Jakie buty golfowe Skechers wybrać? Trzy praktyczne wskazówki

24 kwietnia 2022, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Wybór butów do gry w golfa to jedna z ważniejszych decyzji, jaką musi podjąć każdy golfista już na samym początku swojej przygody z tą dyscypliną sportową.

buty do golfa

Wśród produktów Skechers znajdziemy obuwie, które jest niemal uniwersalne nawet dla wymagających graczy. Lekkie, stabilne, wodoodporne buty z indywidualnym dopasowanie i dobrą amortyzacją są tym, czego potrzebuje każdy sportowiec, a także pasjonat przed ruszeniem na pole golfowe.

Jakie cechy powinny mieć buty golfowe?

Jakie buty do golfa wybrać?Przy wyborze butów golfowych należy wziąć pod uwagę kilka aspektów. Przede wszystkim buty golfowe muszą stabilizować stopę, więc ważna jest podeszwa, która powinna zapewniać odporność na poślizg podczas chodzenia oraz dawać efekt amortyzacji wstrząsów. Kolejną ważną kwestią jest waga obuwia. But sportowy powinien być lekki, a tym samym nie obciążać nogi. Trzecią cechą odpowiednią dla butów do gry w golfa jest pojemna konstrukcja palców zapewniająca swobodę ruchów. Stopa nie może czuć ciasności w bucie, ponieważ będzie cierpnąć  oraz ograniczać ruchy. To kilka rzeczy, na które powinniśmy zwrócić uwagę przy wyborze butów do golfa.

buty do gry w golfa marki sketchers

Buty do golfa Skechers – które wybrać?

Buty golfowe Skechers dostępne są w kilku zróżnicowanych liniach produktowych. Skechers Go Golf Mojo Elite wyposażone są w system H2GO, co czyni je wodoodpornymi. Ponadto dzięki podeszwie GRIPFLEX bez spike’ów są lekkie i charakteryzują się wysoką przyczepnością do podłoża. Skechers Go Golf Max Rover świetnie sprawdzą się zarówno na polu golfowym, jak i poza nim. Materiał ze wstawkami z siateczki powoduje, że buty mają bardzo dobrą oddychalność i znakomicie nadają się na upalne, letnie dni. Skechers Go Golf Torque Pro są z kolei wyposażone  w podeszwę Soft Spikes, która łączy w sobie przyczepność oraz wysoki komfort użytkowania. Buty są niezwykle wygodne dzięki technologii 5Gen, tj. miękkiemu wykończeniu w okolicach kostki oraz na języku. Każda linia obuwnicza Skechers jest więc zaprojektowana i wykonana z myślą o zapewnieniu maksimum komfortu i bezpieczeństwa graczy, a wybór konkretnego modelu jest sprawą indywidualną.

 

 

 

Share and Enjoy !

Shares


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Sklep a jego reklama ?
To przecież ważne kwestie. Jeśli o to nie zadbacie, to efekt może być...
szkoła trenerów biznesu
Sama byłam na takim szkoleniu i sporo praktycznej wiedzy stamtąd wyniosłam, oczywiście nie...
szkoła trenerów biznesu
Sama byłam na takim szkoleniu i sporo praktycznej wiedzy stamtąd wyniosłam, oczywiście nie...
Tkwienie w nieszczęśliwym związku…
Człowiek nie chce być sam, dla wielu odejście w pustkę bywa bardziej przerażające niż...