URODA I ZDROWIE

Jak działają plastry odchudzające?

11 lutego 2019, dodał: Redakcja

Popularność środków, wspomagających odchudzanie lub modelujących sylwetkę nie maleje. Świadczy o tym zainteresowanie każdą nowością w branży, jaka pojawi się na rynku. Jedną z nich są plastry odchudzające, które stanowią coraz większą konkurencję dla tabletek, pomagających obniżyć wagę.

Plastry wielofunkcyjne

Coraz rzadziej plastry kojarzymy wyłącznie z apteką. Obecnie to specyfiki dość uniwersalne. Lata temu zdobyły branżę antykoncepcyjną. Nieco później spopularyzowali je również producenci środków antynikotynowych. Zarówno w jednym jak i drugim przypadku ich działanie jest podobne. Plastry zawierają pewną ilość substancji, które stopniowo uwalniają się wnikając przez skórę. Dla wielu konsumentów to lepsza forma aplikacji niż doustne środki, ponieważ omija się cały układ pokarmowy. Plastry są więc łagodniejsze dla wątroby, nerek oraz jelit. Nie trzeba było długo czekać, aby po ten sposób aplikacji sięgnęli specjaliści, zajmujący się tworzeniem środków odchudzających. Co prawda, wielu antagonistów takich metod uważa, że plastry to bardziej sztuczka marketingowa niż realna pomoc, jednak gdyby środki tego typu były nieskuteczne, nikt by nie chciał po nie sięgać.

Redukcja tkanki tłuszczowej

Nieco inna forma aplikacji substancji, wspierających walkę z otyłością niesie ze sobą wiele korzyści. Plastry są dyskretne, nie widać ich, jeśli umieścimy je pod ubraniem. Dzięki temu można liczyć na całodzienną dawkę składników, wspomagających odchudzanie. Klasyczne tabletki to konieczność pamiętania o zalecanym dziennym dawkowaniu. Plastry zwykle są wodoodporne. Ich skuteczność nie maleje nawet przy stosowaniu prysznica. Przed wypróbowaniem warto sprawdzić, na ile mocny jest klej plastra. Musi być na tyle solidny, żeby nie odklejać się w trakcie noszenia. Nie powinien również uczulać skóry. Mnogość specyfików, które można nakleić nieco deprymuje. Każdy zakup dobrze jest poprzedzić sprawdzeniem producenta i opinii o jego produktach.

Formuła roślinna

Jak sprawić, aby plastry odchudzające były jeszcze skuteczniejsze? Wzbogacić je o lepiej przyswajalne składniki pochodzenia roślinnego jak plastry odchudzające slim wrap. Są wygodne, ich noszenie nie pozostawia na skórze żadnego śladu. Optycznie wyszczuplają sylwetkę, pomagają w pozbyciu się toksyn z organizmu. Pasują na każdą sylwetkę. Ich działanie przypomina body wrapping, czyli popularny zabieg kosmetyczny, polegający na foliowaniu ciała. Stosuje się go na całe ciało lub jego wybraną część. Miejsce zostaje posmarowane odpowiednimi balsamami po czym ściśnięte folią. Pod wpływem podwyższonej temperatury pory otwierają się i lepiej przyswajają składniki odżywcze. Ucisk powoduje lepsze krążenie krwi oraz limfy w organizmie. Jednak plastry, w przeciwieństwie do body wrappingu można mieć ze sobą wszędzie.

Najlepsze metody odchudzania to dobrze zbilansowana dieta, regularny ruch i mały wspomagacz w walce o lepszą figurę. W tej ostatniej roli świetnie sprawdzają się plastry odchudzające.

 

 

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Książki
Dużo ebooków w bardzo dobrej cenie mają teraz na Virtualo. Prześledźcie. Jest co wybierać....
Cellulit - kosmetyki czy ćwiczenia?…
Szczerze mówiąc jesli chodzi o cellulit to ani to ani to może nie...
Jaj radzić sobie z zerwaniem?
To prawda, nawet psychologowie zalecają, żeby ten czas między związkami poświęcić na własne...
Co byś teraz wypiła?
Gorące kakao z pianką z bitej śmietany!