1

Temat: Nieinwazyjne metody wyszczuplania

Znacie jakieś nieinwazyjne zabiegi wyszczuplające?

2

Odp: Nieinwazyjne metody wyszczuplania

Koleżanka chodziła na jakieś zabiegi laserowe ale dokładnie nie opowiadała jak to się odbywa. Ale trochę zeszczuplała

3

Odp: Nieinwazyjne metody wyszczuplania

Hej ja chodziłam na zabiegi laserowe do Slim- Express i schudłam.
Co prawda mimo zabiegów, które redukowały tkankę tłuszczową i ujędrniały skórę musiałam włożyć dużo swojego wysiłku i przestawić się na dietę, żeby osiągnąć taki efekt jak zamierzałam. Pamiętam pierwsze kroki w kierunku odchudzania, nie było to łatwe, najpierw poszłam na siłownię potem na zabiegi, które bardzo motywują widocznym efektem i tam specjalista doradził mi jak się żywić by nie tyć.
Do tej pory stosuję się do zaleceń i mam to czego zawsze chciałam.

4

Odp: Nieinwazyjne metody wyszczuplania

lepiej wziasc się za jakiś sport lub cokolwiek

5

Odp: Nieinwazyjne metody wyszczuplania

Jeśli nie wiesz jak się zabrać za odchudzanie to najlepiej zacznij od zabiegów redukcji tkanki tłuszczowej w gabinetach Slim-Express. Efekt widoczny od pierwszego zabiegu .Jeśli widzisz efekty nabierasz motywacji o dalszego działania .Oczywiście ograniczyłam  też spożycie słodyczy oraz pieczywa . Z moją bratnią duszą codziennie wieczorami biegamy około godzinki .Moje ulubiony jeansy zaczynają mi spadać z tyłka .

6

Odp: Nieinwazyjne metody wyszczuplania

Ech te słodycze, kto by mnie namówil do rezygnacji z nich...?

7

Odp: Nieinwazyjne metody wyszczuplania

Czytaliście ? Wiecie jak to działa?

8

Odp: Nieinwazyjne metody wyszczuplania

Koleżanka brała - generalnie działa jak się bierze, a jak przestaniesz to znowu wracasz do swojej wagi...

9

Odp: Nieinwazyjne metody wyszczuplania

niee suplementy sa bee wole wybrac sie na jakis fjany zabieg i miec z tego jeszcze frajde i plaski brzuszek big_smile a poki co smigam na zumbe i tez jest super big_smile

10

Odp: Nieinwazyjne metody wyszczuplania

[quote=malinka]Koleżanka chodziła na jakieś zabiegi laserowe ale dokładnie nie opowiadała jak to się odbywa. Ale trochę zeszczuplała[/quote]

Szczerze mówiąc, a znam sie odrobinkę na tym, być może nie zawodowo jako fachowiec, ale jako osoba, ktora się co jakiś czas oduchdz, tak średnio ze 2 razy do roku, żeby utrzymać wagę- to nic nie wiem o skutecznym usuwaniu tłuszczu laserem, ani o nieskutecznym!

11

Odp: Nieinwazyjne metody wyszczuplania

[quote=moniaczka]niee suplementy sa bee wole wybrac sie na jakis fjany zabieg i miec z tego jeszcze frajde i plaski brzuszek big_smile a poki co smigam na zumbe i tez jest super big_smile[/quote]

Zumba to jest bardzo fajna rzecz i niejedna koleżanka mi to potwierdziła , a właściwie to ze trzy chodzą na tę zumbę i sobie chwalą, ja niestety nie mam czasu, próbowałam sama w domu, ale to jest kompletnie bez sensu i dałam sobie spokój z tym na zawsze.

12

Odp: Nieinwazyjne metody wyszczuplania

Też chodziłam na zumbę, super efekty ale brakuje mi obecnie czasu więc wolę się wybrać do SPA smile
Jestem z Wrocławia więc chodzę tutaj
Nie lubię brać tabletki bo uważam że nie działają konkretnie na miejsca, które nas interesują. A taki zabieg działa bezpośrednio na skórę i poprawia jej krążenie i sprężystość.

13

Odp: Nieinwazyjne metody wyszczuplania

A sprawdzałyście może tę metodę ? może warto by się nad tym zastanowić? dla urody chyba dużo jesteśmy w stanie zrobić prawda?:)

14

Odp: Nieinwazyjne metody wyszczuplania

Widziałam kiedyś w telewizji ,że można posmarować się kremem rozgrzewającym i zawinąć folią spożywczą ,oczywiście druga połówka musi pomóc .Na to najlepiej elektryczny koc i tak parę minut poleżeć

15

Odp: Nieinwazyjne metody wyszczuplania

Na pewno dieta MŻ nikomu nie zaszkodziła w połączeniu z ćwiczeniami i dużo wody pić

16

Odp: Nieinwazyjne metody wyszczuplania

Podobno zabieg regen jest rewelacyjny. Możesz się na niego zapisać wSama o tym myślę bo wraz z nowym rokiem poczyniłam kilka postanowień. Mam zamiar m.in zadbać o siebie a zabiegi ujędrniające, nawilżające i wyszczuplające w moim przypadku są jak najbardziej na plus.

17

Odp: Nieinwazyjne metody wyszczuplania

Ćwiczenia są zdrowe i nieinwazyjne, więc nie bójmy się tak wysiłku dziewczyny smile

18

Odp: Nieinwazyjne metody wyszczuplania

Dokładnie tak, ruch i masaże szorstką gąbką, żeby zniwelować cellulit!

19

Odp: Nieinwazyjne metody wyszczuplania

Bardzo dobre efekty daje masaż podciśnieniowy, super ujędrnia i w ten sposób można też pozbyć się uporczywego cellulitu no i ubędzie nam trochę cm wink  Mi pomogła seria zabiegów endermologii. Polecam każdej , na prawdę warto.

20

Odp: Nieinwazyjne metody wyszczuplania

Ćwiczenia najlepiej wyszczuplają

21

Odp: Nieinwazyjne metody wyszczuplania

Jeśli chcemy schudnąć zdrowo i bezpieczne, dietetycy określili konkretną ilość kilogramów, jaką można zgubić w ciągu 1 tygodnia. Podążając za radami specjalistów, zakres ten waha się między 1 a 1,5 kg mniej tygodniowo. Oznacza to, że w ciągu 2 tygodni schudnąć można 2 lub 3 kilogramy. Jakie produkty można więc polecić na odchudzanie? Mogą to być takie warzywa jak sałata, rzodkiewki, brokuły, seler, szpinak, kalafior, buraki, pomidory czy papryka. Walkę z niepotrzebnymi kilogramami wspomaga także spożywanie świeżych owoców. Wprowadź do swojej zdrowej diety, także regularne treningi, takie jak bieganie, jazda na rowerze, pływanie czy ćwiczenia aerobowe czy siłowe, które pozwolą Ci na szybsze spalanie kalorii.