URODA I ZDROWIE

Klasyka kobiecości – torebki Karen

22 maja 2019, dodał: pinkmause

Marka KAREN to rodzinna firma, która powstała z miłości do torebek. KAREN jest polską marką z tradycjami, przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Zmieniały się trendy, sezony, a kolekcje KAREN zawsze były i są ponadczasowe. To właśnie te wartości określają polską markę torebek.

Klasyka stylu, ponadczasowość i subtelne łączenie stonowanych kolorów. Kolekcje marki KAREN zostały zaprojektowane z myślą o kobietach, które chcą czuć się pewnie, wybierając klasykę. „Elegancja jest zawsze modna” to sentencja, idealnie określająca wizję i misję twórców marki.

Każdą kolekcję określa stonowana gama barw, proste, eleganckie wzory torebek. Kształt torebek to ponadczasowe formy, idealnie pasujące na każdą okazję, do wszystkich stylizacji. Podkreślane jest zamiłowanie do klasyki i elegancji.

Każdą kolekcję marki wyróżnia uniwersalność wzorów. Torebki marki idealnie pasują zarówno do codziennych stylizacji do pracy, jak i do wieczorowych sukienek.

Kolorystyka wzorów opiera się na klasycznych barwach – od kolorów ziemi (od delikatnego beżu, po śmietankę czy pustynny brąz). Gama odcieni jest bardzo szeroka, dzięki czemu każda z nas znajdzie coś dla siebie.

Torebki marki KAREN są idealnym uzupełnieniem looku biznesowego – świetnie wyglądają z modnym w tym sezonie damskim garniturem, ołówkową spódnicą czy klasyczną sukienką.

https://etorebki.eu/

 

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Blizna po operacji
Blizna po operacji na pewno wymaga odpowiedniej pielęgnacji. Nie ma się co oszukiwać...
Jak rozwijać pracowników
To oczywiste, że najlepiej wysyłać pracowników na regularne szkolenia, które podniosą ich kwalifikację,...
Spadek - ile podatku się płaci?
To wszystko zależy od wielu czynników i nie jest takie proste jak się może...
Odpoczynek
Dla mnie najlepszy wypoczynek to z moim mężem i dziećmi nad Bałtykiem....