126

Odp: Strony internetowe

Polecam portal [url]http://www.doz.pl/[/url]
Można za jego pośrednictwem zrobić zakupy z działki medykamentów i odebrać je w którejś z kilku tysięcy aptek w całym kraju. Nie kupuję już inaczej leków, suplementów i kilku innych rzeczy, np. nici dentystycznych itp., czasami zdarza mi się też kupować kosmetyki. Dostawa jest gratis.

127

Odp: Strony internetowe

Ja robię zakupy w tej aptece internetowej i odbieram je potem w stacjonarnym punkcie - nic nie płacąc przy tym za przesyłkę. Często też szukam różnych rzeczy na portalach ogłoszeniowych. Jakiś czas temu bratanek miał problem ze znalezieniem tej książki: [url=http://sprzedajemy.pl/temat/przyroda+pogoda+klimat]http://sprzedajemy.pl/temat/przyroda+pogoda+klimat[/url] i udało nam się ją kupić dopiero na Sprzedajemy.pl.

128

Odp: Strony internetowe

ja zaproponuje usługę która jest rzadko spotykana a bardzo ważna a mianowicie medyczne zabezpieczenie imprez. czy ktoś o tym myśli organizują imprezę masową czy tęż o skromniejszym charakterze. Ile to mieliśmy przypadków imprez studenckich na których dochodziło do różnych złamań, zadrapań itp Znalazłam firmę [url]http://www.vipmed24.pl/medyczne-zabezpieczenie-imprez-medycznych.html[/url] może komuś się przyda przy organizowaniu imprez.

129

Odp: Strony internetowe

Medyczne zabezpieczenie imprez? Takie prywatne, tak?

130

Odp: Strony internetowe

[url=http://5kilokultury.pl/]5 kilo kultury[/url] - Film, muzyka, wydarzenia, recenzje, wywiady, relacje z festiwali, literatura, sztuka. Kultura na kilogramy wink

131

Odp: Strony internetowe

Tutaj ten jubiler: [url]http://wkruk.pl/pierscionki-zareczynowe[/url] . Naprawdę duży wybór z wielu kolekcji.  Wybrałam sobie z niego srebrny pierścionek zaręczynowy , który mam na palcu już od 4 miesięcy! Ślub zimą smile

132

Odp: Strony internetowe

Gratulacje Zuanno smile Duuuużo szczęścia życzę i bajecznego ślubu smile
A Kruk ma świetne oferty promocyjne. Można ustrzelić coś w naprawdę ekstra cenie smile

133

Odp: Strony internetowe

Ja pokochałam ser koryciński [url]http://serowarpodlaski.pl/[/url] Na ich stronie można sobie skomponować swój smak albo kupić gotowca. Są pyszne i zdrowe. 100% naturalne.

134

Odp: Strony internetowe

Ja polecam stronę Duolingo do nauki języka smile

135

Odp: Strony internetowe

Polecam kilka przydatnych stronek do przechowywania lub przetwarzania plików:

Przechowywanie zdjęć (na przykład w celu udostępniania na forum): [url]https://postimage.org/[/url]

Konwerter plików do formatu PDF (wreszcie znalazłam coś, co nie zmienia układu tekstu pisanego w Wordzie): [url]https://www.freepdfconvert.com/[/url]

Przycinacz audio (jeśli chcemy wyciąć kawałek ulubionej piosenki, żeby zrobić z niej dzwonek na telefon): [url]http://mp3cut.net/pl/[/url]

136

Odp: Strony internetowe

Fajna stronka to postawnaswoim. Jest tam wiele ciekawych porad dla osób, szukających pracy, chcących dobrze przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej, na przykład w tym linku - [url]http://www.postawnaswoim.pl/kariera/jak-przygotowac-sie-do-rozmowy-o-prace/,[/url] czy szukających porad, jak właściwie napisać swoje CV. Ponadto jest opisanych sporo atrakcyjnych zawodów.

137

Odp: Strony internetowe

Błąd w adresie hmm Chciałam sprawdzić, bo koleżanka świeżo po studiach szuka pracy i może coś by się jej przydało.

138

Odp: Strony internetowe

Lubię strony, na których są nowości technologiczne, zwłaszcza komputery i jakieś dodatki do nich. Chętnie podczytuję sobie o nowościach różnych firm ja  tutaj - [url]https://www.morele.net/wiadomosc/lenovo-z51-recenzja-dane-techniczne-czy-warto/3433/,[/url] bo to dla mnie również cenne źródło wiedzy o parametrach technicznych. Zwłaszcza, że trzeba coś zasugerować Mikołajowi, żeby uzbierał do Gwiazdki.

139

Odp: Strony internetowe

Ja dużo czytam o dietach, np. na blogach i  stronach poradni dietetycznych.

140

Odp: Strony internetowe

Ja zaglądałam  najczęściej na gumtree, niestety właśnie zamknęli tą stronę, a można tam było ciekawe rzeczy poczytać, np. wyznania różnych osób:)

141

Odp: Strony internetowe

W ostatnim czasie zaglądam częściej na lokalne portale, żeby się orientować bardziej, co się dzieje w moim mieście i okolicy.

142

Odp: Strony internetowe

A ja lubię strony o innych krajach, teraz czytam o Gruzji.

143

Odp: Strony internetowe

To jakiś blog? Lubię blogi prowadzone przez Polaków mieszkających w innych krajach. Takich, którzy poznali już tamtejszą kulturę, a często mają stamtąd małżonka. Ciekawie opowiadają o zwyczajach, tradycjach, potrawach i codziennym życiu. Wiedzą, co nas, rodaków, może najbardziej zaciekawić.

144

Odp: Strony internetowe

Tak, zyciewpodrozy.pl, jest tam więcej relacji z wypraw, ale akurat Gruzja mnie szczególnie zainteresowała...

145

Odp: Strony internetowe

U mnie ciągle króluje YT i filmy o różnych sprawach z dziedziny przyrody...