URODA I ZDROWIE

Jak zdobyć nową garderobę dla siebie i dziecka

18 lipca 2011, dodał: katarzyna.kucharska.belle

Wymiana ubrań to coraz modniejsza forma zmiany naszej garderoby. Coraz popularniejsza staje się także wymiana ubrań naszych pociech. Wszystkie wiemy jak szybko nasze żywe sreberka rosną, dlatego taka forma może być dla nas korzystną nie tylko ze względów materialnych. Wymiana jest świetną okazją do poznania nowych osób, a także umilenia sobie czasu niecodzienną formą zakupów.

Jak działa taka wymiana?

Jeżeli posiadamy ubranka, które nie pasują już na nasze pociechy warto podzielić się nimi z innymi dzieciakami. Akcje takie jak „Uwolnij Łacha” przyciągają coraz większe rzesze fanów. Kilka razy do roku, fani wymiany kontaktują się za sobą za pomocą Internetu i spotykają się w określonym miejscu. Na takich spotkaniach możemy oddać nasze ubrania, a zyskać nowe. Dla naszych dzieci to także może być doskonałą atrakcją. Co ważne na wymianę nie można przynosić rzeczy zniszczonych i brudnych. Dlatego nie ma żadnego ryzyka, że wymienione ciuszki nie będą odpowiadały ogóloprzyjetym standardom.

Zadbaj o garderobę swoich dzieci

Jak wspomnieliśmy na początku, dzieci szybko rosną i wyrastają ze swoich ubrań. Nie każda z nas może sobie pozwolić na zakupy nowych rzeczy dla swoich dzieci. Wiemy jakie drogie są nowe ubranka. Zdobyte na wymianie ubranka na pewno będą równie ładne i zadbane jak te ze sklepu. Przy kolejnym sezonie warto pomyśleć o takiej wymianie dla dzieci ale i dla siebie.

Zmiana garderoby nie musi się już wiązać z dużymi kosztami. Wymiana ubrań, która jest bardzo popularna na Zachodzie, staje się także dla nas alternatywą na nową szafę.


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz