Jak budować kreatywność dzięki LEGO? | Wszystko dla zdrowia i urody, porady kulinarne Uroda i Zdrowie - serwis nie tylko dla kobiet!

Jak budować kreatywność dzięki LEGO?

6 grudnia 2023, dodał: Redakcja
Artykuł zewnętrzny

Czy kiedykolwiek Twoje dziecko opowiadało Ci o niewyobrażalnie dziwnych stworzeniach, które pojawiły się w jego snach? Od dziś możesz przenieść jego senne marzenia do prawdziwego świata. Nowa seria LEGO® DreamZzz umożliwia małym konstruktorom stworzenie niesamowitych budowli, które zagwarantują długie godziny wspaniałej zabawy w pojedynkę lub z przyjaciółmi. Nieoczywiste projekty zmuszają do ruszenia głową i wymyślenia, w jaki sposób należy połączyć elementy, aby uzyskać oczekiwany efekt.

Domek na drzewie jak ze snów

Twoje dziecko bawi się w domku na drzewie? Przenieście zabawę na wyższy poziom, konstruując fantastyczny domek na drzewie z LEGO® DreamZzz Ponad 1200 elementów pozwala na zbudowanie domku w dwóch, całkowicie się od siebie różniących trybach. Jeżeli Ty i Twoje dziecko będziecie chcieli pokazać przewagę nad złem, zbudujcie domek jako obronną fortecę. Po udanej walce możecie zmienić konstrukcję w niesamowite imprezowe miejsce i biesiadować na kilku poziomach.

Morskie przygody z koszmarnym rekinokrętem

Rekinokręt to niesamowite połączenie statku z rekinem. Dziesięciolatki i starsze dzieci będą miały mnóstwo frajdy, tworząc od podstaw okręt z płetwami, wnikliwymi oczami i ostrymi jak szable zębami rekina. Żaden przeciwnik nie odważy się zaatakować tak uzbrojonego pojazdu. Jeżeli wojownicy będą musieli wyjść na ląd, rekinokręt bez problemu zmieni się w czołg, który dojedzie w każdy zakątek wyobrażonego świata.

Stajnia dla fantastycznych zwierząt

Twoje dziecko opowiada o nieistniejących gatunkach zwierząt, które chciałoby zobaczyć w rzeczywistości? Podaruj mu niesamowity zestaw LEGO® DreamZzz z domem dla stworzeń, których nie spotka w żadnym zakątku świata. W pełni ruchomy jeleń w zależności od potrzeb może stać się skrzydlatym pegazem lub strażnikiem lasu z ukwieconymi rogami. Stajnia jest wyposażona w kręcący się na wietrze wiatrak, a obok niej rosną ogromne kłosy pszenicy, które mieszkańcy będą przerabiać na pożywienie.

Chcesz pokazać swojemu dziecku, że wszystko jest możliwe? Wybierz dla niego jeden z zestawów LEGO® DreamZzz i zagwarantuj długie godziny zabawy rozwijającej kreatywność i wyobraźnię.

 

 Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Czy wykupujecie sobie ubezpieczenie…
Rzadko takie sytuacje występują, mnie nigdy nic się nie zdarzyło...
Czy wykupujecie sobie ubezpieczenie…
Warto rozważyć ich zakup, by zapewnić sobie skuteczniejszą ochronę w razie wystąpienia sytuacji awaryjnej....
Wałek czy pędzel do malowania
Jeśli malujemy duże, gładkie powierzchnie, lepiej sięgnijmy po wałek. Pędzel nieumiejętnie użyty może...
Reklama dla firmy z branży monitori…
Reklama powinna być odpowiednio dostosowana do danej grupy odbiorców, zrozumiały, perswazyjny, konstruowany w...