URODA I ZDROWIE

Kasza jaglana – królowa jest tylko jedna!

15 października 2018, dodał: Redakcja

 

Poznaj nowość: kaszkę BoboVita PORCJA ZBÓŻ jaglano-ryżową

Kiedy maluszek zaakceptował już smak warzyw oraz owoców, przychodzi czas na PORCJĘ ZBÓŻ w jego diecie i… czas na jaglankę! Z myślą o szczególnych potrzebach najmłodszych powstała kaszka BoboVita PORCJA ZBÓŻ jaglano-ryżowa. Kasza jaglana nie bez powodu jest nazywana królową wszystkich kasz. Ceniona przez mamy i lubiana przez dzieci świetnie sprawdzi się jako pyszne śniadanie. Poznaj tę wyjątkową nowość dla najmłodszych!

  • Produkty zbożowe to ważny element codziennego jadłospisu. Szczególne miejsce wśród nich zajmuje kasza jaglana – królowa wszystkich kasz – o cennych wartościach odżywczych.

  • Kasze przeznaczone dla dorosłych mogą nie być dobrym wyborem dla niemowlęcia, którego wrażliwy organizm potrzebuje odpowiedniej jakości produktów, dopasowanych do jego szczególnych potrzeb. Wsparciem dla rodziców są kaszki ze wskazaniem wieku na opakowaniu, przeznaczone specjalnie dla najmłodszych.

  • W odpowiedzi na potrzeby rodziców i niemowląt do najszerszej na polskim rynku linii kaszek bez dodatku cukru BoboVita PORCJA ZBÓŻ dołączyła teraz nowość – kaszka jaglano-ryżowa. To pyszna propozycja dla każdego maluszka!

Dlaczego kasza jaglana?

Produkty zbożowe nie tylko ważne źródło energii w codziennym jadłospisie dziecka, a później dorosłego. Dostarczają również witaminy i składniki mineralne, które są istotne dla prawidłowego wzrostu, rozwoju, a także funkcjonowania młodego organizmu. Szczególne miejsce wśród produktów zbożowych zajmuje kasza jaglana, nazywana królową wszystkich kasz. Dlaczego? Ze względu na swoje wyjątkowo cenne wartości odżywcze. To idealna propozycja np. na pyszne śniadanie dla najmłodszych.

To ciekawe!

Kasza jaglana jest otrzymywana z nasion prosa, jednego z 8 zbóż, z jakich powstają kaszki BoboVita. Proso BoboVita jest uprawiane w Europie – w miejscach, które zapewniają optymalne warunki do uprawy, w tym odpowiedni klimat, temperaturę, nasłonecznienie i wiatr.

Jaglanka dopasowana do potrzeb niemowlęcia

Kasza jaglana przeznaczona dla dorosłych – mimo swoich cennych wartości – może nie być odpowiednia dla najmłodszych. Wynika to z wyjątkowej wrażliwości i szczególnych potrzeb żywieniowych młodego organizmu. W okresie 1000 pierwszych dni życia jest on bowiem bardzo wrażliwy na wpływ czynników zewnętrznych, w tym spożywaną żywność. Produkty ogólnego przeznaczenia – takie, które wybierają dla siebie dorośli – mogą zawierać pozostałości szkodliwych substancji (np. pestycydów) w ilościach zbyt dużych dla niemowlęcia. Właśnie dlatego, aby wspierać harmonijny rozwój maluszka, rodzice powinni wybierać dla niego żywność sprawdzoną – pochodzącą od zaufanych dostawców i spełniającą wyjątkowo restrykcyjne normy jakości. Takie są produkty przeznaczone specjalnie dla niemowląt i małych dzieci, ze wskazaniem wieku na opakowaniu, do których należą również kaszki. Teraz dołącza do nich wyjątkowa nowość!

„W odpowiedzi na głosy rodziców poszukujących nowych propozycji dla maluszków nieustannie udoskonalamy ofertę naszych produktów. Wiemy, że opiekunowie coraz częściej dostrzegają zalety kaszy jaglanej i chcą ją podawać niemowlętom. Właśnie dlatego do najszerszej na polskim rynku linii kaszek BoboVita PORCJA ZBÓŻ bez dodatku cukru dołączyła kaszka jaglano-ryżowa dla maluszków po 4. miesiącu życia. Nasza nowa propozycja jest pyszna, w pełni bezpieczna dla najmłodszych, a jej konsystencja jest dopasowana do potrzeb niemowląt” – tłumaczy Agnieszka Cebulska, Starszy Kierownik ds. Zarządzania Marką BoboVita.

BoboVita PORCJA ZBÓŻ

kaszka jaglano-ryżowa po 4. miesiącu życia

Pyszna, łagodna kaszka bezmleczna, idealna na śniadanie dla maluszka. Zawiera witaminę B1 – dla prawidłowego metabolizmu energetycznego. Jej delikatna konsystencja jest dopasowana do potrzeb niemowląt po 4. miesiącu życia.

Nie zawiera dodatku cukru, a zgodnie z przepisami prawa także konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku.

Średnia cena rynkowa za opakowanie 210 g: 7,19 zł

Produkt przeznaczony do uzupełniania diety, której podstawą jest mleko kobiece lub modyfikowane. Karmienie piersią jest najlepsze dla dziecka.

Dowiedz się więcej o kaszkach BoboVita na www.bobovita.pl.

Ważne informacje: Zaleca się kontynuację karmienia piersią podczas wprowadzania pokarmów uzupełniających. Karmienie piersią powinno trwać tak długo, jak jest to pożądane przez matkę i dziecko. Karmienie piersią jest najlepsze dla dziecka.

Marka BoboVita oferuje szeroką gamę produktów dla niemowląt i małych dzieci, obejmującą m.in. posiłki, zupki, owoce i kaszki. Produkty BoboVita cieszą się uznaniem i powodzeniem wśród konsumentów, czego dowodem są liczne nagrody i wyróżnienia. Więcej informacji o ofercie produktów BoboVita znaleźć można na stronie www.bobovita.pl.

NUTRICIA Polska to lider rynku żywności dla dzieci i niemowląt w Polsce. Specjalizuje się w żywności dla niemowląt i małych dzieci oraz dla osób dorosłych, wymagających specjalistycznego żywienia. NUTRICIA Polska dostarcza produkty żywnościowe dla niemowląt i małych dzieci we wszystkich kategoriach, m.in. mleka następne, takie jak Bebiko 2 Nutriflor+, Bebiko PRO+ 2, Bebilon 2 z Pronutra+, Bebilon Profutura 2 i mleka modyfikowane typu junior oraz żywność specjalnego przeznaczenia medycznego (m.in.: Bebiko Comfort 2 Nutriflor+, Bebilon Pepti 2 DHA), a także pełną gamę produktów uzupełniających dla niemowląt i małych dzieci (marka BoboVita).

NUTRICIA Polska jest częścią grupy spółek DANONE – światowego lidera na rynku żywności, któremu we wszystkich działaniach przyświeca dbanie o zdrowie. W Polsce DANONE działa w 4 obszarach istotnych dla prawidłowego żywienia: produkty mleczne oraz pochodzenia roślinnego (Danone), woda i napoje (Żywiec Zdrój), żywność dla niemowląt i małych dzieci (NUTRICIA) oraz żywność medyczna (NUTRICIA Medyczna). Wszystkie spółki DANONE łączy podwójne zobowiązanie na rzecz zrównoważonego rozwoju gospodarczego i społecznego oraz realizacja misji, zgodnie z którą poprzez żywność niesiemy zdrowie tak wielu ludziom, jak to możliwe. Przez nasze produkty, projekty i programy zachęcamy do podejmowania właściwych wyborów żywieniowych na co dzień oraz przyczyniamy się do zrównoważonego rozwoju planety. W 12 lokalizacjach w kraju zatrudnienie znajduje ponad 3 000 osób, rozwijających się zawodowo w bezpiecznym i przyjaznym środowisku pracy.

O działalności DANONE można przeczytać w „Nieść zdrowie poprzez żywność. Wkład grupy spółek DANONE w rozwój polskiej gospodarki, społeczeństwa i zdrowia”.

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

odpryskujący lakier
U mnie bez dobrego top coatu lakier potrafi szybko odprysnąć lub odpaść- wystarczy...
Rozdwajająca się płytka
Ja jestem ogromną fanką odżywek od Eveline... Są rewelacyjne w działaniu, dość...
Manicure i pedicure w domu
Ostatnio bardzo intensywnie dbam o paznokcie, nawet sama opanowałam tajną technikę manicure'u...
Ubezpieczenie OC
W razie problemów z wygasającym ubezpieczeniem OC zachęcam do skorzystania z porównywarki -porównasz ubezpieczenia...