1

Temat: Nieinwazyjne metody wyszczuplania

Znacie jakieś nieinwazyjne zabiegi wyszczuplające?

2

Odp: Nieinwazyjne metody wyszczuplania

Koleżanka chodziła na jakieś zabiegi laserowe ale dokładnie nie opowiadała jak to się odbywa. Ale trochę zeszczuplała

3

Odp: Nieinwazyjne metody wyszczuplania

Hej ja chodziłam na zabiegi laserowe do Slim- Express i schudłam.
Co prawda mimo zabiegów, które redukowały tkankę tłuszczową i ujędrniały skórę musiałam włożyć dużo swojego wysiłku i przestawić się na dietę, żeby osiągnąć taki efekt jak zamierzałam. Pamiętam pierwsze kroki w kierunku odchudzania, nie było to łatwe, najpierw poszłam na siłownię potem na zabiegi, które bardzo motywują widocznym efektem i tam specjalista doradził mi jak się żywić by nie tyć.
Do tej pory stosuję się do zaleceń i mam to czego zawsze chciałam.

4

Odp: Nieinwazyjne metody wyszczuplania

lepiej wziasc się za jakiś sport lub cokolwiek

5

Odp: Nieinwazyjne metody wyszczuplania

Jeśli nie wiesz jak się zabrać za odchudzanie to najlepiej zacznij od zabiegów redukcji tkanki tłuszczowej w gabinetach Slim-Express. Efekt widoczny od pierwszego zabiegu .Jeśli widzisz efekty nabierasz motywacji o dalszego działania .Oczywiście ograniczyłam  też spożycie słodyczy oraz pieczywa . Z moją bratnią duszą codziennie wieczorami biegamy około godzinki .Moje ulubiony jeansy zaczynają mi spadać z tyłka .

6

Odp: Nieinwazyjne metody wyszczuplania

Ech te słodycze, kto by mnie namówil do rezygnacji z nich...?

7

Odp: Nieinwazyjne metody wyszczuplania

Czytaliście ? Wiecie jak to działa?

8

Odp: Nieinwazyjne metody wyszczuplania

Koleżanka brała - generalnie działa jak się bierze, a jak przestaniesz to znowu wracasz do swojej wagi...

9

Odp: Nieinwazyjne metody wyszczuplania

niee suplementy sa bee wole wybrac sie na jakis fjany zabieg i miec z tego jeszcze frajde i plaski brzuszek big_smile a poki co smigam na zumbe i tez jest super big_smile

10

Odp: Nieinwazyjne metody wyszczuplania

[quote=malinka]Koleżanka chodziła na jakieś zabiegi laserowe ale dokładnie nie opowiadała jak to się odbywa. Ale trochę zeszczuplała[/quote]

Szczerze mówiąc, a znam sie odrobinkę na tym, być może nie zawodowo jako fachowiec, ale jako osoba, ktora się co jakiś czas oduchdz, tak średnio ze 2 razy do roku, żeby utrzymać wagę- to nic nie wiem o skutecznym usuwaniu tłuszczu laserem, ani o nieskutecznym!

11

Odp: Nieinwazyjne metody wyszczuplania

[quote=moniaczka]niee suplementy sa bee wole wybrac sie na jakis fjany zabieg i miec z tego jeszcze frajde i plaski brzuszek big_smile a poki co smigam na zumbe i tez jest super big_smile[/quote]

Zumba to jest bardzo fajna rzecz i niejedna koleżanka mi to potwierdziła , a właściwie to ze trzy chodzą na tę zumbę i sobie chwalą, ja niestety nie mam czasu, próbowałam sama w domu, ale to jest kompletnie bez sensu i dałam sobie spokój z tym na zawsze.

12

Odp: Nieinwazyjne metody wyszczuplania

Też chodziłam na zumbę, super efekty ale brakuje mi obecnie czasu więc wolę się wybrać do SPA smile
Jestem z Wrocławia więc chodzę tutaj
Nie lubię brać tabletki bo uważam że nie działają konkretnie na miejsca, które nas interesują. A taki zabieg działa bezpośrednio na skórę i poprawia jej krążenie i sprężystość.

13

Odp: Nieinwazyjne metody wyszczuplania

A sprawdzałyście może tę metodę ? może warto by się nad tym zastanowić? dla urody chyba dużo jesteśmy w stanie zrobić prawda?:)

14

Odp: Nieinwazyjne metody wyszczuplania

Widziałam kiedyś w telewizji ,że można posmarować się kremem rozgrzewającym i zawinąć folią spożywczą ,oczywiście druga połówka musi pomóc .Na to najlepiej elektryczny koc i tak parę minut poleżeć

15

Odp: Nieinwazyjne metody wyszczuplania

Na pewno dieta MŻ nikomu nie zaszkodziła w połączeniu z ćwiczeniami i dużo wody pić

16

Odp: Nieinwazyjne metody wyszczuplania

Podobno zabieg regen jest rewelacyjny. Możesz się na niego zapisać wSama o tym myślę bo wraz z nowym rokiem poczyniłam kilka postanowień. Mam zamiar m.in zadbać o siebie a zabiegi ujędrniające, nawilżające i wyszczuplające w moim przypadku są jak najbardziej na plus.

17

Odp: Nieinwazyjne metody wyszczuplania

Ćwiczenia są zdrowe i nieinwazyjne, więc nie bójmy się tak wysiłku dziewczyny smile

18

Odp: Nieinwazyjne metody wyszczuplania

Dokładnie tak, ruch i masaże szorstką gąbką, żeby zniwelować cellulit!

19

Odp: Nieinwazyjne metody wyszczuplania

Bardzo dobre efekty daje masaż podciśnieniowy, super ujędrnia i w ten sposób można też pozbyć się uporczywego cellulitu no i ubędzie nam trochę cm wink  Mi pomogła seria zabiegów endermologii. Polecam każdej , na prawdę warto.

20

Odp: Nieinwazyjne metody wyszczuplania

Ćwiczenia najlepiej wyszczuplają