1

Temat: Wideodoradztwo dietetyczne

Cześć, mam pytanko czy korzystał ktokolwiek swego czasu spośród oferty diety online z wideodoradcą? Pytam dlatego że ostatnio znalazłam wybitnie ciekawą ofertę zaś się po prostu zastanawiam czy zafundować ją sobie smile Miło będzie kiedy się podzielicie swoimi doświadczeniami w tym temacie lub wasze wgl opinie co o tym sądzicie. Przytyło mnie się, zaś zbyt nie mam czasu, by po wizytach spacerować, stąd pomyślałam o takim fajnym rozwiązaniu.

2

Odp: Wideodoradztwo dietetyczne

Nie, bo dietetyk na wizycie osobistej ma więcej możliwości żeby dobrać odpowiednią dietę, choćby zważy pacjenta na profesjonalnej wadze obliczającej BMI i % tkanki tłuszczowej , zamiast polegać na jego informacjach

3

Odp: Wideodoradztwo dietetyczne

Wolałabym też rozmowę w cztery oczy z dietetykiem niż kontakt przez internet. Nawet jakby to było przy pomocy jakiegoś video,  skype czy czegoś podobnego co umożliwia rozmowę. Wydaje mi się, że wizyta u dietetyka ma też wpływ na motywację tak potrzebną w odchudzaniu.

4

Odp: Wideodoradztwo dietetyczne

Na żywo można zadać więcej pytań, bo przychodzą na myśl podczas rozmowy właśnie. Dietetyk zobaczy dokładniej, gdzie się tłuszczyk odkłada, co troszkę powie o predyspozycjach organizmu.

5

Odp: Wideodoradztwo dietetyczne

Dla mnie nie ma większej różnicy, bo wiadomo że dietetyk ani na żywo ani online za nas nie schudnie;) Jak same się za siebie nie weźmiemy to nic z tego nie będzie.

6

Odp: Wideodoradztwo dietetyczne

Brać się za siebie i działać jest z tego najważniejsze, to prawda. Tylko żeby zacząć warto wiedzieć co robić. Dlatego warto tak czy inaczej posłuchać co ma do powiedzenia dietetyk. Oczywiście, że lepsza jest wizyta w gabinecie od spotkania online. Czasem ktoś może nie mieć z jakiegoś powodu możliwości udania się osobiście do dietetyka i wtedy usługa online jest lepsza niż nic. Jeśli jednak wybór spotkania online podyktowany jest tylko tym, że mi się nie chce iść to nie najlepiej to rokuje na przyszłość. Z takim niechciejstwem to ciężko myśleć o utrzymaniu diety, jakichś regularnych treningach itp.

7

Odp: Wideodoradztwo dietetyczne

Ale taki dietetyk też umie zmotywować, doradzić itp. Warto korzystać.