1

Temat: Biseksualność

Czy spotkałyście się z tym u Waszych znajomych czy w związku? Jak oceniacie takie upodobania?

2

Odp: Biseksualność

W liceum miałam koleżankę, która miała za sobą takie doświadczenia, ale teraz z tego co wiem, to ma już męża i dziecko i nie wiem na pewno, czy nadal jest biseksualna... Ale to prywatna sprawa każdego, ja na pewno nie wykluczyłabym jej z grona znajomych przez takie upodobania...

3

Odp: Biseksualność

Nawet osoby heteroseksualne czasami z ciekawości próbują smile Nie znam nikogo, kto mówiłby głośno o swoim biseksualizmie (za wyjątkiem biseksualisty poznanego na bloggerze). Znam jedynie ludzi, którzy sporadycznie, pod wpływem lub z ciekawości spróbowali. Spotkałam też osoby, które usiłowały się zorientować w swojej orientacji, które to na siłę próbowały być z przedstawicielem jednej płci, czując pociąg do innej smile

4

Odp: Biseksualność

W czasach studenckich różne rzeczy się działy na imprezach, połowy pewnie się nie pamięta...:) Ale  nie wiem, jak bym musiała być pijana, żeby chcieć spróbować z dziewczyną big_smile

5

Odp: Biseksualność

Zależy co i za co big_smile Przelizać się za stówkę albo dla samego zwycięstwa w zakładzie... to taki jednorazowy wygłup.

6

Odp: Biseksualność

Ale pytanie, kto komu by musiał zapłacić...? wink

7

Odp: Biseksualność

Dla mnie to kompletny kosmos, jak może kogoś pociągać osoba tej samej płci... Nie mam na to wytłumaczenia:)

8

Odp: Biseksualność

Poznałam niedawno dziewczynę, która otwarcie przyznaje się do bycia biseksualną. Ok, wiedziałam o tym wcześniej od wspólnej znajomej big_smile Zaskoczyło mnie jednak, że na zajęciach języka obcego przy kilkuosobowej grupie powiedziała to tak wprost. Lektorka pochodząca z innego kraju (a nawet kontynentu) zapytała nas o to, jaki Polacy mają stosunek do homoseksualistów. I wtedy ta dziewczyna wypaliła, że ona jest bi, że jej matka uważa to za chorobę, że jej mąż to szanuje i o tym wie. Ja do tych spraw mam stosunek obojętny.
Jej wypowiedź uważam za odważną, ale tak sobie myślę... jako dziewczyna chyba nie spotyka się z taką dyskryminacją jak biseksualni mężczyźni. Próbuję sobie wyobrazić reakcję innych mężczyzn na publiczne wyznanie faceta, że jest bi. I nie jest to dobra reakcja.

9

Odp: Biseksualność

Ale i tak jest odważna, że to powiedziała... Facet to wiadomo, że wolałby milczeć:)

10

Odp: Biseksualność

Niektórzy lubią szokować i mówią to głośno żeby zwrócić na siebie uwagę:) Nie zdziwiłabym się, gdyby do tego ta koleżanka miała tatuaże albo kolczyk w nosie, bo lubi się wyróżniać:)

11

Odp: Biseksualność

Wśród nastolatków to jest popularne, oczywiście później najczęściej okazuje się ze jednak są hetero:D Co ta moda robi z ludźmi...

12

Odp: Biseksualność

Najcwwazniejsze to być szczęśliwym ze swoją orientacja....