Klasyka kobiecości – torebki Karen

22 maja 2019, dodał: pinkmause

Marka KAREN to rodzinna firma, która powstała z miłości do torebek. KAREN jest polską marką z tradycjami, przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Zmieniały się trendy, sezony, a kolekcje KAREN zawsze były i są ponadczasowe. To właśnie te wartości określają polską markę torebek.

Klasyka stylu, ponadczasowość i subtelne łączenie stonowanych kolorów. Kolekcje marki KAREN zostały zaprojektowane z myślą o kobietach, które chcą czuć się pewnie, wybierając klasykę. „Elegancja jest zawsze modna” to sentencja, idealnie określająca wizję i misję twórców marki.

Każdą kolekcję określa stonowana gama barw, proste, eleganckie wzory torebek. Kształt torebek to ponadczasowe formy, idealnie pasujące na każdą okazję, do wszystkich stylizacji. Podkreślane jest zamiłowanie do klasyki i elegancji.

Każdą kolekcję marki wyróżnia uniwersalność wzorów. Torebki marki idealnie pasują zarówno do codziennych stylizacji do pracy, jak i do wieczorowych sukienek.

Kolorystyka wzorów opiera się na klasycznych barwach – od kolorów ziemi (od delikatnego beżu, po śmietankę czy pustynny brąz). Gama odcieni jest bardzo szeroka, dzięki czemu każda z nas znajdzie coś dla siebie.

Torebki marki KAREN są idealnym uzupełnieniem looku biznesowego – świetnie wyglądają z modnym w tym sezonie damskim garniturem, ołówkową spódnicą czy klasyczną sukienką.

https://etorebki.eu/

 

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Jaki kierunek studiów wybrać?
Mam znajomą, która w wieku 59 lat zmieniła branżę:) I świetnie sobie radzi:)
Oglądanie filmów w sieci
Ostatnio w ogóle nie mam na to czasu...:/ A iść do kina to...
Problemy z leczeniem w publicznej s…
Chyba też muszę sprawdzić, na co się leczyłam, żeby później nie było zaskoczenia ;)
Jak często się badać?
Oszczędność ma to do siebie że potem i tak trzeba zapłacić i to...