26

Odp: Chodzicie na pedicure?

Warto od czasu do czasu pójść na fachowo zrobiony pedicure. W Wyspie Piękna we Wrocławiu byłam na trwałym, hybrydowym pedicure - oprócz tradycyjnego pedicure jest to malowanie paznokci jednym kolorem trwałego lakieru hybrydowego.

27

Odp: Chodzicie na pedicure?

Bez zadbanych stóp nawet najładniejszy lakier nie będzie miał pożądanego efektu, więc jeśli masz problemy ze stopami, suchą skórę warto zajrzeć do gabinetów Satin, tam podolog doradzi jak sobie z problemem poradzić i doradzi jakich kosmetyków  i preparatów używać.

28

Odp: Chodzicie na pedicure?

Jeszcze ani razu nie byłam dziewczyny, ale słyszałam że warto.

29

Odp: Chodzicie na pedicure?

Ja polecam kremy do stup z aloesem .
polecam stronkę
__________________________________________________

30

Odp: Chodzicie na pedicure?

Ja tam nie mam problemu z chodzeniem na pedicure, choć przyznam, że pierwszy raz był stresujący bo bałam się, że będzie mnie łaskotało tongue teraz chodzę średnio raz na miesiąc - robię sobie paznokcie i zabiegi nawilżające z parafiny. Polecam Wam salon, z którego usług korzystam -

31

Odp: Chodzicie na pedicure?

Sama ogarniam temat stóp, nie mam wielkich problemów z tym, le wiadomo że np. starsze osoby mają problem ze schylaniem i stopy też są  problematyczne, np. u otyłych, więc profesjonalna pielęgnacja jest im potrzebna...

32

Odp: Chodzicie na pedicure?

Ja wolę domową pielęgnację smile

33

Odp: Chodzicie na pedicure?

Ja byłam raz i powiem szczerze, że fachowo zajęto się moimi stopami. Niestety jednak nie chodzę regularnie ze względów finansowych i czasowych. Co jakiś czas w domu zajmę się swoimi stopami. Namaczam stopy, ścieram naskórek i wcieram olejek lawendowy. Paznokcie czyszczę, przycinam, wygładzam pilnikiem i smaruję odżywką. Wcześniej wzmacniałam paznokcie olejkiem arganowym, ale ze względu na znacznie wyższą cenę i konieczność częstszego wsmarowywania olejku i dłuższego oczekiwania na wchłonięcie się olejku, przestawiłam się na tańszy kosmetyk. Ostatnio wyczytałam, że można też oliwę z oliwek z cytryną stosować do pielęgnacji paznokci, więc pewnie w wolniejszej chwili spróbuję tego i napiszę jakie uzyskałam efekty.

34

Odp: Chodzicie na pedicure?

Pedicure to podstawa zadbanego wyglądu każdej kobiety. Po co się męczyć w domu i testować różne kosmetyki, jak dzisiaj salony kosmetyczne są dostępne dla wszystkich. Czy nie należy nam się raz na jakiś czas chwila relaksu?