K. Mirek: Tam gdzie serce Twoje – recenzja

18 marca 2019, dodał: pinkmause

Krystyna Mirek:

Tam gdzie serce Twoje – recenzja

Tam gdzie serce Twoje to kolejna książka Krystyny Mirek, która nieustannie udowadnia, że proza kobieca może być pełna emocji, a jednocześnie mądra, dojrzała i pełna ciepła.

Droga do szczęścia bywa trudna i wyboista, a nasz największy skarb niekoniecznie musi być ukryty w skrytce bankowej. Autorka snuje wielowątkową opowieść o życiowych wyborach, stracie i próbach naprawiania błędów. Splata ze sobą losy kilku osób, tworząc mozaikę prawdziwego życia, ukazując tęsknoty serca, które przywierają do czytelnika i pozwalają kroczyć drogą ku poszukiwaniu siebie i odkrywaniu najbliższych sercu wartości. Przedstawia ludzkie skarby, portrety zdobytych, utraconych, leżących, blisko ale niedostrzeganych, zapomnianych i tych pozostających w sferze marzeń. Skłania do refleksji nad potęgą rodziny, znaczeniem miłości, wiary i nadziei. Otwiera oczy i pozwala dostrzegać. Udowadnia, że czas zamieniając żywicę w najpiękniejsze bursztyny może także zamienić nasze serca w kamienie, które nie mają żadnej wartości. I czasami przestaje być naszym sojusznikiem, bowiem jego zadaniem jest płynąć, a ludzkim celem jest żyć.

Tam gdzie serce Twoje to przyjemna, mocno refleksyjna opowieść z garścią bursztynowego zachwytu, szczyptą życiowego piołunu, entuzjastycznym szczekaniem Dropsa i czekoladową polewą zwaną miłość. Cudowna, wzruszająca, nasycona prawdziwym życiem i tym, co w nim zawsze pozostaje najważniejsze.

Polecam szczerze.

Wydawnictwo FILIA


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Technologia ŻYWEJ WODY
Cena:
290 zl
Sklep EDorota.pl
Cena:
199 zł
Duże rozmairy - sklep EDorota.pl
Cena:
179 zł
Piękne włosy, skóra i paznokcie
Cena:
99
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 zł
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Botox na zmiany trądzikowe
Dokładnie pierwszy raz słyszę o botoksie na trądzik, mi w Klinice Krajewski od...
Blizny na twarzy krępujące :(
Niestety jedyną skuteczną metodą pozbycia się blizn potrądzikowych jest laseroterapia, wiem z własnego doświadczenia, przetestowałam...
Przebarwienia na twarzy
Zgadzam się z opiniami dziewczyn na stare przebarwienia, które są pozostałościami po trądziku...
Włoskie torebki
ja kupuje w Bona Fora najlepsze są marki Laura Biaggi https://bonafora.pl/Laura-Biaggi