Inglot Pro Thinner – Rozcieńczalnik do lakieru do paznokci – opinia

3 września 2012,
dodał: iwonq
Artykuł zewnętrzny

file1346504844


Cześć Dziewczyny!

Dziś napiszę wam kilka słów o rozcieńczalnikach do lakieru. Jestem pewna, że osoby które nałogowo malują paznokcie dobrze je znają. Lubię wykorzystywać lakiery w szczególności ulubione do tzw. „ostatniej kropli”. Niestety są lakiery które bardzo szybko wysychają czy gęstnieją.
Swój pierwszy rozcieńczalnik kupiłam kiedy mój ulubiony lakier wysechł. Zanim to jednak zrobiłam szukałam „domowych” sposobów na rozwiązanie problemu. Z ciekawości postanowiłam wypróbować te metody na bardzo starym lakierze, na którym mi nie zależało.

Rozcieńczalnik Inglota, dobrze radzi sobie z lakierami. Kosztuje 12 zł za 9 ml nie jest to mała kwota w stosunku do wielkości, dlatego warto poszukać tańszych. Do lakieru dodaje kilka kropelek po czym energicznie w dłoniach „roluje” go. Tego typu rozcieńczalniki są bardzo ekonomiczne, a my nie musimy wyrzucać ulubionych lakierów :)






FORUM - bieżące dyskusje

Samotne wakacje - jak je spędzić?
Można też korzystać z hosteli i pokojów wieloosobowych. Tam płaci się za łóżko,...
Gry, zabawy, skecze w domu, na impr…
O jejku, jak dawno w to nie grałam. Na imprezę idealne, bo rozgrywki krótkie....
Problemy z roślinkami
Ciekawa kompozycja te dwa kwiaty razem. Nie pomyślałabym o tym, bo wydawać by...
horoskopy, wróżby
A to jest ciekawe, że nawet osoby, które nie wierzą w horoskopy, z ciekawości...