Jak się depilować, radzi salon kosmetyczny Laser Look z Lublina

3 stycznia 2019, dodał: laserlook

Depilacja a dokładniej chęć pozbycia się niechcianego owłosienia to pragnienie większości kobiet. Drogi prowadzące do tego są różne jednak obecnie najbardziej popularna metoda to depilacja laserowa, zobaczmy co mają do powiedzenia eksperci z tej branży czyli salon Laser Look z Lublina.

 Depilować się czy nie to proste pytanie, nikt nie chce włosów w pewnych miejscach ciała ale wybór sposobu pozbycia się włosów jest już indywidualną preferencją. Depilacja laserowa jest już znana i nikomu nie trzeba tłumaczyć na czym polega, jej zalet i wad. Ilość salonów kosmetycznych oferujących laserowe usuwanie owłosienia jest ogromna, w sumie to ciężko znaleźć gabinet który tego nie ma w ofercie. Jednak jednego wam w większości tych miejsc nie powiedzą, laser laserowi nie równy. A różnica może być tak wielka jak między francuskimi czerwonymi szpilkami a chińskimi zielonymi klapkami. Niestety ale technologia ciągle idzie do przodu i co raz większe znaczenie ma to czym jest zabieg wykonywany a nie kto go wykonuje. Najlepszej klasy specjalista z medycyny estetycznej nie przeprowadzi zabiegu depilacji laserowej kiepskim sprzętem lepiej niż kosmetyczka po godzinnym szkoleniu dobrej jakości laserem. Zatem czym się kierować wybierając salon?

 Jak wspomnieliśmy wybór salonów i urządzeń jest duży, niestety zdecydowana większość to kiepskiej jakości chińskie urządzenia masowo sprzedawane na niskie pieniądze na naszym rynku. Ogólnie to jesteśmy zalewani chińskimi urządzeniami z zakresu medycyny estetycznej które są kiepskimi podróbkami znanych światowych producentów i nie dajmy się namówić że to taki sam laser tylko pod inną nazwą. Dopiero jak podłączymy urządzenia pod dokładne czujniki to zobaczymy że chińskie lasery nie osiągają nawet 50% założonych parametrów które deklaruje producent chiński. Zatem dokonując wyboru salonu musimy się kierować znaną i rozpoznawalną marką urządzenia jakie salon posiada, i tutaj zaledwie paru producentów na świecie sprzedaje skuteczne lasery do depilacji. Oczywiście nie możemy wymienić ich wszystkich ale na naszym przykładzie gdzie posiadamy laser Vectus Amerykańskiej firmy Palomar możemy opisać jakość depilacji dostępnej tym sprzętem.

 Vectus jest dziełem inżynierów który jako pierwsi na świecie opracowali diodę do depilacji laserowej. Niestety ale sprzedali oni swoje prawa patentowe do niej i nowy nabywca wprowadził na rynek najbardziej obecnie znany laser do depilacji. W czasie trwania umowy patentowej opracowali oni jeszcze lepsza diodę z nowymi lepszymi systemami jednak musieli czekać z wprowadzeniem nowego uprzedzenia do końca trwania ochrony patentowej. Właśnie tak został stworzony i wprowadzony na rynek laser do depilacji Vectus.

 Jak się depilować? Oczywiście jeśli wybierzemy metodę laserową to szukamy salonu który posiada laser Vectus, tak jak nasz salon Laser Look w Lublinie. Mamy pewność że zabiegi będą skuteczne i trwałe a poświęcone pieniądze i czas będą dobrze zainwestowane.

Laser Look

ul. Głęboka 10/36

20-612 Lublin

tel. 730-082-090

www.laserlook.pl

 

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Podkreśla kontur ust. Nadaje długotrwały, profesjonalny efekt. Miękka lecz trwała kredka
Cena:
40,50 zł
Na bazie orzechów piorących
Cena:
35,99 zł
Skuteczny demakijaż z olejkiem herbacianym i olejkiem z orzechów macadamia
Cena:
36 zł
Sklep Peruka.pl - zaprasza!
Cena:
324 zł
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 zł
Świetnie oczyszcza i nawilża skórę. Zawiera hydrolat z lawendy i inne składniki roślinne.
Cena:
12,66 zł
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Dziecko moczy się w nocy
Poza tym dziecko szybko się przyzwyczaja do alarmy i traktuje go jako coś normalnego.
wózek riko naturo ecco opinie
Ja mam akurat BABY JOGGER więc mogę się wypowiedzieć na jego temat :)...
Zakupy przez internet
Ja zawsze zamawiam ubrania i nigdy nie mam problemu z rozmiarem czy zgodnością materiału....
Zakupy przez internet
Moim zdaniem, dużo jest uczciwie działających firm a coraz mniej oszustów. Jak widzisz...