Fryzury inspirowane kinem

16 września 2011, dodał: Redakcja

Gwiazdy kina i estrady często kreują styl i trendy, które później naśladują inne kobiety.  Niektóre stylizacje sceniczne i filmowe z czasem stają się klasykami w modzie czy fryzjerstwie.  Kolejne pokolenia odwołują się do nich, odświeżają je i odtwarzają.

Niezależnie od tego czy mamy do czynienia z modą, wyposażeniem wnętrz, motoryzacją czy stylizacją włosów, retro jest nadal w modzie. Uczesania stylizowane na  latach lata 20 i 30 są niezwykle kobiece. Podkreślają delikatną twarz kobiety, ale potrafią też wysubtelnić  ostre rysy. Okalające twarz kosmyki, które można doczepić jeśli nasze własne włosy nie są wystarczająco długie, dodadzą charakteru, ale także zmysłowości i tajemniczości.  Zagęszczona grzywka równo przycięta, prosto zaczesana na czoło dodaje profesjonalnego wyglądu młodej twarzy.

Na sezon jesienno-zimowy marka Racoon Polska proponuje stylizacje jak w starym kinie.  Cięcia, których nie powstydziłyby się nasze babcie.  Fryzury te są nie tylko oryginalne i eleganckie, ale także wygodne na co dzień dla aktywnej kobiety.  Ciekawa ozdoba w stylu retro, np. opaska, spinka lub kapelusz, dodatkowo podkreśli  urok fryzury.  Lśniące, zadbane, dobrze obcięte włosy, zawsze będą najlepszą ozdobą każdej kobiety.

Zapraszamy do odwiedzenia strony marki Racoon www.racoon.pl oraz profilu na Facebooku www.facebook.com/stylizacje.wlosowMożesz śledzić wszystkie odpowiedzi do tego wpisu poprzez kanał .

Dodaj komentarz


Aleja handlowa

Sklep EDorota.pl
Cena:
199 zł
Technologia ŻYWEJ WODY
Cena:
290 zl
Piękne włosy, skóra i paznokcie
Cena:
99
Duże rozmairy - sklep EDorota.pl
Cena:
179 zł
Modelujące talię, wygładzające linię bioder
Cena:
45 zł
STOP