„Hobbit: Pustkowie Smauga” – premiera DVD i Blu-ray

31 marca 2014, dodał: Redakcja

Z przyjemnością wraz z Galapagos Films zapowiadamy „HOBBIT: PUSTKOWIE SMAUGA” już 22 kwietnia zadebiutuje na BLU-RAY 3D™, BLU-RAY™ i DVD w ofercie GALAPAGOS FILMS!

Zapierająca dech w piersiach ekranizacja powieści J.R.R. Tolkiena. Film twórcy trylogii „Władca Pierścieni”. Jedna z _hob1najbardziej oczekiwanych produkcji filmowych ostatnich lat! Prawie 2 miliony widzów w kinach w Polsce! Film dostępny będzie w 4-dyskowym wydaniu Blu-ray 3D™, 2-dyskowym wydaniu Blu-ray™ oraz w 2-dyskowym wydaniu specjalnym DVD.

Jeden z najlepszych filmów roku [Richard Corliss, „Time”]

Najwspanialsza, jak do tej pory, wersja Śródziemia [Bill Zwecker, „Fox-TV” i „Chicago Sun Times”]

PRZYGODA TRWA. „HOBBIT: PUSTKOWIE SMAUGA”, PRODUKCJA NEW LINE CINEMA i METRO-GOLDWYN-MAYER

Dalsze przygody Bilbo, Gandalfa i drużyny Krasnoludów oraz ich podróż przez Śródziemie zachwycą widzów w superprodukcji „Hobbit: Pustkowie Smauga”. Obraz zrealizowany wspólnie przez New Line Cinema i Metro-Goldwyn-Mayer debiutuje w wydaniach Blu-ray 3D™, Blu-ray™ i DVD już 22 kwietnia w ofercie Galapagos Films. „Hobbit: Pustkowie Smauga”, druga część filmowej trylogii zrealizowanej na podstawie niezwykle popularnego arcydzieła „Hobbit, czyli tam i z powrotem”, została wyreżyserowana przez zdobywcę Oscara® Petera Jacksona, który wspólnie z Carolynne Cunningham, Zane Weiner i Fran Walsh podjął się również produkcji obrazu. Pierwsza część trylogii zatytułowana „Hobbit: Niezwykła podróż” była najpopularniejszym tytułem na rynku wideo w roku 2013 w USA.

Ian McKellen powraca jako Gandal Szary, wspólnie z odtwarzającym postać Bilbo Martinem Freemanem i Richardem Armitrage wcielającym się w rolę Thorina Dębowej Tarczy. W pełnej gwiazd międzynarodowej obsadzie filmu znaleźli się ponadto Benedict _hob2Cumberbatch, Evangeline Lilly, Lee Pace, Luke Evans, Stephen Fry, Ken Stott, James Nesbitt oraz Orlando Bloom jako Legolas. W superprodukcji wystąpili ponadto Mikael Persbrandt, Sylvester McCoy, Aidan Turner, Dean O’Gorman, Graham McTavish, Adam Brown, Peter Hambleton, John Callen, Mark Hadlow, Jed Brophy, William Kircher, Stephen Hunter, Ryan Gage, John Bell, Manu Bennett i Lawrence Makoare.

“Hobbit: Pustkowie Smauga” będzie dostępny w 4-dyskowym wydaniu Blu-ray 3D™, 2-dyskowym wydaniu Blu-ray™ oraz w 2-dyskowym wydaniu specjalnym DVD.

Edycja Blu-ray 3D™ zawierać będzie kinową wersję filmu w 3D, w wysokiej rozdzielczości oraz 2D w wysokiej i standardowej rozdzielczości oraz dysk Blu-ray z dodatkami specjalnymi. W wydaniu Blu-ray fani otrzymają kinową wersję filmu w wysokiej rozdzielczości oraz dysk z dodatkami specjalnymi, a w wydaniu DVD kinową wersję filmu w standardowej rozdzielczości oraz płytę z materiałami dodatkowymi.

OPIS FILMU:

„Hobbit: Pustkowie Smauga” opowiada o dalszych przygodach Bilbo Bagginsa, który, w towarzystwie czarnoksiężnika Gandalfa Szarego i trzynastu Krasnoludów pod wodzą Thorina Dębowej Tarczy, wyrusza w epicką podróż do Samotnej Góry i utraconego królestwa Krasnoludów – Ereboru.

_hob3Drużyna wędruje na wschód spotykając po drodze niedźwiedzia-wojownika Beorna oraz stawia czoła gigantycznym pająkom w owianej złą sławą Mrocznej Puszczy. Po ucieczce z niewoli u leśnych Elfów, Krasnoludy ostatecznie docierają do Samotnej Góry, gdzie muszą zmierzyć się z największym ze wszystkich niebezpieczeństw – przerażającą bestią – smokiem Smaugiem. Spotkanie to wystawi na próbę ich odwagę, przyjaźń oraz sens całej wypraw.

WYDANIA BLU-RAY 3D™,  BLU-RAY™ I DVD

Film „Hobbit: Pustkowie Smauga” na Blu-ray 3D™, Blu-ray™ i DVD zadebiutuje w Polsce już 22 kwietnia, w niecałe 4 miesiące po premierze kinowej. Wydania zawierają film w polskiej wersji językowej (dubbing i napisy) oraz wyjątkowe dodatki specjalne:
•    PETER JACKSON ZAPRASZA NA PLAN FILMOWY

Zobacz filmowe wyzwania i wybierz się z reżyserem w podróż do Mrocznej Puszczy, Miasta Na Jeziorze i Dale – to tam były kręcone najbardziej niesamowite sceny z filmu.
•    MATERIAŁY PRODUKCYJNE: Udaj się za kulisy filmu.
•    NOWA ZELANDIA: DOM ŚRÓDZIEMIA, część 2

Więcej informacji o premierach DVD i Blu-ray na profilu: facebook.com/MojeFilmyDVD

***
Galapagos Sp. z o.o.  Niezależna spółka dystrybucyjna na polskim rynku, założona przez Andrzeja Łudzińskiego (uprzednio Dyrektora Generalnego polskiego oddziału Warner Home Video) i Tomasza Kopcia (współzałożyciela spółki muzycznej Pomaton, obecnie EMI Music). Galapagos Sp. z o.o. rozprowadza filmy DVD oraz Blu-ray produkowane przez Warner Bros., New Line Cinema oraz HBO, a także jest wyłącznym dystrybutorem na DVD oferty LEGO, Hasbro, wybranych seriali Telewizji Polskiej oraz niezależnych polskich producentów.
_galapagos

loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Jeden komentarz do „Hobbit: Pustkowie Smauga” – premiera DVD i Blu-ray

  1. avatar Staszek pisze:

    Film dobry, ale nie bardzo dobry. Tak jak i cała seria hobbita. Nie umywa się to do trylogii Władcy ale to pewnie wiekszość z Was zauważyła. Nie wiem czy cieszyć się czy nie, ale będzie to seria do której będę wracał po latach, albo rozpamiętywał jakoś szczególnie.

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Jak mieć więcej energii
Mojej mamie kupiłam geriamoc, dobrze działa na pamięć żeń szeń, który jest tam...
pcos
Ja też to mam, ale nie biorę nic, naprawdę musiałyby mieć poi kilka...
Poprawa kondycji na rowerze
Polecam fajną stronkę https://fundacjamorska.pl nt uprawiania sportu, treningów, suplementów diety i odżywek dla sportowców....
Kredyt na szybko
Ja już od dłuższego czasu zastanawiam się nad zaciągnięciem kredytu, bo mimo dobrej...