Jaką lampę wiszącą wybrać do dziecięcego pokoju?

30 października 2018, dodał: Redakcja

Pokój dziecięcy to wyjątkowa przestrzeń, bo spełnia kilka funkcji – jest miejscem, gdzie dziecko bawi się, odrabia lekcje i odpoczywa. Jaką lampę wiszącą zakupić, aby zapewnić maluszkowi odpowiednie oświetlenie?

Praktyczne lampy wiszące zaprojektowane z myślą o najmłodszych

Gdy mowa o funkcjonalności, to lampy wiszące dla dzieci nie różnią się od tradycyjnych lamp – ich zadaniem jest równomierne oświetlenie pokoju. Główne źródło światła powinno znaleźć się zarówno w pokoju niemowlaka, jak i starszego dziecka.

Aby dziecko czuło się dobrze w zaprojektowanym dla niego pokoju, lampa wisząca powinna być źródłem światła o ciepłej barwie. Taka barwa światła idealnie nadaje się do zabawy i odpoczynku. Jeżeli Twoje dziecko jeszcze nie chodzi do szkoły, a większość dnia spędza właśnie na zabawie, lampa wisząca jest obowiązkowym elementem wystroju jego pokoju.

Lampy wiszące dla dzieci – wybieraj wśród kolorowych abażurów

Pokój dziecięcy „rośnie” wraz z dzieckiem. Początkowo to miejsce kolorowe, w którym nie brakuje motywów z  ulubionych bajek. To takiego pokoju idealnie pasują kolorowe lampy wiszące dla dzieci. Przykładowo w Lamps & Company dostępne są lampy z kolorowymi abażurami. Jaki wybór mają rodzice i najmłodsi?

W stałej sprzedaży dostępne są lampy, na abażurach których znajdują się motywy z bajek. Klienci mogą też wybierać wśród lamp z oprawami m.in. w kropeczki i gwiazdeczki. Do pokoju małej księżniczki idealnie będzie pasować lampa z abażurem w korony, zaś mały odkrywca z pewnością ucieszy się z lampy z abażurem w statki.

Bezpieczna lampa wisząca – na co zwrócić uwagę?

Lampy wiszące dla dzieci muszą być nie tylko ładne, ale przede wszystkim bezpieczne. W tym przypadku bardzo istotne są materiały wykorzystane do produkcji. Naturalne materiały docenią przede wszystkim rodzice dzieci z alergią. Firma Lamps & Company doskonale wie, że produkty dla najmłodszych muszą być bezpieczne i dlatego proponuje lampy wiszące dla dzieci z zawieszeniem wykonanym z drewna bukowego.

Szeroki wybór produktów dedykowanych dla dzieci oraz odpowiedzialni producenci, którzy projektują swoje wyroby, mając na uwadze bezpieczeństwo najmłodszych sprawiają, że dziś nie musisz wybierać. W pokoju Twojego dziecka może znaleźć się kolorowa i bezpieczna lampa wisząca.

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Pasty curry o oryginalnym, pikantnym smaku i niezapomnianym aromacie
Cena:
12,99 zł
Naturalna witamina C
Cena:
139 zł
Sprawdź na bielizna9.com!
Cena:
Technologia żywej wody „Living Water Technology”
Cena:
390 zł
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 ZŁ
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Prezenty
zajrzyj do Home and You Tam jest dość duży wybór artykułów do domu
Babskie auto
takim miejskim autkiem jest nissan micra. Małe wszędzie się zmieści
Czy warto wyjeżdżać za granicę - na…
nadal można dość dobrze zarobić wyjeżdżając do pracy zagranicę. Ostatnio moja znajoma zrezygnowała...
Ogólnie o zdrowiu
Zgadzam się z odpowiedziami kolegów powyżej.