której łóżko stanie się rześkie, nawet w najbardziej upalne noce. Poznaj nową linię kołder i poduszek, które ochłodzą, poprawią jakość i komfort snu w czasie nocnego odpoczynku.

kołdra Topcool Wendre

Gdy przez cały dzień upały dają się we znaki z utęsknieniem czekamy na troszkę chłodniejszy wieczór. Jednak i ta pora dnia potrafi być gorąca. Często nie możemy zasnąć, a rano nie jesteśmy w pełni wypoczęci. Większość z nas nie potrafi spać bez przykrycia. Otulenie się kołdrą traktuje jako część rutyny przed snem. Miękka faktura materiału w kontakcie z naszą skórą uspokaja i pozwala poczuć się komfortowo. Odpoczynek pod prześcieradłem czy kocem to nie jest to samo. Z pomocą przychodzi nam rozwiązanie marki Wendre – linia kołder i poduszek Topcool, stworzona specjalnie na ratunek w upalne noce!

Dlaczego warto spać latem pod kołdrą Topcool?

Bardzo ważne jest to, jak śpimy, ale i również pod czym śpimy. Dlatego w okresie letnim powinniśmy wymienić kołdrę i poduszkę. Letnie kołdry dzięki swoim właściwościom odprowadzania wilgoci regulują temperaturę ciała i zapewniają spokojny sen. Marka Wendre, wielokrotnie nagradzana za innowacyjne podejście i jakościowe produkty, stworzyła specjalną, letnią linię kołder i poduszek Topcool. Ich główną zaletą jest materiał, z którego zostały wykonane. Delikatna tkanina micro – Topcool o specjalnym kształcie włókien doskonale odprowadza wilgoć, co pozwala uniknąć przegrzania i pocenia się. A dodatkowo zaprojektowane pikowanie zapobiega odkształcaniu i zmianom położenia wypełnienia. Zostały przystosowane do prania w pralce automatycznej, co ułatwia utrzymanie higieny i świeżości. Ma to szczególne znaczenie dla alergików, ponieważ czyste kołdry są wolne od roztoczy kurzu, pyłków i innych alergenów. Kołdry i poduszki są miękkie i puszyste, wykończone zostały elegancką, niebieską lamówką.

poduszka Topcool Wendre

Zmiana kołdry i poduszki na lato jest niezbędna do zapewnienia odpowiedniej cyrkulacji powietrza podczas snu. Zadbaj więc o higienę i komfort, wymieniając pościel na Topcool.

Produkty dostępne w sklepach: Auchaun, E.Leclerc, Intermarche, Stokrotka.

Rekomendowane ceny:

Kołdra 160×200 cena rekomendowana – 69,99
Poduszka 70×80 cena rekomendowana – 44,99

Wendre umieszcza na etykietach kołder i poduszek szczegółowe oznaczenia dotyczące konserwacji każdego ze swoich produktów. Tylko kołdry i poduszki oznakowane logo Wendre są produktami oryginalnymi.

***

Wendre Poland należy do Grupy Wendre, która jest jednym z największych europejskich producentów artykułów pościelowych z siedzibą w Szwecji. Wendre posiada własne zakłady produkcyjne w Estonii i Polsce a jej roczna zdolność produkcyjna to 12 milionów kołder i poduszek. Biura sprzedaży firmy w Polsce, Szwecji, Finlandii i Niemczech wspierają współpracę z klientami Grupy, wśród których znajdują się wiodące lokalne i międzynarodowe sieci handlowe. Obroty ze sprzedaży wynoszą 120 mln Euro, a liczba zatrudnionych kształtuje się na poziomie 1200 osób. Dwa filary działalności Wendre to marki prywatne klientów i marki własne Grupy tj. Familon i Wendre. W DNA firmy wpisane są takie uniwersalne wartości jak partnerska współpraca, solidność i zaufanie. To one każdego dnia inspirują pracowników Wendre w dostarczaniu klientom najlepszych w swojej kategorii produktów do spania. Wendre stawia na trwałość i jakość produktów przy utrzymaniu przywództwa kosztowego i cenowego. Kierując się hasłem „Pomagamy światu spać lepiej” firma za cel obrała poprawę dobrostanu najszerszej grupy potencjalnych użytkowników. Kołdry i poduszki Wendre są certyfikowanymi wyrobami medycznymi i zarazem produktami ekologicznymi. Priorytetem dla Wendre jest ochrona środowiska: „Redukujemy do minimum ilości odpadów produkcyjnych oraz wykorzystujemy zrównoważone technologie. Kierując się dobrem planety, nieustannie podnosimy sobie poprzeczkę, wyznaczając przy tym coraz to wyższe standardy.” – mówi Witold Zając.

Więcej informacji na: www.wendre.pl

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Żywność medyczna - posiłki w chorob…
Też uważam że najlepiej kupić produkty bio i samemu robić jedzenie dla chorego...
Bioenergoterapia
Czasem na kogoś może mieć zbawienny wpływ sama wiara, taki efekt placebo...
zaczerwieniona twarz
Często kosmetyki powodują podrażnienia...
Najlepsza pizza włoska Poznań
Sama piekę taką pizzę, że w niejednej pizzerii nie mają tak dobrych:)