URODA I ZDROWIE

„Jak spełnić marzenia. 9 pytań, które zmienią Twoje życie” – recenzja

1 grudnia 2016, dodał: karolina0092

Arlene Harder: Jak spełniać marzenia 9 pytań, które zmienią Twoje życie

352x500

Życie wcale nie jest takie łatwe. Sukcesy sprawiają, że żyjemy pełną piersią, pokonujemy przeszkody i wydaje się nam, że jesteś w stanie góry przenosić.  Cały czas, bez końca! Jednak koniec przychodzi szybciej niż tego sobie życzymy. Życiowych porażek nie jesteśmy w stanie uniknąć, a podnieść się i znowu ruszczyć do przodu – to  dopiero sukces.

Arlene Harder jest niezwykłą, utalentowaną, a przede wszystkim empatyczną pisarką. Należy do tych, których nie znasz osobiście, a po przeczytaniu  czujesz z nią silną więź.  Z zawodu terapeutka małżeńska i rodzinna. Pomaga ludziom nie tylko w poradni, ale również wspiera poprzez fundacje mające na celu zarazić optymizmem chorych na raka ludzi.  Pomaga również poprzez swój poradnik wszystkim, którzy pragną żyć lepiej i w końcu odnaleźć Krainę Spełnienia.

Celem poradnika  Jak spełnić marzenia 9 pytań, które zmienią Twoje życie jest wydostanie każdego z nas z przepaści. Z przepaści, która uwięziła nas w martwym punkcie i sprawiła, że nasze marzenia ulatniają się zanim zostaną spełnione.  Arlene poprzez liczne pytania pragnie, abyśmy żyli lepiej i bardziej intensywnie. Uświadamia nam, jak ważny jest rozwój osobisty, by spełnić marzenia.  Pomaga zrozumieć, że każdy jest inny i niekoniecznie potrzeby naszych przyjaciół są naszymi potrzebami.

Poradnik podzielony jest na 9 rozdziałów, a każdy z nich to osobne pytanie. Pytania dotyczą każdej sfery życia. Pomagają zrozumieć przeszłość  i sprawić, że zdobyte doświadczenie okaże się cenną nauką. Sięgając po poradnik musisz poddać się rozważaniom na temat tego, kim jesteś, jak wyglądała Twoja przyszłość, jakie masz cele, marzenia, jak bardzo jesteś zmobilizowany do lepszego życia i jakimi środkami chcesz to osiągnąć. Poradnik ma pomóc powstać i walczyć o siebie, a nie tkwić w bezruchu.

„Ta książka różni się od innych poradników” – to pierwsze słowa, które możesz tu przeczytać. I jeśli, tak samo jak ja, pomyślałaś: „poradnik pewnie jak każdy inny”  to zadziwię  Cię – jesteś w błędzie. W książce Jak spełnić marzenia .9 pytań które zmienią Twoje życie nie odnajdziesz odpowiedzi, żadnych schematów czy dokładnych przepisów na szczęście. Arlene zadaje nam natomiast wiele pytań. Nie zawsze odpowiedź jest prosta, czasami wymaga rozmowy z samym sobą. Życie uczy nas odpowiadać: prawidłowo, optymistycznie, tak jak w szkole. Często błędna odpowiedź wydaje się lepsza. To absurd i rozpoznawania tego absurdu uczy nas autorka. Nie każda potrzeba innych staje się naszą potrzebą. Nie każdą drogą dotrze do szczęścia zbłąkany wędrowiec.

Arlene nie traktuje każdego czytelnika szablonowo – wie, że każdy ma na jej pytania inne odpowiedzi. Autorka przekonuje, że nie potrzeba w życiu ekspertów, aby coś zmienić. Wystarczy kilka odpowiedzi, rozwój swojej osobowości, wystarczysz TY, by odmienić swoje życie – to sprawia, że ten poradnik jest wyjątkowy.

Polecam wszystkim książkę Jak spełnić marzenia9 pytań, które zmieniają Twoje życie. Jeśli nawet uważasz, że wszystko jest dobrze i nie potrzebujesz żadnych lektur tego typu, to wiem, że po przeczytaniu poradnika stwierdzisz: Tutaj był błąd! Faktycznie zawsze może być jeszcze lepiej :)

Książkę poleca Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne- można kupić ją TUTAJ

Dziękujemy za egzemplarz do recenzji –

Redakcja

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Kremy matujące
Ja używam tego od miesiąca: https://www.notino.pl/filorga/medi-cosmetique-wrinkles-krem-przeciw-zmarszczkom-docignicia-porow-i-nadania-skorze-matowego-wygldu/ Jestem szczerze mówiąc, rezultatami zachwycona, choć jest drogi...
Jakie perfumy dla chłopaka na preze…
Ja ostatnio mojemu kupiłam "Paco Rabane XS Night" (ale w sumie wybór padł tylko...
Koronawirus - Wasze historie, ostrz…
Każdy przypadek jest inny, więc takie historie nie dają nadziei ze i...
Miałyście kiedyś robioną mammotomię…
Tylko mammografię, ale jeśli to badanie jest tak samo okropne, to już się boję....