Jak dobrać system uzupełnień włosów?

23 września 2019, dodał: Redakcja

Wybrania odpowiednich parametrów systemu uzupełnień może stanowić spore wyzwanie, szczególnie dla osób, które korzystają z tej metody po raz pierwszy. Sprawdźmy, na co zwrócić uwagę podczas tworzenia własnej fryzury w rozumieniu systemowym.

 

Czym jest system uzupełnień włosów?

Omawiane rozwiązanie to trwałe (przy odpowiedniej pielęgnacji system może służyć użytkownikowi nawet do 4 lat) rozwiązanie problemów z wypadającymi włosami. System jest autorską, skrojoną na miarę potrzeb danego pacjenta peruką. Jej parametry, o których za chwilę, zamawiający wskazuje na etapie składania zamówienia. Systemy uzupełnień włosów może służyć jako całościowa peruka, przykrywająca całą powierzchnię głowy lub maskować tylko fragmentaryczne ubytki.

 

Czym różni się system uzupełnień włosów od standardowej peruki?

Mówiąc o systemach uzupełnień mamy na myśli zaprojektowaną przez Klienta perukę, zgodną z jego preferencjami. Na etapie składania zamówienia, kupujący określa rodzaj włosów (naturalne lub syntetyczne), z których będzie tworzona peruka, a także bazę i sposób mocowania włosów. Do tego oczywiście dochodzą właściwości samej fryzury – długość, kolor, skręt i gęstość włosów. Dzięki tak elastycznemu podejściu, nowe włosy mogą być optymalnie dobrane do urody, preferencji estetycznych użytkownika, ale także jego stylu życia.

 

Jak zamówić autorską fryzurę?

Systemy uzupełnień włosów oferują zupełnie nową jakość w porównaniu z tradycyjnymi perukami. Gwoli ścisłości dodajmy, że są one nieco droższe od standardowych peruk i nie są dostępne od ręki (producent potrzebuje kilku tygodni na przygotowanie produktu zgodnego z naszymi wskazaniami), niemniej użytkownicy systemów potwierdzają, że gra jest warta świeczki. Gdzie kupić perukę? Przez internet! Jednym z najlepiej znanych polskich producentów systemów uzupełnień włosów jest HairAgain.

 

Strona internetowa firmy prowadzi nas krok po kroku przez proces projektowania własnej peruki. Również doradcy HairAgain są do dyspozycji osób zgłaszających pytania na etapie kompletowania systemu. Co istotne, HairAgain oferuje możliwość przesłania do Klienta darmowego zestawu startowego. Znajdują się w nim przykłady poszczególnych elementów systemu, dzięki czemu osoba zamawiająca może porównać poszczególne opcje i w domowym zaciszu wybrać najbardziej satysfakcjonujące rozwiązanie.

 

 


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Skuteczny demakijaż z olejkiem herbacianym i olejkiem z orzechów macadamia
Cena:
36 zł
Sklep Peruka.pl - zaprasza!
Cena:
324 zł
Nowoczesne urządzenie wibroakustyczne - leczy bóle, wspomaga regenerację organizmu
Cena:
1 790,00 zł – 2 120,00 zł
Świetnie oczyszcza i nawilża skórę. Zawiera hydrolat z lawendy i inne składniki roślinne.
Cena:
12,66 zł
Na bazie orzechów piorących
Cena:
35,99 zł
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 zł
STOP

FORUM - bieżące dyskusje

wózek riko naturo ecco opinie
A mnie zauroczył model Molla , bo szukałam wózka który który nie posiada wersji...
Delikatna skóra
My całą rodziną do kąpieli używamy, jest to bardzo dobry emolient do kąpieli, można...
Jak powiększyć i podnieść piersi…
Perfect bust plus miałam jeszcze krem z tej samej serii Wiesz, co sama...
Problemy z wypróżnianiem
No czytam i trochę to nie dowiary. Szukam kogoś, kto to jeszcze ma, żeby...