Karmy dla psów sterylizowanych

14 stycznia 2013, dodał: SuperZooMarket.pl

W naszym sklepie superzoomarket.pl mamy wiele karm, które mogą być stosowane dla psów sterylizowanych. Karmy dla psów kastrowanych lub suk sterylizowanych powinny charakteryzować się zmniejszoną zawartością tłuszczu. Są to karmy typu LIGHT. Pies żywiony taką karmą w codziennej dawce pożywienia dostaje zmniejszoną dawkę tłuszczu przy jednoczesnym zachowaniu innych składników odżywczych.

Karmy dla psów typu light to np:

Karma z firmy Purina Dog Chow Light, dostępna w gramaturach 3 i 15 kg karma odchudzająca dla psa Bento Kronen Happy Life Light. Z firmy Bosch dla psów dbających o linię Bosch Light lub Acana Classic Light&Fit. Firma Brit proponuje Brit Premium Light – karmę odchudzającą dla psa.

Dla psów bardziej wymagających polecamy karmę, która nie tylko ma obniżoną kaloryczność, ale także jest przeznaczona dla psów z chorobami nerek i wątroby.  To  karma Bosch Light Special. Kompleksową karmą odpowiednią nie tylko dla psów z nadwagą jest także sucha karma odchudzająca dla psa Brit Care Light.

Jeżeli nasz pies lubi mokrą karmę, można mu codzienną dietę urozmaicić karmą  Animonda Vom Feinstein Light Lunch. Karma dostępna jest w szalkach  w różnych smakach.

W naszym sklepie nowością są karmy Hills VetEssentials – seria karm przeznaczonych dla psów wysterylizowanych lub z nadwagą. Karma dla psów z nadwagą lub dla psów wysterylizowanych dostępna jest w różnych wariantach w zależności od wieku psa i jego wielkości. Mamy więc karmę dla psów ras małych, średnich i dużych.

Uwaga !! Już za kilka dni będziemy testować jedną z wymienionych wyżej karm. Prosimy o śledzenie informacji na portalu urodaizdrowie.pl, gdyż będziemy szukać chętnych, którzy zechcieliby przetestować karmy. Informację o tym, jakich piesków szukamy, zamieścimy w artykule opisującym karmę.Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Technologia ŻYWEJ WODY
Cena:
290 zl
Technologia żywej wody "Living Water Technology"
Cena:
390 zł
Wygodne i lekkie zakupy!
Cena:
349 zł
Sklep EDorota.pl
Cena:
199 zł
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 zł
Duże rozmairy - sklep EDorota.pl
Cena:
179 zł
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Kosmetyki do makijażu twarzy
ja generalnie to nie jestem jakaś zakupoholiczką kosmetyczną że się tak wyrażę...
Miłość a pieniądze - dylemat
Kiedyś spotkałam się też z dylematem faceta - poznał Ukrainkę, oczywiście bez...
Czy wrócić do niego mimo wszystko?…
Życie jest tylko jedno dziewczyny, więc nie marnujmy go - mimo wszystko:)
Zabawa: mężczyzna za 5 zł:)
Dla mnie 3 zł jest wart intelekt, a 2 zł wygląd:) Resztę mam nadzieję...