1

Temat: Fryzurka - owalna twarz

Jakie fryzurki pasują do owalnej twarzy...
chcę zmienić...mam włoski do ramion proste ciemne blond i  chciałąbym coś zmienić...

2

Odp: Fryzurka - owalna twarz

TWARZ OWALNA JEST BARDZO PLASTYCZNA, WIELE FRYZUR DO NIEJ PASUJE.
Masz wg. mnie bardzo fajna fryzurę, i ja bym jej nie podcinała drastycznie, tylko może jakieś pasemka zrobiła.

3

Odp: Fryzurka - owalna twarz

a może zwykłe cieniowanie?

4

Odp: Fryzurka - owalna twarz

pasemka kiedyś miałam może pomyśle nad cieniowaniem

5

Odp: Fryzurka - owalna twarz

[quote=gusia1000]TWARZ OWALNA JEST BARDZO PLASTYCZNA, WIELE FRYZUR DO NIEJ PASUJE.
Masz wg. mnie bardzo fajna fryzurę, i ja bym jej nie podcinała drastycznie, tylko może jakieś pasemka zrobiła.[/quote]
Ja mam owalną twarz i wcale nie jest tak, że wiele mi fryzur pasuje. A może jestem wybredna?

6

Odp: Fryzurka - owalna twarz

Może i tak jest, o.k.

7

Odp: Fryzurka - owalna twarz

Może i jesteś wybredna.... a może nie w każdej fryzurze, nawet tej która pasuje do twojej twarzy, dobrze się czujesz....a to też jest ważne... ja wyprostowałam sobie włosy, wszyscy mówili że mi pasuje a ja okropnie się czułam...

8

Odp: Fryzurka - owalna twarz

Emilio, wyprostowałaś sobie włosy prostownicą jakiej firmy, bo ja kupiłam z tych tanich, chyba za 40 zł, typu Clatronic i nic ie prostuje, ani nie faluje, jak założę inną nakładkę, chociaż długo trzymam-no, raczej trzymałam na długich włosach.

9

Odp: Fryzurka - owalna twarz

Uważaj żebyć nie przypaliła! Nie wiem jakiej firmy bo byłam u koleżanki i ona miała i mi zrobiła...

10

Odp: Fryzurka - owalna twarz

O.k., będę uważać.

11

Odp: Fryzurka - owalna twarz

moim zdaniem do owalnej twarzy pasuje bob, można powiedzieć, ze nawet ją wyszczupla...u mnie przynajmniej tak było, a właśnie też mam taki zarys twarzy

12

Odp: Fryzurka - owalna twarz

No to dzięki za odpis.

13

Odp: Fryzurka - owalna twarz

Wszystko zalezy od tego ile masz czasu  codziennie na ukladanie wlosow. ?Najprostrze chyba bylo by jendka cieniowanie.

Ostatnio edytowany przez Cleopatra (2013-04-02 12:49:01)

14

Odp: Fryzurka - owalna twarz

A przeglądałaś zdjęcia celebrytów? Wytypuj kilka dziewczyn o podobnym kształcie twarzy i zobacz, jakie noszą fryzury...

15

Odp: Fryzurka - owalna twarz

Koniecznie muszą być postrzępione końcówki, niezależnie od mody..

16

Odp: Fryzurka - owalna twarz

Może też być asymetryczna fryzura, z jednej strony dłuższe włosy, z drugiej krótsze...

17

Odp: Fryzurka - owalna twarz

jakbys chciala wysmuklić jakoś no to long bob, nie wychodzi dalej z mody

18

Odp: Fryzurka - owalna twarz

Fajne są cięcia asymetryczne, włosy takie postrzępione w pazurki