URODA I ZDROWIE

K. Mirek: Tam gdzie serce Twoje – recenzja

18 marca 2019, dodał: pinkmause

Krystyna Mirek:

Tam gdzie serce Twoje – recenzja

Tam gdzie serce Twoje to kolejna książka Krystyny Mirek, która nieustannie udowadnia, że proza kobieca może być pełna emocji, a jednocześnie mądra, dojrzała i pełna ciepła.

Droga do szczęścia bywa trudna i wyboista, a nasz największy skarb niekoniecznie musi być ukryty w skrytce bankowej. Autorka snuje wielowątkową opowieść o życiowych wyborach, stracie i próbach naprawiania błędów. Splata ze sobą losy kilku osób, tworząc mozaikę prawdziwego życia, ukazując tęsknoty serca, które przywierają do czytelnika i pozwalają kroczyć drogą ku poszukiwaniu siebie i odkrywaniu najbliższych sercu wartości. Przedstawia ludzkie skarby, portrety zdobytych, utraconych, leżących, blisko ale niedostrzeganych, zapomnianych i tych pozostających w sferze marzeń. Skłania do refleksji nad potęgą rodziny, znaczeniem miłości, wiary i nadziei. Otwiera oczy i pozwala dostrzegać. Udowadnia, że czas zamieniając żywicę w najpiękniejsze bursztyny może także zamienić nasze serca w kamienie, które nie mają żadnej wartości. I czasami przestaje być naszym sojusznikiem, bowiem jego zadaniem jest płynąć, a ludzkim celem jest żyć.

Tam gdzie serce Twoje to przyjemna, mocno refleksyjna opowieść z garścią bursztynowego zachwytu, szczyptą życiowego piołunu, entuzjastycznym szczekaniem Dropsa i czekoladową polewą zwaną miłość. Cudowna, wzruszająca, nasycona prawdziwym życiem i tym, co w nim zawsze pozostaje najważniejsze.

Polecam szczerze.

Wydawnictwo FILIA

loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Ubezpieczenie OC
W razie problemów z wygasającym ubezpieczeniem OC zachęcam do skorzystania z porównywarki -porównasz ubezpieczenia...
Dom
Teraz pora poszukać optymalnego ubezpieczenia domu. Możesz skorzystać z porównywarki majątkowej, która pomaga znaleźć...
Mieszkanie: blok vs dom ? plusy i m…
To zależy czego oczekujesz od swojego przyszłego domu czy mieszkania i na jakie warunki...
Jak dbacie o rowery poza sezonem
Skorzystaj z ubezpieczenia rowerowego, przyda się w razie awarii roweru i pomoże spłacić koszty...