URODA I ZDROWIE

Gry i zabawki Alexander – idealny pomysł na gwiazdkowy prezent

2 grudnia 2019, dodał: pinkmause

Gwiazdka zbliża się wielkimi krokami. Dla dzieci jest to radosny czas oczekiwania na wymarzony prezent, dla rodziców – czas trudnego wyboru. W końcu wszyscy chcemy sprawić naszym dzieciom maksymalną dawkę radości. Dawką inspiracji będą na pewno gry i zabawki kreatywne Aleksander. Poznaj propozycje ciekawych i kreatywnych pomysłów na prezent dla dziecka w każdym wieku.

 

Idealny podarunek powinien być przede wszystkim oryginalny i niepowtarzalny oraz spełniać oczekiwania dziecka. Dobrze by cechowała go przy tym użyteczność oraz aby przyczyniał się do społecznego, psychicznego oraz intelektualnego rozwoju dziecka. Nie bez znaczenia jest też jakość wykonania przedmiotu, która z jednej strony będzie wpływała na jego długowieczność, a z drugiej uchroni też dziecko przed rozczarowaniem. Gry i zabawki kreatywne Alexander spełniają wszystkie te funkcje. Gry i zabawki kreatywne Alexander pomogą wykształcić w dziecku nowe umiejętności i rozwinąć jego zainteresowania, jednocześnie zapewniając mu dużo radości. Zabawki kreatywne różnią się między sobą poziomem trudności, ponieważ skierowane są do dzieci w różnym wieku i w różnych okresach rozwoju – dlatego przed zakupem warto wybrać tę, która jest odpowiednio dopasowana do umiejętności i poziomu rozwoju dziecka. Dobrze dobrana gra z pewnością nie znudzi się dziecku i dostarczy mnóstwo radości i wspaniałej zabawy całej rodzinie.

Absolutnym hitem ostatnich lat są różnego typu klocki konstrukcyjne dzięki, którym dzieci mogą jeszcze dokładniej odwzorować, otaczający je świat. Zestawy konstrukcyjne Alexander to zabawki, które rozwijają kreatywność, zdolności manualne i wyobraźnię dziecka. Klocki konstrukcyjne dla dzieci to idealna zabawka dostosowana do różnego wieku. Pozytywnie wpływa na wielokierunkową edukację – rozwój logicznego myślenia, wyobraźni przestrzennej, funkcji motorycznych oraz kreatywności. Zadbaj więc o rozwój dziecka i zachęć go do twórczej zabawy oferując mu klocki Alexander, które pozwalają na budowanie niesamowitych konstrukcji przestrzennych lub maszyn oraz pojazdów. W zależności od wieku dziecka można wybrać zestawy drewniane lub zestawy blaszka z różną ilością elementów. Zestawy konstrukcyjne Alexander to zabawki, które dzieci uwielbiają. Nie mniej zachwytu wzbudzają u rodziców, którzy doceniają ich niezaprzeczalne walory edukacyjne.

Mały Konstruktor Junior – Wyścigówka

Ponadczasowa zabawka do samodzielnego montażu skierowana do dzieci w wieku od 4 lat. Zestaw składa się z drewnianych deseczek z dziurkami oraz kolorowych śrubek i łączników z tworzywa. Duże rozmiary elementów oraz uproszczona konstrukcja sprawiają, że dzieci już od najmłodszych lat mogą próbować sił w składaniu pierwszych pojazdów. Zabawka jest trwała i po złożeniu pojazd może służyć do dalszej zabawy. Zestaw wyposażony jest w narzędzia idealnie dopasowane do małych rączek, dzięki którym malec może wielokrotnie skręcać i rozkręcać konstrukcję. Zabawka wspaniale wpływa na rozwój motoryki małej, rozwija cierpliwość oraz stymuluje wyobraźnię. Doskonale wspomaga naukę kolorów oraz liczenia. Wyjątkowa estetyka produktu i jakość wykonania umilają zabawę. Wszystkie komponenty wchodzące w skład produktu wytwarzane są w fabryce Alexandra.

Zawartość opakowania: 55 elementów zabawki, narzędzia do montażu, instrukcja

Wiek graczy od: 4 lat
Liczba elementów: 55
Cena: 34 zł

Mały Konstruktor Junior – Samolot

Ponadczasowa zabawka do samodzielnego montażu skierowana do dzieci w wieku od 4 lat. Zestaw składa się z drewnianych deseczek z dziurkami oraz kolorowych śrubek i łączników z tworzywa. Duże rozmiary elementów oraz uproszczona konstrukcja sprawiają, że dzieci już od najmłodszych lat mogą próbować sił w składaniu pierwszych pojazdów. Zabawka jest trwała i po złożeniu pojazd może służyć do dalszej zabawy. Zestaw wyposażony jest w narzędzia idealnie dopasowane do małych rączek, dzięki którym malec może wielokrotnie skręcać i rozkręcać konstrukcję. Zabawka wspaniale wpływa na rozwój motoryki małej, rozwija cierpliwość oraz stymuluje wyobraźnię. Doskonale wspomaga naukę kolorów oraz liczenia. Wyjątkowa estetyka produktu i jakość wykonania umilają zabawę. Wszystkie komponenty wchodzące w skład produktu wytwarzane są w fabryce Alexandra.

Zawartość opakowania: 50 elementów zabawki, narzędzia do montażu, instrukcja

Wiek graczy od: 4 lat
Liczba elementów: 55
Cena: 34 zł

Mały Konstruktor – Ranger

Mały Konstruktor to seria zabawek do samodzielnego montażu, rozwijająca zdolności manualne oraz wyobraźnię przestrzenną. Każdy model składa się z elementów metalowych o różnej wielkości i kształtach, a także jest wzbogacony kolorowymi elementami z tworzyw sztucznych. Dzięki dołączonemu zestawowi narzędzi, można zbudować wyjątkowy pojazd zgodnie ze wskazaniami instrukcji lub wedle własnej wyobraźni. Model po złożeniu jest trwały i swobodnie może służyć do dalszej zabawy. To idealny wstęp do rozbudzenia w dziecku pasji inżyniera. Zabawka która łączy pokolenia, zachęcając do wspólnego majsterkowania.

Zawartość opakowania: 354 elementy zabawki, narzędzia do montażu, instrukcja.

Wiek graczy od: 8 lat
Liczba graczy: 1
Liczba elementów: 354
Cena: 41,50 zł

Mały Konstruktor- Crusher

Mały Konstruktor to seria zabawek do samodzielnego montażu, rozwijająca zdolności manualne oraz wyobraźnię przestrzenną. Każdy model składa się z elementów metalowych o różnej wielkości i kształtach, a także jest wzbogacony kolorowymi elementami z tworzyw sztucznych. Dzięki dołączonemu zestawowi narzędzi, można zbudować wyjątkowy pojazd zgodnie ze wskazaniami instrukcji lub wedle własnej wyobraźni. Model po złożeniu jest trwały i swobodnie może służyć do dalszej zabawy. To idealny wstęp do rozbudzenia w dziecku pasji inżyniera. Zabawka która łączy pokolenia, zachęcając do wspólnego majsterkowania.

Zawartość opakowania: 199 elementów zabawki, narzędzia do montażu, instrukcja

Wiek graczy od: 8 lat
Liczba elementów: 199
Cena: 36 zł

Montino 230

Zestaw do tworzenia fantazyjnych konstrukcji. W opakowaniu znajdziemy kolorowe rurki w trzech długościach (20 cm, 14 cm i 9 cm) oraz złączki, pozwalające na tworzenie wspaniałych modeli. Do zestawu dołączony jest katalog inspiracji, ale tak naprawdę ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia. Wspaniała zabawa dla całych rodzin. Zabawka rozwija zdolności planowania, koncentracji, motoryki małej, koordynacji wzrokowo-ruchowej. Zaspokaja potrzebę tworzenia, samodzielnego myślenia, działania, wspiera dziecięcą kreatywność.

Zawartość opakowania: 150 rurek (60 niebieskich o długości 20 cm, 45- czerwonych o długości 14 cm, 45 – żółtych o długości 9 cm), 80 złączek, instrukcja

Montino- Rurki 3D zdobyły Nagrodę Dzieci w konkursie Zabawka Roku 2019 w kategorii zestawy kreatywne. Konkurs Zabawka Roku odbywa się 2 razy w roku ( wiosna i jesień). Podczas konkusu zabawki są testowane i oceniane pod względem ich wartości edukacyjnych, jakości wykonania, funkcjonalności i bezpieczeństwa. Wszystko po, to by wybrać najbardziej wartościowe zabawki sezonu.
Wiek graczy: 5+
Liczba elementów: 230
Cena: 59,55 zł
Jeśli chcesz spędzić czas bawiąc się wspólnie z dzieckiem i podarować mu wspaniały edukacyjny prezent poznaj bogatą i arcyciekawą ofertę gier Alexander, które są wspaniałym pomysłem na zabawy dla dzieci. Gry Alexander dostarczą każdemu dziecku kreatywnej rozrywki, a przy okazji pozwolą miło i radośnie spędzić każdy ponury wieczór czy deszczowe popołudnie. Wybierając planszówki dobrze zorientować się, dla jakiego wieku dziecka są przeznaczone, bowiem wybranie zbyt trudnej gry może zniechęcić dziecko, zaś gra zbyt łatwa szybko znudzi nie tylko dziecko, ale również osoby z nim grające. Dlatego należy wybrać grę odpowiednio dopasowaną do wieku dziecka bądź grę z kategorii rodzinnych, które stworzone zostały tak, by wszyscy uczestnicy mogli się dobrze bawić. Ważna jest również tematyka: dobrze wybrana pozwoli pogłębić zainteresowania dziecka lub zainteresować go zupełnie nowymi zagadnieniami. W ofercie gier Alexander z łatwością można znaleźć coś odpowiedniego dla dziewczynki lub dla chłopca, a pośród bogactwa produktów nie brakuje również planszówek rodzinnych.

Gra Lombard. Życie pod zastaw

Lombard. Życie pod zastaw” to hitowy serial Telewizji Puls.
Dzięki grze planszowej będziesz mógł przenieść się w świat serialu i wcielić w jednego z bohaterów (Andżelikę, Benię, Mariusza, Maćka, Lolka lub Adka) i sprawdzić,czy masz w sobie żyłkę przedsiębiorczości, a przy okazji doskonale się bawić w gronie znajomych i rodziny!

Celem gry jest zarobić jak najwięcej pieniędzy a przy tym zdobyć uznanie szefa – pana Kazimierza. Sprzedajemy i kupujemy zastawiane produkty tak, by zarobić jak najwięcej. Trzeba podejmować dobre decyzje, gdyż niektóre z przedmiotów mają ukryte wady lub zalety, które odpowiednio obniżają lub podwyższają ich wartość. Naszymi przeciwnikami w grze są pozostali pracownicy, którym także zależy na uznaniu szefa. Wygrywa ten, kto okaże się najlepszym strategiem i sprzedawcą roku!

Gra dostarcza mnóstwo rozrywki, dzięki niebanalnym zwrotom akcji, przezabawnym kartom licytowanych przedmiotów, sporej dawce humoru sytuacyjnego wprowadzanego przez karty klienta. Rozgrywka zmusza do interakcji pomiędzy graczami, dzięki czemu jest emocjonująca i porwie do zabawy każdego. Gra planszowa „Lombard. Życie pod zastaw” uczy podejmowania ryzyka inwestycyjnego i sprytu w codziennych decyzjach zakupowych. W przeciwieństwie do innych gier finansowych, gracze sami w łatwy sposób sterują długością rozgrywki, dlatego zabawa nigdy się nie nudzi.

Zawartość opakowania: tekturowe pionki z postaciami (6 szt.), podstawki pod pionki (6 szt.), plastikowy pionek (1 szt.), plansza (1 szt.), karty (165 szt.), Czerwona kostka Sprzedaży (1 szt.), Zielona Kostka Kupna (1 szt.), Biała Kostka Ruchu (1 szt.), banknoty (250 szt.; po 50 szt. każdego rodzaju), czeki (63 szt.), notes (1 szt.), instrukcja

Wiek graczy od: 12 lat
Liczba graczy: 2-6
Liczba elementów: 497
Cena: 67 zł

Gra Ucieczka z Lochu

Nietuzinkowa gra karciana, z wykorzystaniem pionków oraz planszy, którą sami tworzymy poprzez losowe rozłożenie kart.

W rozgrywce wcielamy się w rolę rycerza i ścigajmy się z przeciwnikami przez labirynt drzwi, gdzie za każdym rogiem czeka niespodzianka. Dzięki kartom akcji otwierajmy i zamykamy przejścia, tak by jako pierwszy wydostać się z Lochu zostawiając w tyle przeciwników. Sprytna strategia i właściwe karty pozwolą nam spowolnić przeciwników i wykorzystać przewagę.

Przyjemna gra dla całej rodziny, która dostarczy wszystkim wspaniałej zabawy.

Zawartość opakowania: pionki rycerzy (6 szt.), podstawki (6 szt.), kartoniki z drzwiami (40 szt.), karty „Kluczy” (28 szt.), karty „Kościo-kluczy” (10 szt.), karty „Kłódek” (6 szt.), karty „Tajnych Przejść” (5 szt.), karty „Piły” (3 szt.), karty „Siatki” (2 szt.), zasady gry (1 szt.), instrukcja.

Cena: 45 zł

Gra Bursztynowa Komnata

Dzieci uwielbiają przygody i tajemnice. Któż z nas nie bawił się w podróżników, odkrywców czy wreszcie poszukiwaczy skarbów. I tym właśnie jest gra „Bursztynowa Komnata”– wspaniałą wyprawą w nieznane, gdzie na końcu czeka na nas skarb. Niebanalna mechanika i niespodziewane zwroty akcji zapewnią wspaniałą rozrywkę dla całej rodziny.
Gra planszowa bez planszy, a może raczej z planszą, którą budujemy sami. Dysponujemy 40 planszetkami z których układamy tak zwaną ścieżkę. Sami decydujemy, czy chcemy, żeby rozgrywka była dłuższa i używamy wszystkich planszetek, czy też krótsza i wykorzystujemy tylko część z nich. W budowaniu ścieżki ważne są tylko 2 zasady: musi zaczynać się od planszetki z napisem STRAT i kończyć na planszetce z napisem „TOP SECRET”.
Nietuzinkowa, dynamiczna mechanika. To jak wygląda miejsce rozgrywki na początku zabawy ma się nijak do tego, co stanie się nim na końcu, ponieważ po każdym opuszczeniu planszetki odwracamy ją na drugą stronę.
Nie jest to bezwolna gra losowa, mamy wpływ na to jak się poruszamy. Możemy podejmować ryzyko i nie zawsze musimy wykonywać ruchy wskazane przez rzut kośćmi. W grze możemy postawić na kooperację lub rywalizację, w zależności od wybranej strategii.
Na każdym kroku czeka na nas przygoda, a o tym co dzieje się z trasą rozgrywki oraz akcją decyduje to, na jakich polach staną gracze. Cóż wiec może się nam przydarzyć? – ruchome piaski, zapadnia, teleport, czy pułapka, a której uwolni nas jedynie ułożenie odpowiedniego szyfru oraz wiele innych niespodzianek.

Wygrywa ten kto pierwszy dotrze do ostatniej planszetki i odnajdzie ukrytą Bursztynową Komnatę.

Zawartość opakowania: planszetki – 40 szt., kości losu – 5 szt., pionki tekturowe – 6 szt., podstawki do pionków – 6 szt., klepsydra – 1 szt., instrukcja

Wiek graczy od: 8 lat
Liczba graczy: 2-6
Liczba elementów: 59
Cena: 43 zł

Do gier i zabawek konstrukcyjnych marki Alexander chyba nie trzeba nikogo długo przekonywać – są one źródłem pozytywnych emocji, radości i śmiechu, uczą koncentracji, refleksu i orientacji. W ofercie marki dostępne są ciekawe gry strategiczne, rodzinne, przygodowe, ekonomiczne i konstrukcyjne o wielu walorach edukacyjnych.
Znaleźć wyjątkowy prezent nie jest łatwo. Spraw bliskim radość – wśród bogatej oferty Alexander znajdź niezwykły i oryginalny prezent, który zapewni niezapomniane przeżycia.

WIĘCEJ: www.alexander.com.pl


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

jakie są wasze ulubione sklepy z ub…
Moj number one to New Look,Bay,Quiz,River IslandPotem H&MPrzyznam tez,ze czasem zakupię coś...
Zabiegi z kwasami - jak to wygląda?…
W sumie ja z pomocą kwasu redukowałam zmarszczki na twarzy w krakowskiej vesunie....
Galeria Przymorze
W CCC mają -40% rabatu na torebki.
Grzywka
Ja nigdy nie miałam, bo nie pasuje do mojego kształtu twarzy.