Jak działa frezarka do paznokci i jak jej używać?

16 listopada 2018, dodał: Redakcja

Frezarka do paznokci coraz częściej jest używana w salonach kosmetycznych podczas manicure. Oferuje wiele możliwości, dlatego też chętnie używamy jej samodzielnie, wykonując zabieg w domu. Jak działa frezarka do paznokci i jak jej używać? Podpowiadamy poniżej.

 

Profesjonalna frezarka do paznokci w salonie kosmetycznym to już standard, gdyż stanowi znaczne ułatwienie dla każdej stylistki. Używając tego praktycznego przedmiotu, można m.in. skrócić czas zabiegu, nadać paznokciom pożądany kształt, a także przygotować płytkę do malowania.

Frezarka do paznokci to urządzenie elektryczne, dzięki któremu nasze paznokcie prezentują się idealnie. Wyjątkowy efekt estetyczny to podstawa. Manicure to nie tylko skrócenie i opiłowanie paznokci – frezarka oferuje dużo więcej możliwości!

Frezarka do paznokci – nie tylko w salonach

Nie ma jednak potrzeby, aby na idealny manicure wybierać się do gabinetu, gdyż równie znakomity efekt można uzyskać samodzielnie. Trzeba jedynie zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt w domu – m.in. lakier hybrydowy, pilniczek oraz frezarkę do paznokci. Duży wybór model znajdziesz na przykład na stronie https://manibeauty.pl/pl/c/Frezarki-do-manicure/92. Taki zakup zdecydowanie się opłaca!

Frezarka do paznokci – jak działa?

Frezarka do paznokci wyposażona jest w kilka wkładów o różnym kształcie oraz końcówkę z tworzywa idealnego do ścierania brzegów paznokci. Są one podobne do cienkich wkładów do długopisów. Zależnie od efektu, jaki chcemy uzyskać, zmieniamy wkład – jeden umożliwia nadanie owalnego kształtu, inny pomoże w walce ze skórkami itd.

Obsługa frezarki do paznokci wymaga doświadczenia, gdyż na początku wydaje się być nieco skomplikowana. Trzeba mieć świadomość, że używanie jej wymaga wprawy, a może nawet przeszkolenia. Zwykle wystarczy jednak kilka prób i przetestowania wybranego urządzenia, aby szybko dojść do wprawy.

Zalety frezarek do paznokci

Zaletami dobrej frezarki są m.in szybkość oraz precyzja działania. Warto czerpać z jej atutów i licznych możliwości – frezarka pomaga m.in. w skracaniu czy kształtowaniu paznokci, polerowaniu, nadaniu im wybranej długości i szerokości, wykonaniu wgłębienia pod wybraną ozdobę, usuwaniu skórek, zdejmowaniu hybrydy itd.

Co więcej, dzięki frezarce zabieg manicure i pedicure trwają krócej. Oszczędność czasu to kolejna zaleta urządzenia. Frezarką pracuje się też znacznie przyjemniej niż tradycyjną polerką, pilniczkiem i cążkami. Dobrej jakości model poradzi sobie także na wyjątkowo twardej płytce. Dzięki frezarce wymarzony efekt i nowa odsłona paznokci zajmuje jedynie kilka minut.

Duży wybór modeli frezarek

Na rynku jest bardzo szeroki wybór frezarek do paznokci – zarówno modeli odpowiednich do salonów kosmetycznych, jak i wystarczających do użytku domowego. Popularne stały się też frezarki do paznokci z pochłaniaczem pyłu, który usunie resztki lakieru, zanieczyszczenia, różne substancje itp. Wybór konkretnego urządzenia zależy od tego, czy poszukujemy frezarki do gabinetu, czy do samodzielnego używania w domu.

Do salonu kosmetycznego idealny będzie mocniejszy model – warto zwrócić uwagę na jego moc i obroty, gdyż mają one wpływa na wydajność frezarki oraz jakość zabiegu. Polecamy modele mające 50 W lub nawet 100-200 W oraz zapewniające ok. 20000-30000 obrotów na minutę.

Do użytku domowego wystarczy tańsza frezarka o mniejszej mocy – lekka i wygodna oferująca 20 W oraz regulacji obrotów do 20000. Zwróćmy uwagę także na akumulator – musi być mocny, aby umożliwił nam kilkugodzinną pracę.

 Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Wygodne i lekkie zakupy!
Cena:
349 zł
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 zł
Technologia żywej wody "Living Water Technology"
Cena:
390 zł
Duże rozmairy - sklep EDorota.pl
Cena:
179 zł
Technologia ŻYWEJ WODY
Cena:
290 zl
Sklep EDorota.pl
Cena:
199 zł
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Jak zadbać o skórę na szyi?
Jeżeli Twoja skóra jest sucha to polecam Ci dodawanie oleju lnianego do kąpieli,...
Jak przygotować samochód do wiosny?…
Sądzę, że mój będzie już przygotowany, bo dopiero go kupię u dealera MINI Bawaria...
Niskokaloryczne produkty
Nie katuj się dietą, a po prostu zmniejsz ilość jedzenia :) żadna...
Wzorzyste rajstopy - do jakich krea…
Wzorzyste rajstopy najlepiej będą wyglądały przy kreacjach jednolitych, w przeciwnym wypadku będziesz miała wrażenie pstrokacizny. __________________________________________ https://www.beauty.com.pl/...