1

Temat: Pralka - jaką kupić?

Jak w temacie - bylibyście w stanie polecić mi jakąś dobrą pralkę do zabudowy? Ja się właśnie zastanawiam czy np. któraś z tych byłaby ok

2

Odp: Pralka - jaką kupić?

Beko polecam:)

3

Odp: Pralka - jaką kupić?

Myślę, że najlepiej udać się do RTV Euro AGD bo mają ogromny wybór pralek w różnym przedziale cenowym. Do tego mają świetnych doradców klienta, którzy znają się na sprzętach i z łatwością doradzą coś co spełni Twojen wymagania smile

Ostatnio edytowany przez kosmiczna (2017-01-26 19:04:22)

4

Odp: Pralka - jaką kupić?

Z kolei ja mogę polecić Wam sklep internetowy mall.pl.  Mają tam naprawdę fajne i rzetelne promocje na wszelkiego rodzaju sprzęt agd i rtv. Ja zainwestowałam u nich w pralkę i telewizor i absolutnie nie żałuję wydanych pieniędzy. Dodatkowo, te wszystkie sprzęty można zamówić online, co przynajmniej dla mnie oznacza oszczędność czasu. Poza tym, ostatnio znalazłam zniżki dotyczące tego sklepu na blipie. Możecie wierzyć lub nie, ale są naprawdę korzystne, jakby co, podsyłam link do strony -

5

Odp: Pralka - jaką kupić?

Ja mam zaufanie wyłącznie do Boscha.

6

Odp: Pralka - jaką kupić?

Teraz to chyba firma nieważna. Najważniejsze to trafić na dobry egzemplarz.

7

Odp: Pralka - jaką kupić?

Ja mam w swoim domu pralkę marki Kernau i od kilku lat spisuje się świetnie. Mam tam program baby care, system eco logic oraz nowoczesny wyświetlacz led. Za pralkę zapłaciłam 1349 zł i można załadować 7 kg maksymalnego załadunku.

8

Odp: Pralka - jaką kupić?

Zmuszona będę niedługo kupić pralkę. Jest tyle modeli, że można zgłupieć wybierając. Przejrzenie ich zajęłoby miesiąc, a i tak ciężko by było zdecydować się na którąś, więc szukałam czegoś taniego i bez wnikania w funkcje.
Póki co wybrałam SAMSUNG WW60J3083LW. Cena do tysiąca złotych, do marki nie mam zastrzeżeń, energooszczędna, załadunek do 6kg.

Zwyczajnie nie wiem co wybrać i męczy mnie samo szukanie...

Na co zwracałyście uwagę przy wyborze Waszych pralek? Na co oprócz ceny, wymiarów, poboru mocy, wielkości załadunku należy zwrócić uwagę?

9

Odp: Pralka - jaką kupić?

Ja właśnie mam zamiar przeznaczyć do 2000 zł i mam nadzieję że kupię już porządny sprzęt.

10

Odp: Pralka - jaką kupić?

To wszystko zależy od tego jakie masz wymagania. Ja postawiłam na zwyczajną pralkę bez zbędnych bajerów. Uważam, że mi ona wystarczy. Jeżeli już mowa o pralkach to mogę Wam polecić perły piorące perlux . Są świetne i nie drogie. Myślę, że i u Was sprawdzą się rewelacyjnie smile

11

Odp: Pralka - jaką kupić?

My mamy Bosha , mąż poleca a on pracuje przy elektronice do AGD smile

12

Odp: Pralka - jaką kupić?

Coraz częściej myślę o tym żeby jako singielka mieć normalną pralkę, nie automat, bo tyle prania co ja mam to spokojnie by ogarnęła taka normalna pralka, czasu mi też na pranie nie brakuje:)

13

Odp: Pralka - jaką kupić?

Ja lubię takie ładowane od góry.