1

Temat: Wazelina zamiast odżywki do rzęs?

Słyszałam że pomaga wzmocnić rzęsy, czy któraś z Was stosowała?

2

Odp: Wazelina zamiast odżywki do rzęs?

Ja słyszałam o olejku rycynowym, ale oba są za tłuste, więc wolę odżywki z drogerii

3

Odp: Wazelina zamiast odżywki do rzęs?

Wazelina wzmocnić? Pierwsze słyszę... na pewno wzmacniająco działa olejek rycynowy... właśnie na zasadzie odżywki do rzęs

4

Odp: Wazelina zamiast odżywki do rzęs?

Kiedyś słyszałam, ale nic konkretnego...
Więc.. taki trochę mit jak dla mnie

5

Odp: Wazelina zamiast odżywki do rzęs?

Tez próbowałam, efekty średnie a jak wazelina dostała mi się do oka to strasznie szczypało. Na odżywienie rzęs podobno bardzo dobre jest serum LashVolution. Działa błyskawicznie bo już po 2 tygodniach można zauważyć efekty a cała kuracja trwa około 3 miesięcy. Ogólnie już kilka razy słyszałam bardzo dobre opinie o niej.

6

Odp: Wazelina zamiast odżywki do rzęs?

chyba lepszym pomysłem jest picie pokrzywy, ja teraz dodatkowo kupuję  bo wyczaiłam promocję wink

7

Odp: Wazelina zamiast odżywki do rzęs?

Można pić pokrzywę o ile nie ma się problemów z hormonami (np. policystycznych jajników). A wazelinę stosowałam i nie pomogła, rzęsy nie urosły tylko się sklejały...

8

Odp: Wazelina zamiast odżywki do rzęs?

Lepszy jest olejek rycynowy, ale trzeba uważać, żeby nie dostał się do oka...

9

Odp: Wazelina zamiast odżywki do rzęs?

nie miałam żadnych efektów po wazelinie.. sad kupiłam w necie taką odżywkę za 15 złotych i mam teraz bardzo gęste rzęsy <3

10

Odp: Wazelina zamiast odżywki do rzęs?

Nie próbowałam wazeliny. Olejek rycynowy stosowałam przez jakiś czas, miałam też jakąś odżywkę w takim opakowaniu ze szczoteczką jak tusz do rzęs, ale efektów nie widziałam. Teraz mam Long 4 Lashes, tyle że nie potrafię tego stosować regularnie, a tylko to warunkuje efekt. Wymaga precyzji jak przy robieniu kreski eyelinerem.

11

Odp: Wazelina zamiast odżywki do rzęs?

Ale one się będą kleić!