1

Temat: Samotne mamy - czy to fajne partnerki?

Pytam, bo mój brat właśnie planuje sobie z taką dziewczyną z dzieckiem układać życie. Jakie problemy bywają w takich związkach, które znacie? Brat chce mieć też własne dzieci - więc jak mogą układać się relacje między rodzeństwem w przyszłości? Znacie udane związki samotnych mam z nowymi partnerami?

2

Odp: Samotne mamy - czy to fajne partnerki?

Niech brat patrzy na charakter, bo są różne kobiety, ale jeśli nie jest materialistką i nie szuka tylko drugiego tatusia dla swojego dziecka to powinno im się ułożyć. N|ie jest powiedziane że kobieta bezdzietna będzie lepsza dla niego. Wszystko wyjdzie w praktyce...

3

Odp: Samotne mamy - czy to fajne partnerki?

Ja odradzam, u samotnych matek zwykle dziecko jest na 1. miejscu, a ten partner to głównie ma przy nim pomagać, pełnić taką funkcję "usługową", podwieźć autem, zostać z dzieckiem, pobawić się. Kolega miał taki związek i zakończył go z niesmakiem.

4

Odp: Samotne mamy - czy to fajne partnerki?

Niektóre szukają nowego faceta, a potem znów są same tylko że już z 2-3 dzieci...

5

Odp: Samotne mamy - czy to fajne partnerki?

Jeśli czujesz, że jesteś zbyt młody na tego typu zobowiązanie, rzeczywiście wchodzenie w relację z samotną matką może nie być najlepszym pomysłem. Jeśli jednak nie masz problemu z podjęciem nowego wyzwania, a opieka nad dzieckiem jest czymś, czego pragniesz, związek z samotną matką jak najbardziej ma szansę się udać.