URODA I ZDROWIE

J.A. Redmerski: Zabić Sarai – recenzja

9 lipca 2019, dodał: pinkmause

J.A. Redmerski:

Zabić Sarai – recenzja

 

 

Dziewczyna której odebrano prawo do szczęścia i wolności. Zbyt dużo widziała. Zbyt dużo przeżyła. Dlatego ucieknie, albo zginie próbując.

 

Sarai ucieka z rąk swojego oprawcy i ukrywa się w samochodzie płatnego zabójcy z szeregów Zakonu. Victor próbuje pomóc dziewczynie, choć tym samym problemy zaczynają się piętrzyć i narastać. Istnieje cień szansy, że dziewczyna może rozpocząć nowe życie, Sarai jednak chce żyć tak, jak Victor. Wyrok został wydany. A nie ma dla nich wspólnej przyszłości.

 

Brudny klimat kartelów narkotykowych, handlu żywym towarem i płatnych zabójców, którzy pozbawieni sumienia nie cofną się przed niczym. Wciągający niebezpieczny świat, kulisy zbrodni, zabójstwa i oszustwa, trudne wybory, zdrada i niepewność. Mocna historia pełna krwi, dramatu, przemocy i pożądania. Silne charaktery, ciekawe osobowości. Akcja pełna napięcia i dynamizmu.

Ciekawie. Emocjonalnie. Kontrowersyjnie.

Historia oryginalna i podana na świeżo i nowo, co jest niewątpliwym atutem opowieści. Autorka dotyka także istotnych problemów, jak narkomania, handel ludźmi, wykorzystywanie kobiet, psychologia ofiar. Przedstawia proces próby powrotu do normalnego życia, determinację i walkę z własnymi demonami, które krępują duszę, analizuje moralność i człowieczeństwo. Czyta się absolutnie błyskawicznie i przyjemnie, a apetyt na kolejną część tylko rośnie.

 

Przyjemna mieszanka thrillera, sensacji i romansu. Książka idealna na leniwe popołudnie lub urlop na plaży. Na pewno skradnie Wam kilka godzin ale moim zdaniem warto. Przeczytajcie. Naprawdę dobrze napisana historia.

Polecam.

 

Wydawnictwo NieZwykłe

Od Wydawcy:

Sarai miała zaledwie czternaście lat, kiedy matka uciekła z nią do Meksyku, gdzie zamieszkały ze znanym baronem narkotykowym. Z biegiem lat dziewczyna zapomniała, co to znaczy wieść normalne życie, ale nigdy nie porzuciła nadziei, że pewnego dnia ucieknie z miejsca, w którym była przetrzymywana przez ostatnie dziewięć lat.

Victor jest bezlitosnym płatnym mordercą, który – podobnie jak Sarai – znał tylko życie przepełnione śmiercią i przemocą. Kiedy zjawia się w domu brutalnego Javiera, żeby poznać szczegóły zlecenia i odebrać zapłatę, Sarai dostrzega w nim jedyną szansę na odzyskanie wolności. Jednak sprawy przybierają niespodziewany obrót i zamiast dotrzeć bezpiecznie do Tucson, Sarai trafia w ręce kolejnego niebezpiecznego mężczyzny.

Mimowolnie zaplątany w ucieczkę, Victor opiera się swojej prymitywnej naturze i postanawia pomóc Sarai. Z czasem rodzi się między nimi wyjątkowa więź, która sprawia, że Victor jest w stanie zrobić wszystko, żeby utrzymać Sarai przy życiu. Jest gotowy postawić na szali nawet relacje z własnym bratem i współpracownikiem, Niklasem, który podobnie jak wszyscy inni pragnie jej śmierci.

Zaufanie, jakie rodzi się pomiędzy nietypową dwójką, coraz bardziej zbliża ich do siebie i tylko podsyca żarzące się uczucie. Jednak bezwzględna natura Victora i jego profesja mogą się okazać niewystarczające, by uratować Sarai. Ostatecznie władza, jaką dziewczyna posiadła nad Victorem, może być tym, co ją zabije.

A oto ich historia.

loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Książki
Dużo ebooków w bardzo dobrej cenie mają teraz na Virtualo. Prześledźcie. Jest co wybierać....
Cellulit - kosmetyki czy ćwiczenia?…
Szczerze mówiąc jesli chodzi o cellulit to ani to ani to może nie...
Jaj radzić sobie z zerwaniem?
To prawda, nawet psychologowie zalecają, żeby ten czas między związkami poświęcić na własne...
Co byś teraz wypiła?
Gorące kakao z pianką z bitej śmietany!