Kolejni gracze w drużynie OSHEE

5 sierpnia 2015, dodał: Redakcja

_banner_www5

Firma OSHEE Polska podpisała kontrakt z niemieckim klubem piłkarskim Bundesligi – Borussia Dortmund. Umowa obejmuje wykorzystanie wizerunku czołowych graczy BVB oraz wspólną organizację szkółki piłkarskiej dla polskiej młodzieży.

W naszych sklepach pojawiła się też limitowana seria popularnych napojów izotonicznych w charakterystycznych, czarno-żółtych barwach klubu. Borussia Dortmund jest drugim europejskim zespołem piłkarskim, z którym lider na rynku izotoników nawiązał współpracę.

 

Czołowy producent napojów izotonicznych w Polsce, w lutym br. podpisał kontrakt z drużyną Borussia Dortmund. To jeden z klubów założycieli niemieckiej Bundesligi i jednocześnie jeden z najbardziej utytułowanych niemieckich zespołów piłkarskich. W barwach Borussii Dortmund gra dwóch polskich zawodników: Łukasz Piszczek oraz Jakub Błaszczykowski.

_OSHEE 750 ml borussia Lemon

Na mocy podpisanej umowy w polskich sklepach pojawiła się limitowana seria napojów izotonicznych z logo BVB w cobrandigu z OSHEE. Unikalna edycja czarno-żółtych produktów w charakterystycznych kolorach BVB będzie dostępna w standardowych butelkach o pojemności 0,75 i 1 litra. Producent stworzył też wersje tych napojów bez cukru.

Formuła izotoników OSHEE, zawierająca mikro i makroelementy oraz witaminy z grupy B, zapewnia optymalne nawodnienie i szybki zastrzyk energii. Izotoniki OSHEE zawierają też witaminę z grupy E i niacynę. Stężenie osmotyczne napoju zbliżone jest do osmolalności ludzkich płynów ustrojowych, dzięki czemu jego wchłanianie jest dużo szybsze niż zwykłej wody. To wszystko powoduje, że izotonik OSHEE to idealne uzupełnienie diety dla osób uprawiających sport.

_OSHEE 750 ml borussia ZERO Lemon

Organizacja szkółki OSHEE BVB CAMP, w której będą mogli wziąć młodzi zawodnicy, zaplanowana jest na lipiec 2015 r. Borussia Dortmund to drugi po Realu Madryt europejski klub piłkarski, który został partnerem OSHEE.

Według badania Nielsen OSHEE jest liderem ilościowym na rynku izotoników w Polsce.

CENY:
OSHEE BVB i OSHEE BVB Zero (bez cukru) – 0,75 l cena sugerowana – 2,80 PLN
OSHEE BVB i OSHEE BVB Zero (bez cukru) – 1 l cena sugerowana – 3,40 PLNMożesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 zł
Piękne włosy, skóra i paznokcie
Cena:
99
Oryginalna forma i intrygujący efekt świetlny - teraz w promocyjnej cenie!
Cena:
699 zł
Trójwarstwowe dno z aluminiowym dyskiem, miarka, lejek i system odcedzania - wyższa jakość gotowania!
Cena:
649 zł
Pełen wdzięku komplet wykonany ze zmysłowego, szyfonowego materiału
Cena:
96 zł
Technologia ŻYWEJ WODY
Cena:
290 zl
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Hosting- gdzie?
Firehost działa przyzwoicie. Na spokojnie wystarczy pod postawienie na jednym koncie kilku małych stronek. Powinno...
Co sądzicie o implantach zębów?
Implanty to kosztowna sprawa, ale choćby ze względu na wygodę i efekt...
Sztuczne kwiaty to dekoracji
Jest duży wybór artykułów florystycznych i sztuczne kwiaty też widziałam. Wpadły...
koktajle
ja uwielbiam koktajle, soki owocowe, warzywne, no nie wyobrazam sobie bez tego funkcjonowania, dlatego...