Karmy dla psów sterylizowanych

14 stycznia 2013, dodał: SuperZooMarket.pl

W naszym sklepie superzoomarket.pl mamy wiele karm, które mogą być stosowane dla psów sterylizowanych. Karmy dla psów kastrowanych lub suk sterylizowanych powinny charakteryzować się zmniejszoną zawartością tłuszczu. Są to karmy typu LIGHT. Pies żywiony taką karmą w codziennej dawce pożywienia dostaje zmniejszoną dawkę tłuszczu przy jednoczesnym zachowaniu innych składników odżywczych.

Karmy dla psów typu light to np:

Karma z firmy Purina Dog Chow Light, dostępna w gramaturach 3 i 15 kg karma odchudzająca dla psa Bento Kronen Happy Life Light. Z firmy Bosch dla psów dbających o linię Bosch Light lub Acana Classic Light&Fit. Firma Brit proponuje Brit Premium Light – karmę odchudzającą dla psa.

Dla psów bardziej wymagających polecamy karmę, która nie tylko ma obniżoną kaloryczność, ale także jest przeznaczona dla psów z chorobami nerek i wątroby.  To  karma Bosch Light Special. Kompleksową karmą odpowiednią nie tylko dla psów z nadwagą jest także sucha karma odchudzająca dla psa Brit Care Light.

Jeżeli nasz pies lubi mokrą karmę, można mu codzienną dietę urozmaicić karmą  Animonda Vom Feinstein Light Lunch. Karma dostępna jest w szalkach  w różnych smakach.

W naszym sklepie nowością są karmy Hills VetEssentials – seria karm przeznaczonych dla psów wysterylizowanych lub z nadwagą. Karma dla psów z nadwagą lub dla psów wysterylizowanych dostępna jest w różnych wariantach w zależności od wieku psa i jego wielkości. Mamy więc karmę dla psów ras małych, średnich i dużych.

Uwaga !! Już za kilka dni będziemy testować jedną z wymienionych wyżej karm. Prosimy o śledzenie informacji na portalu urodaizdrowie.pl, gdyż będziemy szukać chętnych, którzy zechcieliby przetestować karmy. Informację o tym, jakich piesków szukamy, zamieścimy w artykule opisującym karmę.Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 zł
Oryginalna forma i intrygujący efekt świetlny - teraz w promocyjnej cenie!
Cena:
699 zł
Sklep EDorota.pl
Cena:
199 zł
Technologia ŻYWEJ WODY
Cena:
290 zl
Pełen wdzięku komplet wykonany ze zmysłowego, szyfonowego materiału
Cena:
96 zł
Piękne włosy, skóra i paznokcie
Cena:
99
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

kolor włosów a karnacja
A ja zgodzę się z opiniami, że kolor włosów i karnacji powinny ze...
Jaki kosmetyk zakupiłaś sobie ostat…
No mój pokój wygląda jak mini drogeria, ostatnio zakochałam się w produktach poleconych...
Co na wypadanie włosów?
Ja odwiedziłam ostatnio studio Miraflores, po konsultacji z trychologiem zdecydowałam się na wykonanie mezoterapii,...
Jak sobie radzicie z trądzikiem?
Mi przy trądziku bardzo pomogły domowe maseczki z cynamonu. Z resztą jak ktoś...