Groszka i Guziczek – możemy pomagać zwierzętom

3 czerwca 2021, dodał: pinkmause

Share and Enjoy !

0Shares
0 0

“Miłość, jak to łatwo powiedzieć …” Zwierzęta nie potrafią mówić. Ale jeśli masz w domu swojego pupila, to pewnie nie potrzebujesz słów. Nawet bez nich, dostrzegasz ich miłość. Dobre serca zrozumieją. Możemy pomagać, wystarczy chcieć i mieć serce. Miłość to bowiem nie tylko uczucia i deklaracje, ale to zachowanie polegające na miłości i chęci niesienia pomocy.

 

Wszystkie argumenty na podparcie ludzkiej wyższości nie są w stanie zaprzeczyć jednej niezaprzeczalnej prawdzie:

w cierpieniu zwierzęta są nam równe„. [Peter Albert David Singer]

 

Zwierzęta czują tak samo, jak ludzie. Mogłoby się wydawać, że to stwierdzenia oczywiste, jednak rzeczywistość pokazuje, że zdarza się nam o tym zapominać.  Fundacja Centaurus  działa w imieniu zwierząt od 2006 roku. Jest międzynarodową organizacją non profit, która koncentruje swoje działania i projekty skoncentrowane wokół dobroczynności wobec zwierząt w wielu aspektach. Nie potrafi przejść obojętnie obok cierpiącego zwierzęcia. Przygarnia ranne i porzucone. Leczy, karmi, pieści, pozwala żyć.

Obecnie potrzebuje pomocy ludzi o dobrych sercach dla uratowania dwóch osiołków mamy i jej małego dziecka – Groszka i Guziczek niemo proszą o pomoc. Bardzo proszą. Potrzeba 6200 zł, by je wykupić i uratować ich życie. Groszka i Guziczek mają bardzo niewiele czasu – 18 czerwca 2021 roku mija termin spłaty. Termin, który oznacza ich życie. Termin, który ludzie dobrego serca mogą zamienić na datę dla nowego życia, godnego, dobrego, wolnego. W godnych warunkach.

Zwracamy się z prośbą do każdego – prosimy o pomoc i wsparcie. Każdy gest i każda kwota ma znaczenie. Razem jesteśmy w stanie ratować życie i pomagać. Razem wielką mamy moc! Dzięki wsparciu finansowemu możemy sprawić, że zwierzęta będą bezpieczne i szczęśliwe. Razem możemy pomóc i uratować życie Groszki i Guziczka. Wierzymy, że poprzez obcowanie ze zwierzętami i działalność charytatywną możemy zmieniać ten świat w lepsze miejsce. Miejsce pełne miłości, wolności, miejsce dla wszystkich zwierząt.

Ludzi z wielkim sercem zapraszamy do pomocy i współdziałania! Wierzymy, że każdy dobry gest miłości ma znaczenie. Prosimy o Waszą pomoc i wsparcie. Za każdą będziemy wdzięczni.

Więcej o pomocy: centaurus.org.pl/groszka-i-guziczek

 

 

 

Share and Enjoy !

0Shares
0 0


Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Jaki podkład wybrac do cery mieszan…
Matujący, żeby trzymał świecenie w ryzach
Makijaż do danego typu urody
Ja mam śniadą cerę, ciemne oczy i włosy więc tylko wyraziste kolory się sprawdzają
W jaki sposób używać rozświetlaczy?…
Umiarkowanie, żeby nie świecić się za bardzo...
Drukarka - jaka?
Brother - bardzo wydajna, mam ją już 8 lat