Joga jest dla wszystkich! 

9 stycznia 2023, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Czy myślałaś kiedyś, żeby praktykować jogę, ale odstraszają Cię wizerunki splecionych w precle osób, które wyglądają, jakby nie robiły nic innego tylko praktykowały jogę? To tylko część jogi, inna część, to joga dla początkujących, także joga online dla początkujących, bo dzięki internetowi możesz praktykować jogę z każdego miejsca na ziemi. 

joga

Joga dla początkujących online to idealny sposób na rozpoczęcie praktyki na macie i doświadczenie, czym tak naprawdę jest joga. Bo naprawdę nie ma się czego obawiać, te internetowe wizerunki są tylko stereotypami. Praktykę jogi można dostosować do swoich możliwości, zakresów w ciele, tego, jak aktualnie się czujemy i jakie mamy ograniczenia lub możliwości, zarówno fizyczne, jak i psychiczne (bo dużo ograniczeń dotyczących naszego ciała jest po prostu w głowie). 

Joga online dla początkujących to zajęcia, które krok po kroku przeprowadzą Cię przez podstawowe asany, nauczyciel dokładnie wytłumaczy każdą pozycję, przeprowadzi Cię przez nią tak, jakbyś była na zajęciach w szkole. Głównym zadaniem tych zajęć online jest zbudowanie świadomości w Twoim ciele, żebyś wiedziała, jak z nim postępować, żebyś umiała słuchać jego potrzeb, widziała, gdzie można iść dalej, a w którym miejscu należy się zatrzymać. 

Dlaczego warto wziąć udział w zajęciach jogi dla początkujących online? 

Z doświadczenia wiemy, że dużo osób, nawet z zajęć online, wraca do Jogi Życia – szkoły jogi w Katowicach, by zapisać się na kurs. Internet daje dużo bezpłatnych praktyk, na przykład na YouTube, jednak jest to rozproszone, wymaga energii, by wyszukać konkretne zajęcia, dobre dla osób początkujących. Nasza joga dla początkujących pozwala uporządkować tę wiedzę, nauczyć się jogi od podstaw u boku doświadczonego nauczyciela, który odpowie na Twoje pytania, da wskazówki. Po takich zajęciach jogi dla początkujących możesz wyruszyć na własne poszukiwania praktyki jogi – ta podstawa daje cudowną wolność w późniejszym doświadczaniu tego, czym jest joga!

Jedna z naszych uczennic tak napisała o kursie jogi dla początkujących online: 

Na kursie jogi online można zadbać o przestrzeń dla siebie, jednocześnie wciąż będąc dostępnym dla dzieci. To krok poza strefę komfortu, ale nie taki duży jak publiczne ćwiczenia. Jeśli wciąż odwlekaliśmy moment, by zacząć, to trudno właściwszą chwilę niż TERAZ! Nauczyciele są dostępni, dokładnie i cierpliwie rozwiewają wszelkie wątpliwości. Oszczędzamy czas i pieniądze, nie stoimy w korkach. Można ćwiczyć w piżamie, samych majtkach lub koronie :). Ukończeniu kursu da nam dostęp do szerszej oferty zajęć później. Ula, uczestniczka kursu online

Po prostu spróbuj jogi dla początkujących online i zobacz, co dobrego przyniosą Ci te zajęcia! 

 

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Romans z żonatym
Czasem wystarczy mała intryga i facet daje się okręcić wokół palca...
Sklep a jego reklama ?
Ale dobrej firmie też trzeba pomóc w promocji oferty....
Rewolucyjne technologie i high-tech
A ja nawet lubię jak technologia ulatwia mi życie, pamięta za mnie...
Jak dokończyć budowę domu przy rosn…
Wykończyć kuchnię, pokój i łazienkę i zamieszkać -a resztę robić wg możliwości....