URODA I ZDROWIE

GOjump już od 4-go roku życia!

19 maja 2016, dodał: DesignPR

otwarcie

Nowoczesny park trampolin to atrakcyjna forma rozrywki dla całej rodziny! To wyskokowa alternatywa dla kina czy lodów. To pełna adrenaliny zabawa dla dorosłych i dzieci, już od 4 roku życia!Zapraszamy do GOjump – Parku trampolin w Krakowie!

GOjump to ekscytująca sportowa inwestycja. Hala ma 2000m2. Ponad ¼ zajmuje arena główna, składająca się z poziomych i skośnych boksów do skoków, dających możliwość nieposkromionego szaleństwa na trampolinach. Pozostała część to m.in. strefy tematyczne. Strefa Dodgeball, czyli bezpieczne boisko trampolinowe, na którym można grać w zbijaka wbrew prawom grawitacji! Strefa skoków na poduchy pneumatyczne – a w niej – różnorodne trampoliny, wieża do skoków i ścieżki trampolinowe. Strefa wsadów do kosza, zawierająca 3 kosze na różnych wysokościach dla dużych i małych jumperów. Doskonała do szkolenia umiejętności koszykarskich. Jest także strefa akrobatyczna – dla profesjonalistów i amatorów. To nie wszystko. W krakowskim GOjump znajduje się Mega Trampa – największa trampolina w kraju! Mega Trampa to 37 m2, na których można ćwiczyć freestylowe ewolucje bez ograniczeń. Całość inwestycji uzupełnia ogromny basen z gąbkami z równoważnią, slackline oraz rampami do skoków, 5 sal urodzinowych, w których można organizować urodziny dla dzieci, imprezy dla dorosłych i eventy dla firm. Na miejscu znajduje się też klimatyczny Jump Bar, gdzie głodni emocji, mogą uzupełnić energię.

Park trampolin GOjump to miejsce w pełni bezpieczne i tak zorganizowane, aby najmłodsi i ich opiekunowie nie mieli obaw przed korzystaniem z wszystkich GOjumpowych rozwiązań. Atrakcje dostosowane są do różnych umiejętności i wieku uczestników. To forma rozrywki zarówno dla profesjonalistów jak i sportowych nowicjuszy. Przed wejściem na halę każdy z gości uczestniczy w szkoleniu bezpieczeństwa i obowiązkowej rozgrzewce. Cała zabawa odbywa się pod okiem wyszkolonej kadry trenerów nadzorujących i służących pomocą.

Wszystkie urządzenia posiadają stosowne certyfikaty i atesty. Bezpieczeństwo w GOjump to podstawa!

4-letnie dziecko robiące salto, jak to może być bezpieczne?

Może, gdyż zagwarantowany jest odpowiedni system szkolenia, a cała zabawa przebiega pod czujny okiem wykwalifikowanych trenerów. Dziecko w żadnym momencie jest pozostawione bez opieki. Wszystkie akrobacje zostały przetestowane, tak by wykluczyć element przypadku. Obiekt został odpowiednio zaprojektowany i wyposażony, tak by zminimalizować możliwość kontuzji. GOjump posiada doły z miękkimi gąbkami i poduchy zapewniające bezbolesne lądowanie. Dookoła wszystkich trampolin znajdują się amortyzujące maty – informuje Michał Siudak, trener GOjump.

Park trampolin to miejsce, które potrafi zmęczyć największego rozrabiakę. Wystarczy godzinna zabawa, by urwis zamienił się w spokojnego aniołka. Oczywiście tylko do końca dnia. Potem zabieg trzeba powtórzyć ;-) GOjump to doskonały sposób, by miło i aktywnie spędzić czas!

Obiekty GOjump znajdziecie w Krakowie.

Więcej na FB/gojumpkrakow.


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

Kielce
Z chęcią wyjdę gdzie na spacer czy pogadam o filmach, książkach, muzyce itp,...
Najdziwniejsze miejsca na seks
Najdziwniejsze miejsce w jakim widziałam parkę zabierającą się za te sprawy to teren...
Dobry tonik bez alkoholu
Zamiast toników polecam płyny micelarne, są skuteczniejsze w usuwaniu makijażu i oczyszczaniu cery.
Konferencje w Hotelu
Prawda, na Słowacji jest i taniej, i ładniej....