276

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Będzie? Ach te obietnice bez pokrycia... To nie wiec wyborczy, gdzie kandydat naobiecuje, a potem się wypnie:)

277

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Hahah... miał wkręcane jak polityk i lubił dominować. Jak ja się cieszę, że z nim nie jestem. Jak ja żałuję, że nie miałam wcześniej wystarczająco dużo siły, żeby się wyzwolić, no ale... będę w przyszłości ostrożniejsza.

278

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Unikaj polityków:) im się wydaje że pozjadali wszystkie rozumy...

279

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

[quote=niechcemisie]Ja przez jakiś czas zrywałam raz na m-c, aż przestał brać to na poważnie.
Nie chciałam już z nim być, ale wiecie... przychodziła do mnie samotność, a godzinę później przychodził on i mówił, że będzie już fajnie. A potem... potem to już inna bajka, a właściwie bajka się skończyła.[/quote]

Ach ta potrzeba emocji, przełamania rutyny... smile Dobrze że nie było trudno o powód, jak się domyślam

280

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Rutyny nie da się wypracować w takim związku, to było nie dopuszczanie do niej big_smile Choć właściwie... zawsze wkurzał mnie tym samym, a to tak żałośnie przewidywalne.

281

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Przynajmniej na początku powinien się bardziej postarać, zapewnić jakiś dreszczyk emocji... smile

282

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Uczuć raczej się nie kupi, to sposób dla desperatów...

283

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Najlepiej się odkochać, ale nie spotkałam się jeszcze z sytuacją odkochania osoby odrzuconej bez zakochania się na nowo i ponownie w kimś innym. Jak np. dobrze przeanalizuję swoje dotychczasowe, przeszłe i budujące na złych oczekiwaniach związkach, to mogę szczerze stwierdzić, że nie przypominam sobie żadnej sytuacji gdzie mogłabym się tak po prostu odkochać po przez zastąpienia pustki w sercu jakimś hobby. Według mnie odkochać można się tylko w momencie kiedy zaczyna narastać nowe uczucie zwane ''zakochaniem'' do innej osoby.

284

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

I nadszedł czas by w końcu napisać w tym temacie . Wiec od początku:

[quote=summerlove]I jak, wreszcie ją odzyskałeś,  czy nie?[/quote]

Nie odzyskałem jej niestety.... Jeszcze.... Chociaż  niedługo minie rok  nadzieja i uczucie nie minęło .....


[quote=Kalinka01]Pewnie znalazła sobie innego, bo słabo się starał...?
Cóż, takie jest życie.[/quote]

No po rozstaniu ze mną poznała  innego.... perypetie były jak w modzie  na sukces odcinek  milion pięćset sto dziewięćset... rozstania powroty kłótnie ...koniec końców są znów razem


[quote=Virrana]Myślisz że jej przeszło i traktuje Maxiorka tylko jako kolegę...?[/quote]

Wcześniej myślę ze tak traktowała ,a teraz traktuje jak osobę która wogole niezna...

[quote=Gabika]Czasem ktoś zasługuje na to żeby choć przez chwilę poczuć jak to jest być porzuconym, często właśnie wtedy docenia, co może stracić. Sama raz zerwałam właśnie po to żeby sprawdzić, czy jemu jeszcze w ogóle zależy i czy to ma dalej sens.[/quote]

Masz w 100 procentach racje  Gabika... to rozstanie otworzyło mi oczy ...i myślę ze dostałem nauczkę od życia i teraz już takich błędów bym nie popełniał....ale najpierw trzeba dostać szanse......

[quote=zofya]Uczuć raczej się nie kupi, to sposób dla desperatów...[/quote]

Nigdy nie miałem zamiaru kupować jej uczuć....

Chciałem poprostu ukochanej  osobie sprawić wyjątkowy prezent na wyjątkowe urodziny ....ostatni prezent....

Ktoś pytał co kupiłem ? nie pamiętam czy mówiłem .....


[h]P.s To jeden  z moich ostatnich postów na tym forum...  Dziękuje wszystkim aktywnym w tym temacie , za pomoc i wsparcie. Jestem dozgonnie wdzięczny  .[/h]

Ostatnio edytowany przez Maxiorek (2015-08-03 17:48:22)

285

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Trzymam kciuki, żebyś znalazł tą najodpowiedniejszą dla siebie!

286

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Życie jest pełne niespodzianek, więc nie trać nadziei...

287

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Wytrwałość to podstawa i udowodnienie tej kobiecie, że jest ważna. Takie uparte cierpliwe czekanie i próby nawiązania kontaktu to podstawa. Uwierz mi, sama byłam taką, o którą ktoś walczył i takim sposobem zdobył moje uczucia.

288

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Może cała sprawa nie jest jeszcze beznadziejna mimo, że pojawił się jakiś adorator. Kobieta zmienną jest a do tego sentymentalną. Trzy lata to całkiem sporo, powinna jeszcze cos do Ciebie czuć. Nie wiem tylko z jakiego powodu się rozstaliście, to jest główny problem.

289

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Im gorszy się okaże ten obecny, tym silniejszy będzie sentyment do byłego wink Sprawdzone wink

290

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Nie jest to trudne, tak mój facet mnie odzyskał ...
Kupił piękne kwiaty -  a bukiety wyglądają tak, że chyba każdej kobiecie odwrócą tok myślenia ;-)

291

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Jeżeli chcecie odzyskać byłą dziewczynę, ale nie wiecie od czego zacząć, przeczytajcie sobie artykuł Adama z Uwodzenie UK, on specjalizuje się w relacjach damsko-męskich, prowadzi tez swój kanał na YouTube. W sieci można znaleźć wiele tego typu poradników, mogą okazać się przydatne.

292

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

czasem jest tak, że jak już raz coś się rozpadło to nie da się tego z powrotem skleić.

293

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

To zależy od charakteru dziewczyny - niektóre dają się przebłagać... albo przekupić;)

294

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Każdemu facetowi, który zadaje takie pytanie - odpowiem: A dlaczego już nie ma tej dziewczyny? Coś robiłeś, żeby w ogóle była...? Fajny związek nie dzieje się sam - trzeba nad nim pracować. Następnym razem pomyśl, co zrobić, żeby było lepiej. I żeby nie odeszła...

295

Odp: Co Robic,jak odzyskac Dziewczyne

Warto uczyć się na swoich błędach i ich nie powtarzać, a dziewczynie przyznać się do swoich słabości i prosić o wybaczenie.