URODA I ZDROWIE

Gin Lubuski Cranberry

10 czerwca 2013, dodał: Redakcja

Na rynku alkoholi mocnych w Polsce obserwujemy wyraźną tendencję związaną z rozwojem wersji smakowych. Polacy stają się coraz bardziej wymagającymi i otwartymi na nowe trendy konsumentami. Chcą eksperymentować, szukając nowych wariantów.

Doskonałą okazję do poznania nowych doświadczeń smakowych stwarza propozycja firmy Vinpol – GIN LUBUSKI CRANBERRY. Jeden z nielicznych ginów w Polsce, który wytwarzany jest z wykorzystaniem prawdziwego destylatu jałowca.

12
Zdecydowanego, orzeźwiającego charakteru nadają mu naturalne składniki, goryczka owoców jałowca i wyjątkowy aromat żurawiny. O najwyższej jakości GINU LUBUSKIEGO CRANBERRY decyduje proces destylacji, który zapewnia mu subtelny aromat i wyrazisty smak. GIN jest wytwarzany tylko z naturalnych składników z wykorzystaniem surowców, które pochodzą z ziemi lubuskiej.

GIN LUBUSKI CRANBERRY daje wiele możliwości eksperymentowania. Doskonale smakuje samodzielnie, z dodatkiem kilku kosek lodu. Prawdziwy czar roztacza jednak dopiero w towarzystwie. Połączenia ginu i tonicu nie trzeba nikomu przedstawiać – to drink o światowej sławie. Amatorzy ginu coraz częściej decydują się jednak na nowe poszukiwania. Spośród nich na uwagę zasługuje m.in. GIN LUBUSKI CRANBERRY & SPRITE serwowany w wysokich szklankach. Proponujemy również drink na bazie GINU LUBUSKIEGO CRANBERRY i soku z limonki na kruszonym lodzie.
Cena: ok. 30 zł

www.vinpol.pl


loading...

Możesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


FORUM - bieżące dyskusje

AMPUKI ARGAN INFUSION od Inoar
O coś takiego by mi się przydało, bo pomimo braku grzywki to mam...
torebka - duża/pojemna czy mała/skr…
Co prawda torebek mam mało, ale znajdzie się jedna na bal karnawałowy wielkości...
Świąteczne przygotowania czas zaczą…
Ja w dekoracje się nie bawię, bo brak mi na to czasu. Wiadomo będzie...
Gdzie kupować ubranka i akcesoria d…
Ja najczęściej korzystam jednak z internetu. Ostatnio zakupiłam spacerówkę Flex ( euro-cart) z szerokim...