Ginekologia estetyczna – zabiegi, liftingi miejsc intymnych

25 lipca 2018, dodał: OlgaM

To wspaniałe uczucie być kobietą. Aby cieszyć się sobą musisz w pełni akceptować swoje ciało. Jeśli sypialnia nie kojarzy Ci się z niczym przyjemnym lub nie umiesz cieszyć się bliskością z ukochaną osobą- możesz to zmienić! Poczuj satysfakcję z życia seksualnego i żyj będąc pewna swojego piękna.

Ginekologia estetyczna
GINEKOLOGIA ESTETYCZNA NAPRAWDĘ POMAGA
Zabiegi ginekologii estetycznej mają na celu poprawienie wyglądu narządów płciowych jak również polepszyć ich funkcję seksualną. Dodatkową korzyścią zabiegów jest poprawa samopoczucia, komfortu psychicznego oraz zwiększona świadomość atrakcyjności kobiety. Nie każdy zdaje sobie sprawę, że są to również zabiegi lecznicze, które służą naszemu zdrowiu. Dzięki nim podnosimy komfort życia, pozbywamy się uciążliwych i często wstydliwych problemów, które niejednokrotnie są lekceważone przez pacjentów.
„Z zabiegów ginekologii estetycznej mogą skorzystać kobiety, które odczuwają niezadowolenie ze współżycia, np. po porodzie, brakuje im pewności siebie w sytuacjach intymnych lub nie akceptują wyglądu swoich narządów płciowych. Wiek nie ma znaczenia” – wyjaśnia dr n. med. Małgorzata Uchman- Musielak ze szpitala Medicover. Do najpopularniejszych zabiegów ginekologii estetycznej należy plastyka warg sromowych większych i mniejszych, plastyka pochwy przy użyciu nici Happylift i mezoterapia pochwy. Warto zaznaczyć, że zabiegi są bezinwazyjne, a pacjent unika długiego okresu rekonwalescencji.
RÓŻNE ZABIEGI NA RÓŻNE SPRAWY
Plastyka i ujędrnianie warg sromowych – kobiety często bywają niezadowolone z wyglądu swoich okolic intymnych. Często ten problem nie jest przez nie poruszany, a przyczyny dyskomfortu mogą być różne – Wiele kobiet skarży się na niesymetryczność warg sromowych lub ich przerost, co skutkuje bolesnymi podrażnieniami podczas stosunku czy uprawiania sportów (jazda konna, jazda na rowerze). Wykonujemy wtedy ich plastykę – zmieniamy kształt lub redukujemy różnicę między wargami – mówi dr n. med. Małgorzata Uchman-Musielak.
Wargi sromowe większe możemy ostrzyknąć preparatem Desirial Plus – jest to kwas hialuronowy dedykowany do zabiegów w okolicach intymnych. Celem tego zabiegu jest powiększenie i poprawa wyglądu warg sromowych, które z wiekiem wiotczeją i stają się mniej atrakcyjne.
„Zabieg nie jest skomplikowany, trwa około 30-60 minut – wpływa korzystnie na jakość pożycia seksualnego, zmniejsza dyskomfort fizyczny, poprawi kształt warg sromowych, dzięki czemu zwiększa się poczucie atrakcyjności kobiety” – mówi dr n. med. Ewa Kurkowska ze Szpitala Medicover. Cena takiego zabiegu mieści się w granicach od 2 500 do 5 000 złotych i obejmuje wszystkie niezbędne preparaty, znieczulenie oraz opiekę lekarską.
Lifting pochwy
Zabieg ten najczęściej jest dedykowany kobietom, u których po porodzie wystąpiło nadmierne rozciągnięcie ścian pochwy, przez co obniżyła się satysfakcja ze współżycia. Polega on na wprowadzenie specjalnych nici Happylift w przedsionek pochwy w celu jej uniesienia, ujędrnienia i zwężenia. Cena rynkowa takiego zabiegu w zależności od ilości nici to 2 500 do 3 500 tysiąca. „Ten nowoczesny zabieg jest dużo mniej inwazyjny niż klasyczna plastyka pochwy, a kobieta już następnego dnia po zabiegu może wrócić do normalnego trybu życia” – dodaje dr n. med. Ewa Kurkowska ze Szpitala Medicover.
Mezoterapia pochwy
Zabieg ten polecany jest w szczególności Paniom w okresie menopauzy, u których w naturalny sposób pogarsza się jędrność i nawilżenie pochwy.  Cena uzależniona jest od wstrzykiwanego preparatu (koszt od 1900 do 3700 złotych) i obejmuje zabieg, podawany preparat, znieczulenie oraz pobyt w szpitalu. Zabieg nie wymaga pobytu w szpitalu i pozwala od razu prowadzić normalny tryb życia.
Plastyka łechtaczki
Czasami fałdy skórne nad łechtaczka są przerośnięte lub rozciągnięte. Powoduje to duży dyskomfort nie tylko fizyczny, ale również emocjonalny, który ma często negatywny wpływ na pożycie seksualne kobiet. Zabieg polega na chirurgicznym odsłonięciu górnej części łechtaczki, dzięki czemu pacjentka zyskuje większą, jakość doznań seksualnych. Pobyt w szpitalu po zabiegu trwa zazwyczaj jedną dobę a jego koszt waha się w granicach od 1800 do 2400 złotych.

CZAS NA ZMIANY

Ginekologia plastyczna nie jest niczym, czego należałoby unikać, a tym bardziej wstydzić. Takie zabiegi wykonywane są m.in. w szpitalu Medicover. Pracujący tam lekarze nie lekceważą żadnego przypadku i podchodzą do pacjentów z pełnym profesjonalizmem oraz entuzjazmem. Warto zastanowić się nad poprawą własnego samopoczucia i sprawić by codzienne problemy odeszły w niepamięć. Więcej o zabiegach wykonywanych w ramach ginekologii estetycznej można przeczytać tutaj:
Ginekologia estetyczna


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

6 komentarzy do Ginekologia estetyczna – zabiegi, liftingi miejsc intymnych

 1. avatar Weronika pisze:

  Takie zabiegi wbrew pozorom powoli stają się codziennością. I dobrze- miejsca intymne to części ciała, o które też trzeba dbać. A kobiety są narażone na problemy z ich wyglądem wskutek chociażby porodu. Przyznam się, że poddałam się zabiegowi zwężenia pochwy i cieszę się, że miałam odwagę wybrać się na taki zabieg. I zachęcam wszystkie panie, by też nie krępowały się i podejmowały śmiało takie decyzje :)

 2. avatar Ola Przegorzalska pisze:

  bardzo dobrym specjalistą w wykonywaniu laserowych zabiegów miejsc intymnych jest dr Marek Wasiluk z Triclinium. Byłam u niego na obkurczaniu pochwy, ale znam dziewczyny, który robiły u niego wargi sromowe i wysiłkowe nietrzymanie moczu.

 3. avatar mianka pisze:

  Kiedy po ciężkim porodzie siłami natury pojawił się dyskomfort,miałam szycie, które zostało źle wykonane. Zdecydowałam się w Centrum Elite na zabieg laserowy, po którym jest o niebo lepiej, jak sprzed porodu.

 4. avatar julka33 pisze:

  Ja byłam w Elite w Warszawie, ten laser to strzał w dziesiątkę, pomoże wielu kobietom w nieinwazyjny i bezbolesny sposób. Według mnie to najlepsze i najbardziej profesjonalne miejsce zajmujące się ginekologią estetyczną

 5. avatar Olga pisze:

  Podobną inicjatywę zorganizowała warszawska klinika medicover. Uważam, że to świetne akcje, dzięki którym kobiety mogą otwarcie porozmawiać ze specjalistami o tym, jakby nie było, wstydliwym temacie.
  Na tej stronie http://www.uroda.medicover.pl/home/ginekologia-estetyczna/ wystarczy wypełnić formularz i z pewnością ktoś z kliniki się odezwie.
  Ja dowiedziałam się wielu przydatnych informacji, więc zachęcam niezdecydowane panie do wysłania formularza.

 6. avatar dmuchawiec pisze:

  dobrze, że coraz więcej i częściej się o tym mówi, bo mam wrażenie, że wiele kobiet ma podobne problemy a się wstydzi coś z nimi robić. A to przecież nic krępującego. Ja się wybieram na darmowe konsultacje, bo tu http://www.marekwasiluk.pl/ginekologia-estetyczna-bezplatne-konsultacje/ znalazłam info, że można z takich skorzystać

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

STOP

FORUM - bieżące dyskusje

Jaki kierunek studiów wybrać?
Mam znajomą, która w wieku 59 lat zmieniła branżę:) I świetnie sobie radzi:)
Oglądanie filmów w sieci
Ostatnio w ogóle nie mam na to czasu...:/ A iść do kina to...
Problemy z leczeniem w publicznej s…
Chyba też muszę sprawdzić, na co się leczyłam, żeby później nie było zaskoczenia ;)
Jak często się badać?
Oszczędność ma to do siebie że potem i tak trzeba zapłacić i to...