Jak można łatwo zorganizować wieczór panieński

10 lipca 2022, dodał: kama13
Artykuł zewnętrzny

Share and Enjoy !

Shares

Jak sprawić, aby wieczór panieński był wyjątkowy? Po pierwsze nie odkładać organizacji na ostatnią chwilę. Najlepiej zebrać emaile wszystkich zaproszonych osób od Panny Młodej i przesłać zapytanie o  deklarowaną chęć „zrzutki” na ostatni wolny wieczór oraz zapytać o pomysły. Trzeba się jednak liczyć, że 100 – 200 zł to w zasadzie minimum, by móc wyskoczyć na miasto i sfinansować kilka zabawnych historii. Choć zależy to od ilości uczestniczek oraz kreatywności.

Kiedy wymienicie ogólne pomysły, napisz do osób dotąd najaktywniejszych w wymianie pomysłów i zaproś je na spotkanie, gdzie omówicie szczegóły. Odpowiedzcie sobie na pytanie o „klimat” wypadu, czy idziecie w kicz i dziką imprezę czy może odwiedzicie wspólnie salon SPA i wypieścicie swoje ciała? a może to i to?

zestaw-do-tresowania-faceta-p

Źródło: Zestaw do tresowania faceta / www.GodsToys.pl

Określcie początek (jak wciągnięcie Młodą w zabawę?), rozwiniecie i dalszy przebieg. Przynajmniej z grubsza, aby nie był to zwykły wypad na miasto, a coś jednak wyjątkowego. Jeżeli planujecie jakieś stroje lub śmieszne prezenty pamiątkowe, warto odwiedzić sklepy z prezentami i gadżetami na wieczory panieńskie i zobaczyć co mają do zaoferowania. Często znajdziecie w nich gotowe pomysły na spędzenie tego wieczoru, zestawy kart i gier z zadaniami. Wystarczy je kilka dni wcześniej przejrzeć i dostosować do waszego temperamentu i planowanej imprezy. Na ten przykład osoby planujące beforek w domu mogą obejrzeć grę wieczór panieński w domu czy wróżby panieńskie, które odpowiedzą wam na pytania o przyszłość.

Najważniejsze jednak, to abyście odpowiednio wcześnie wzięły się za organizację. Inaczej możecie sprawić, że pozostanie u Panny Młodej Niedosyt lub po prostu spędzicie tę noc na imprezach… jak wiele razy wcześniej, bez pomysłu i tego czegoś. …

 

 

Share and Enjoy !

Shares

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Jeden komentarz do Jak można łatwo zorganizować wieczór panieński

  1. avatar ksiądz pisze:

    precz z diabelskimi wróżbami

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Ile zarabia sie w Szwecji
Teraz zapowiada się tam recesja tak że już to nie będzie taki korzystny kierunek...
wybielanie zębów
U mnie problem jest z tym, że lubię kawę i mocną herbatę...
Pralka - jaką kupić?
Ja lubię takie ładowane od góry.
Czy ktoś jeszcze wierzy że można si…
Ja już nie wierzę, owszem jest chwilowe zauroczenie a potem wraca proza życia...